Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    [ibb.co]
    Evo slikica 😊
    Nina je preslatka tip top sređena 😍
    A nama je danas 4 mj 😱 bome ide vrijeme

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Skoljka a u praksi je sasvim nesto drugo😉


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Prije poroda 10godina migrene do iznemoglosti, do povracanja
    U trudnoci - jos gore, uz mucnine bila i na infuziji, riskirala s tabletama sto imam od neurologa, bas sam se jebeno bojala da ce nesto biti bebi, citala san puno o lijeku pa nema puno istrazivanja. Krenula sam na akupunkture i one su sve ublazile 🥰🥰
    Nakon poroda - 2 mini glavobolje zasad, migreni ni traga. 🥰🥰
    Probajte crnu kavu i limun za pocetak
    Magnezij
    puno puno vode
    Frescopad obloge
    I ako dojite bolje brufen/neofen nego lupocet/lekadol
    Nekad vrelo/hladno tus da proradi cirkulacija

    Eto ako nekome pomogne…

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    U biti sam dosla rec da se tipkam s muzem koji je u boravku, a ja dojim i uspavljuem malog, i da smo dogovorili dejt u petak 😂😂 kad uspavamo malog. Znaci, imam tremu!

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    malina08

    U biti sam dosla rec da se tipkam s muzem koji je u boravku, a ja dojim i uspavljuem malog, i da smo dogovorili dejt u petak 😂😂 kad uspavamo malog. Znaci, imam tremu!


    🙊😂😂😂😂😂😂😂 Umrla sam

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Jagodica onda sam ja nesto pomijesala… 
    .
    Mellorine prekrasno je. Sretna 4 mjeseca!
    .
    Skoljka bila je procedura oko prelaska u BiH prije izbora, par dana prije izbora sve dozvolili.


  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Melorine sretnih 4 mjeseca 💓, slatke su kosuljica i svijeca. Kod mene je bilo bijelo sa srebrenim andjelom i srebrenim slovima, a na svijeci privjesak srebreni andjeo 🤷🏻‍♀️jednostavno

    Malina ja se ne sjecam da si spominjala niti akupunkturu u trudnoci, ili mislis na prvu trudnocu.
    Sta stvarno da je bolje brufen od lupoceta. Meni rekli u bolnici bolje lupocet nego brufen jer izaziva probleme sa zrlucom kod beba, mozda su mislili ako se duze pije jer sam ja jela tablete za protiv bolova 🙄

    Daisy kod mog ne pomaze dizanje na podrigivanje. U biti u zadnje vrijeme slabije i podriguje, ili podrignje nakon sat vremena 🙈 jedino forsiram pred nocno spavanje obavezno da ga ne bi stomak mucio.

    Danas se jadan par puta ispovracao, neznam sta mu je. Jedan put se sav zalio po ocima, usima, ma uzas, a smije se, njemu to fora valjda. Okupali ga, obukla ga, osusila mu kosu i spustim ga na krevet okrenula se da nesto uzmem on opet povratio pa opet presvlacenje. Neznam jel bi mozda pedijatricu zvat pitat jel nesto trebam napraviti, jel nesto krivo radim, neznam. Proljev nema, temp nema, pa nekako ne sumnjam na virozu. 

  • Avatar skoljka

    skoljka

    Broj poruka: 3346

    Prijavi adminu

    Kako citam zimsle bebe paralelno sa nama, ovih dana spominju jesenske bebe 2019, i odem i ja skicnut kakav je to skandal izbio. Od 412str ako ce jos neku zanimazi 🙈
    .
    Bas sam pomislila hvala Bogu pa smo mi ovdje sve normalne i razumne i ne zeljne osude i vrijedanja, i nemamo nikakvih padobranaca da nam narusavaju mir. ❤️ Laku noc

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    skoljka

    Melorine sretnih 4 mjeseca 💓, slatke su kosuljica i svijeca. Kod mene je bilo bijelo sa srebrenim andjelom i srebrenim slovima, a na svijeci privjesak srebreni andjeo 🤷🏻‍♀️jednostavno
    .
    Malina ja se ne sjecam da si spominjala niti akupunkturu u trudnoci, ili mislis na prvu trudnocu.
    Sta stvarno da je bolje brufen od lupoceta. Meni rekli u bolnici bolje lupocet nego brufen jer izaziva probleme sa zrlucom kod beba, mozda su mislili ako se duze pije jer sam ja jela tablete za protiv bolova 🙄
    .
    Daisy kod mog ne pomaze dizanje na podrigivanje. U biti u zadnje vrijeme slabije i podriguje, ili podrignje nakon sat vremena 🙈 jedino forsiram pred nocno spavanje obavezno da ga ne bi stomak mucio.
    .
    Danas se jadan par puta ispovracao, neznam sta mu je. Jedan put se sav zalio po ocima, usima, ma uzas, a smije se, njemu to fora valjda. Okupali ga, obukla ga, osusila mu kosu i spustim ga na krevet okrenula se da nesto uzmem on opet povratio pa opet presvlacenje. Neznam jel bi mozda pedijatricu zvat pitat jel nesto trebam napraviti, jel nesto krivo radim, neznam. Proljev nema, temp nema, pa nekako ne sumnjam na virozu.


    Pa nemam pojma,nitko bas nije bio s mojim slucajem pa sam prestala pisati o akupunkturi. :)
    .
    Nezz sto bih ti rekla za povracanje…a nazovi,nista ne kosta,bar ces biti mirnija.
    .
    Uh thx za trac, idem skicnut 😁

  • Deleted user

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Hvala cure ❤
    Mene je ja mislim jednom glava poslije poroda bas zabolila da se skoro nisam ispovracala, ali imam inace valjda u svaka 3 mj il pola god jednu takvu jaku glavobolju tako da nije strasno. Nemogu zamisliti ko s tim mora zivjeti cesce. 
    Skoljka ma kod nas je super sto nema takvih padobranaca osim ono jednom mislim sa onom tinom sto je morala mirovati u trudnoci. Ali takve samo izignorirati i najlakse ih se rjesiti. E i moja ti je tu noc poslije krstenja u 3 jede i jede a na vidim da su cice prepunjene, a njoj pasalo cicat valjda i nestaje sa jelom. E kad sam je podigla da podrigne to je u takvom mlazu sve van izletilo, znaci lokva na podu. Nju samo obrisala spustila spavat, a ja aj brisi pod u 3 ujutro 😂 
    E moram vam slikicu jednu staviti kako se smije, samo da je malo zakamufliram prije 😬

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.