Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lilo45

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Enigma  Moja beba ima dva mjeseca isto tako 10 min podoja je maks, ali ponudim izdojeno i sve pojede.. 😐 Kako je bilo kada je imao 2 mj? 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Karla da naravno moze tako, ali ako zelis od te zitne napraviti mlijecnu kasu, kuzis, onda ces umjesati u svoje mlijeko ili u ad

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    smaja i enigma dobrodosle 🤩
    Vaki bitno da si bolje 💪 muski 😜 
    Kod nas podoji od pocetka traju kratko, ima 8 kg tako da 🤷‍♀️🤭 

    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Skoljka ☕ uzivajte 🙈
    Jao vjeruj mi bolje da imas svoju sumicu , vani je kaos vec sad 🤯🥵

    [lilypie.com]

  • Avatar Enigma

    Enigma

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Lilo prvih mjesec i pol je bilo samo izdajanje zbog mog jakog mlaza i zagrcavao mi se jako uz refluks.. To su bili cudni zvukovi skripanja 😂 tad mi nije bilo smijesno 🤭 kolko god imao u bocici toliko je i pojeo. Vidim po aplikaciji da je cca doza 100-130ml bila pocetkom 2mj, na kontroli mi je tada receno da napreduje. Ali da, tada je poceo pomalo po 10-15min cicat bez zagrcavanja i postepeno se smanjilo na ovo. 😊

    [lilypie.com]

  • Lilo45

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Enigma  Sada samo dojis?

  • Lilo45

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Cure kako ste cuvale izdojeno? 

  • Avatar Enigma

    Enigma

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Lilo samo dojenje i od nedavno svaki dan neka namirnica ujutro po tablici. 
    Izdojeno je islo u vrecice i zamrzivac, bila sam par dana u plusu s mlijekom. Vec sam se pripremila i pomirila da nece na cicu kad ojaca, al ipak se ne skida s nje. Ma cak i elektricnu dvostruku uzela 🤦‍♀️al dobro, tjesim se da ce biti za drugo… 🙄

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Enigma

    Lilosamo dojenje i od nedavno svaki dan neka namirnica ujutro po tablici.
    Izdojeno je islo u vrecice i zamrzivac, bila sam par dana u plusu s mlijekom. Vec sam se pripremila i pomirila da nece na cicu kad ojaca, al ipak se ne skida s nje. Ma cak i elektricnu dvostruku uzela 🤦‍♀️al dobro, tjesim se da ce biti za drugo… 🙄


    Enigma, po koliko ml spremas izdojeno za kasice?

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Lilo45

    Cure kako ste cuvale izdojeno?


    Odi na stranicu od Lactonline i pronadji clanak U ČEMU I KAKO POHRANITI IZDOJENO MAJČINO MLIJEKO. Tj. Samo ukucaj u google, forum ne da link

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.