Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Evo i nas na novoj temi😀
    .
    I moj ponekad tesko kaka, stenje, napreze se al pokaka se. Al ne pazim uopce sto jedem #nemajka🙈 kako uopce krenut pazit? Sto izbacit? 
    .
    Sto se rane i savova tice, moje izgleda bas ruzno. Popucala sam ravno prema guzi, i pitam se kako ce to uopce zarasti, pogotovo jedan iznutra sta vidim🙄 srecom pa me ne bole uopce.


  • Avatar bejb2

    bejb2

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Sagi cestitaaam🥳🥳🥰 bome prava mrva!!😍
    Vidim da ste pisale kak su bebice jucer bile nervozne, i moj malac se pridruzuje toj grupi, cijeli dan se jucer nacicavao, kenjkao, na rukama nosio, pa opet malo cendrao i tak do 22h onda je zaspao i usred noci jos nesto malo.. danas je bolje, nadam se da ce tako i ostati..btw dal koristite neke posebne dude ili je svejedno? Moj hoce dudu, ali mu ju dajem samo dok se ide kupat jer stvarno ne voli kupanje..pa da ga smiri…ne zelim mu ovako davat da se ne navikne😅😂 pa mu radje dam cicu 200x dnevno, iako cu se vjerojatno uskoro predomislit i uvoditi dudu cesce🤣
    Primjetila sam da je moj malisa dobio lagani osip po guzovima, ima netko iskustva s cim mazati?
    Ljubim vas

    [lilypie.com]

  • Avatar mom3

    mom3

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Osip moze biti od vlazne pelene, od reakcije na vlazne maramice pa cak i ciscenje od tvojih hormona ako su obliku sitnih pristica.. Ja sam pustila i nisam nicim, samo se ocistilo. Eventualno posusiti guzu blazinicom pa pobrisati fizioloskom. Ako koristis puno vlaznih maramica probaj par dana samo voda i blazinice.

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Poz svim mamama!! ❤️
    Evo i mene nakon par dana.. opet su nam se vratili užasni grčevi..preko dana cendranje na najjače, ona faza kad se ne želi ni nositi, ni ležati, ni cicati, ni igrati se.. nespavanje preko dana, navečer opet problemi s uspavljivanjem, a po noći grčevi..izvijanje, stenjanje, cviljenje..ma kaos..kao zombi se osjećam 😣 
    Nije mi jasno kako smo imali 5 dana i 4 noći bez grčeva..ona je bila drugo dijete, normalno zaspala, spavala skoro cijelu noć s jednom buđenjem..sad su nam opet na svakih sat i pol do dva..od toga je ja pola vremena moram držati uspravno jer ako je odmah spustim istog trena se krene izvijati 😔 
    Ja stvarno više ne znam što da jedem..nešto moram jer ću inače mlijeko izgubiti .. 
    Vidim da ste se dotakle svakakvih tema ovih dana..valjda sve imamo fazu kad nam je teško i pobjegle bi od svega.. 
    Ja se u tim trenucima prisjetim koliko smo je dugo čekali i što sam sve morala proći da ostanem trudna, pa mi je nekako lakše.. da nam se odmah primilo kad smo se prestali paziti dijete bi nam imalo skoro 4god. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Eee ovaj moj bas danas kad ga hrpa gostiju dolazi vidjeti odlucio  bit nervozan, cendrav, na sisi, a sise ispuhale ko baloni, a jucer imala mlijeka za izvoz 😡

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Pupi mislim da je sagi vjezbala kroz cijelu trudnoću, vjerujem da ona zna sta vjezbati nakon poroda.
    DeeDee hvlaaa ❤️
    Neverland koja si ti zlocka 😂😂😂😂
    Karla pa zar opet grcevi 😬

    Sto se tice savova, mene bole samo kad se druzimo 🙃, imam osjecaj da cu popucat. 

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    Nama je noc prosla uz 2 buđenja al mu je trebalo dugo da zaspi pa imam osjecaj koda smo izgubili cijelu noc…

  • Sancy3

    Broj poruka: 384

    Prijavi adminu

    bejb2

    Sagi cestitaaam🥳🥳🥰 bome prava mrva!!😍
    Vidim da ste pisale kak su bebice jucer bile nervozne, i moj malac se pridruzuje toj grupi, cijeli dan se jucer nacicavao, kenjkao, na rukama nosio, pa opet malo cendrao i tak do 22h onda je zaspao i usred noci jos nesto malo.. danas je bolje, nadam se da ce tako i ostati..btw dal koristite neke posebne dude ili je svejedno? Moj hoce dudu, ali mu ju dajem samo dok se ide kupat jer stvarno ne voli kupanje..pa da ga smiri…ne zelim mu ovako davat da se ne navikne😅😂 pa mu radje dam cicu 200x dnevno, iako cu se vjerojatno uskoro predomislit i uvoditi dudu cesce🤣
    Primjetila sam da je moj malisa dobio lagani osip po guzovima, ima netko iskustva s cim mazati?
    Ljubim vas


    Ja na osip bilo kamo stavljam sudocrem,neznam dal krivo radim ali povuce se kroz par sati,isto tako tretiram i crvenilo

  • Avatar bejb2

    bejb2

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Probat cu sa vodom i fizioloskom, a onda sa sudocremom ako ne prodje :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Karla89

    Poz svim mamama!! ❤️
    Evo i mene nakon par dana.. opet su nam se vratili užasni grčevi..preko dana cendranje na najjače, ona faza kad se ne želi ni nositi, ni ležati, ni cicati, ni igrati se.. nespavanje preko dana, navečer opet problemi s uspavljivanjem, a po noći grčevi..izvijanje, stenjanje, cviljenje..ma kaos..kao zombi se osjećam 😣
    Nije mi jasno kako smo imali 5 dana i 4 noći bez grčeva..ona je bila drugo dijete, normalno zaspala, spavala skoro cijelu noć s jednom buđenjem..sad su nam opet na svakih sat i pol do dva..od toga je ja pola vremena moram držati uspravno jer ako je odmah spustim istog trena se krene izvijati 😔
    Ja stvarno više ne znam što da jedem..nešto moram jer ću inače mlijeko izgubiti ..
    Vidim da ste se dotakle svakakvih tema ovih dana..valjda sve imamo fazu kad nam je teško i pobjegle bi od svega..
    Ja se u tim trenucima prisjetim koliko smo je dugo čekali i što sam sve morala proći da ostanem trudna, pa mi je nekako lakše.. da nam se odmah primilo kad smo se prestali paziti dijete bi nam imalo skoro 4god.


    Eto, nama je nakon 2 bolja dana jučer opet bio pakao. Čak nije ni noćno spavanje prošlo bez grčeva. Evo, sad smo opet imali turu plakanja. Isto se pitam kud opet sve iznova kad nam je taman bilo malo bolje…

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.