Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Malina - nadam se da će se što prije isprazniti…
    Jagodice - ja sam zatrudnila 2 mjeseca nakon biokemijske. Nije to ništa neobično samo što kad priželjkuješ trudnoću onda ju i rano detektiraš pa tako i biokemijsku. Bit će sve o. k. Imat će ona još puno dječice. 😁
    Pitanje za dohranu! Kako ćete raditi žitne kašice? Mislim na one koje se kuhaju. Svoje mlijeko ne mogu kuhati, a AD se smije? Prije 5 godina je postojalo prijelazno mlijeko Junior (pretpostavljam da je to bilo pripremljeno adaptirano mlijeko), a sad toga više nema. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Hahaha vaki, a muski!!
    .
    Mellorine, ovo je drugi put da gazimo 9 dana, inace prdi i smije se bez problema 😂 jucer je bilo izletilo na pelenu pa ocekujem danas eksploziju. Ako ne,onda sutra cepic, sta drugo. Ovo traie vec mjesec dana, zacas sam se odviknula usranih pelena 😂 ni je mazemo ga vise s nicim, malo prebrisem s blazinicom i vozi

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Jutro odosmo na kavicu u civilizaciju van moje sume 🤪
    Jahanara uh  😅
    Vaki drago mi je da ti je bolje 😘, a muz ko muz, sve im treba detaljisat 🙉 jel postoji ova rijec uopce u pravopisu 😂😂😂
    Karla jel ju batat mozda mogao zatvoriti. Ja se ne drzim striktno onog plana jer imam dosta svog povrca i voca pa mi zao ne davati ovo sezonsko a da dajem iz ducana, ali da nemam svoje naravno da bi iz ducana 🤷🏻‍♀️.

    Jel se blitva smije sad na pocetku, imam bas mladu blitvu pa bi probala i sa njom?

    Moj je do prije kasica kakao jednom dnevno tako vec mjesecima, i od kad smo krenuli sa isprobavanjem poceo je dva puta dnevno. Jucer je jednu stolicu imao bas ono da se vidjelo da je od dohrane sto znaci da je bio dosta i pojeo prvi put.

    Malina 9 dana 😵, jel pijes ti ili jedes nesto da ga potjera 🤷🏻‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Kiretaza - 9.tjedan. tad mi se cijeli svijet srusio. A sve je to s razlogom. Nekad misllim da bih sad imala bebu od godinu dana i radila od kuce na jednom uzasnom projektu, a sad sam sretna sto je tako ispalo. al da te sokira, sokira…
    Kad sam se oporavila od kiretaze, pili smo muz i ja svaki vikend, cim smo dosli s posla u petak popodne bilo je wine o clock😂 pa dokle izdrzimo. I tako par mjeseci, nisam ni htjela da krenemo odmah na slj pokusaj bebe. Al kad sam se skulirala nakon jedno 9 mjeseci, plusic je dosao. 🥰

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    skoljka

    Jutro odosmo na kavicu u civilizaciju van moje sume 🤪
    Jahanara uh 😅
    Vaki drago mi je da ti je bolje 😘, a muz ko muz, sve im treba detaljisat 🙉 jel postoji ova rijec uopce u pravopisu 😂😂😂
    Karla jel ju batat mozda mogao zatvoriti. Ja se ne drzim striktno onog plana jer imam dosta svog povrca i voca pa mi zao ne davati ovo sezonsko a da dajem iz ducana, ali da nemam svoje naravno da bi iz ducana 🤷🏻‍♀️.
    .
    Jel se blitva smije sad na pocetku, imam bas mladu blitvu pa bi probala i sa njom?
    .
    Moj je do prije kasica kakao jednom dnevno tako vec mjesecima, i od kad smo krenuli sa isprobavanjem poceo je dva puta dnevno. Jucer je jednu stolicu imao bas ono da se vidjelo da je od dohrane sto znaci da je bio dosta i pojeo prvi put.
    .
    Malina 9 dana 😵, jel pijes ti ili jedes nesto da ga potjera 🤷🏻‍♀️


    Skoljka, a pijem marelice i kruske, doduse malo fusarim sad jer se nista ne dogodi, 🤷 valjda ce i to proci. Prije 2 tjedna sam se sekirala, a sad vise ne. Mozda da skuham kruske i dam mu na bocicu?

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Vaki

    Malina - nadam se da će se što prije isprazniti…
    Jagodice - ja sam zatrudnila 2 mjeseca nakon biokemijske. Nije to ništa neobično samo što kad priželjkuješ trudnoću onda ju i rano detektiraš pa tako i biokemijsku. Bit će sve o. k. Imat će ona još puno dječice. 😁
    Pitanje za dohranu! Kako ćete raditi žitne kašice? Mislim na one koje se kuhaju. Svoje mlijeko ne mogu kuhati, a AD se smije? Prije 5 godina je postojalo prijelazno mlijeko Junior (pretpostavljam da je to bilo pripremljeno adaptirano mlijeko), a sad toga više nema.


    Vaki ja sam kupila ove zitne kasice u dm i nijedna se ne kuha ali je potrebno vodu prokuhati pa ohladiti na 40-50 pa umjesiti, e kad se ohladi voda mozes dodati ad i zitarice, tak ja planiram kad hocu mlijecnu

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Jahanara

    Jutro cure!
    Svi smo na nogama, vec smo i kavu popili😅ovo ce biti dug dan…
    .
    Karla napisala sam vezano za dio sokica od naribane jabuke samo da bebe ne bi imale problema sa trbuscicem😉
    Za kakanje pokusaj popiti sok od marelice, necija beba je imala problema pa se nakon tog uspjesno pokakala.
    .
    Jagodica zao mi je zbog prijateljice😥


    A ok, nisam skužila 🙈
    Znači sok od marelice.. morat ću uzet onda.. mada sam mislila da će joj šljive pomoći 😔

  • Avatar Boa35

    Boa35

    Broj poruka: 1537

    Prijavi adminu

    Ma jučer smo tek krenuli s batatom, a njoj je bio treći dan da nije kakala 😕
    Mislila sam da će joj i to malo sokića od jabuke i kruške pomoći, ali niš.. danas ću joj dati samo vodu. 
    Ja sam dobila odg u grupi na fb da se sve žitarice kuhaju s vodom ili ukuhaju u sok u kojem se voće kuhalo.. kao da ne treba nikakvo mlijeko kuhati ni izdajati se 🤷 sad ne znam i ja sam tu malo zbunjena.. nisam nikad gris na vodi kuhala.. 

  • smaja

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Bok cure i ja bi se aktivno uključila na forum :D
    Za početak odmah imam pitanje. Koliko vam traju podoji? Kod nas nekad tako kratko da me zabrinjava uzima li bebač dovoljno mlijeka, al uredno puni pelene pa se tješim da da.

    https://lbdf.lilypie.com/6jJzp1.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Enigma

    Enigma

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Moj je biokemijska, nakon 2 tjedna ipak urodio plodom, krivo gledan ciklus uz pcos… Vrtuljak emocija nakon 3 godine. 🤘
    .
    Toplomjer u lanolin i u guzu, pali isto ako su zastopani, samo paziti da vas ne iznenadi odjednom 🙄☺️
    Govorili su mi caj od sipka i malo secera. Probala bih sve metode da krene strajkati s kakanjem 🤷
    .
    smaja dobrodosla! moj je na cici 5-8min svakih 2-4h i to mu je dosta. Pune pelene i skoro 8kg 😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.