Bebe Proljeće 2020 🌼👶🏻🍼

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    bejb2

    Hahah nemozgovi🥳
    Kaj se tice rote, mi isto odlucili uzeti, s 3 mj idemo po prvu dozu, pa s 4 druga. To se daje na usta nije pikica ili?
    Btw sretna 3 mj preslatkoj Nini🥰


    Na usta 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    skoljka

    Znam da sam nesto zaboravila..
    Maja ova trakica za Luku je bas prekrasna, jel to sama promjenis ili nesto automatski nsko navrsene predhodne god?


    Mjenjala sam ju danas. Jucer je napunio 3 god.
    I onda ti stoji da dijete ima 3 god..dok ne promjenis.

    Jahanara

    Maja 3

    https://ibb.co/jLWKCgR [ibb.co]
    Imamo 3 mjeseca!

    Preslatka je🤩
    Kretex, hvala, a ja cijelo vrijeme kucam kelteks 🤦‍♀️
    .
    Tnx Skoljka i Malina za info za Next.
    .
    Skoljka ne trebas prokuhavat flasiranu vodu.

    Tamo kod skole braca seljan na kruznom toku ima trgovina-uz pekaru i su su bar. Kako se stars zatvorio?
    Mislim da na trznici jos uvijrk imaju trgovinu.




    [lilypie.com]

  • Avatar brankica09

    brankica09

    Broj poruka: 747

    Prijavi adminu

    Maja 3

    https://ibb.co/jLWKCgR [ibb.co]
    Imamo 3 mjeseca!


    Med medeni , sretnih velikih 3 mjeseca ❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    Hvala! Danas mala ima modnu reviju🤣🤣😂😂




    [lilypie.com]

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Dzs jeste se raspisale😂
    Majo sretnih 3 mj bas sam che che.svi imamo problema s nepamcenjem evo ja sam skinula sve s male da operem i od jutros trazim tu odjecu ko da je propala u zemlju😁.
    Jane mislim cijepit protiv rote nit mi je pedica govorila,nisam ni jednu curu cijepila no moje nikad u zivotu nisu imale nikakvih problema ni dan danas,osim sto je mlada neko kratko vrijeme imala bronhitis i to sam travarom rijesila i evo dan danas nije zasmrkala ima devet god a to je bilo kad je imala godinu.Tako i starija,jednom imala urinoinfekciju i to je to.
    Drage cure ja sam u Bosni smrzla sam se😂imamdvoje carapa na nogama a sestri u kuci je takva izolacija da mi je mala u ful opremi samo nema skijasko odijelo😂nismo nijednom bili u kratkoj majici😂


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Jahanara

    Jahanara

    Broj poruka: 1963

    Prijavi adminu

    Maja 3

    skoljka

    Znam da sam nesto zaboravila..
    Maja ova trakica za Luku je bas prekrasna, jel to sama promjenis ili nesto automatski nsko navrsene predhodne god?

    Mjenjala sam ju danas. Jucer je napunio 3 god.
    I onda ti stoji da dijete ima 3 god..dok ne promjenis.

    Jahanara

    Maja 3

    https://ibb.co/jLWKCgR [ibb.co]
    Imamo 3 mjeseca!

    Preslatka je🤩
    Kretex, hvala, a ja cijelo vrijeme kucam kelteks 🤦‍♀️
    .
    Tnx Skoljka i Malina za info za Next.
    .
    Skoljka ne trebas prokuhavat flasiranu vodu.
    Tamo kod skole braca seljan na kruznom toku ima trgovina-uz pekaru i su su bar. Kako se stars zatvorio?
    Mislim da na trznici jos uvijrk imaju trgovinu.


    Nisam znala, mozda su ponovno otvorili🤔 znam da je bila neka rasprodaja jer zatvaraju. Sad vise nisam sigurna sto pricam…


  • Avatar Daisy30

    Daisy30

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    Fever

    Vi koje ste cjepile protiv rote, obavezno paziti tjedan dana da beba ne dode u doticaj s kakicom i vi operite i dezinficirajte ruke jer je cjepivo zivo pa dok se ne izluci da ne bicpokupili vi rotu…


    Glavno da nam pedijatrica nista nije rekla nakon sto smo dobili rota cjepivo..  opcenito uopce nije razgovorljiva, al to je bitno znati.
    Super sto si ovo napisala <3

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja 3

    Maja 3

    Broj poruka: 1865

    Prijavi adminu

    My baby

    Dzs jeste se raspisale😂
    Majo sretnih 3 mj bas sam che che.svi imamo problema s nepamcenjem evo ja sam skinula sve s male da operem i od jutros trazim tu odjecu ko da je propala u zemlju😁.
    Jane mislim cijepit protiv rote nit mi je pedica govorila,nisam ni jednu curu cijepila no moje nikad u zivotu nisu imale nikakvih problema ni dan danas,osim sto je mlada neko kratko vrijeme imala bronhitis i to sam travarom rijesila i evo dan danas nije zasmrkala ima devet god a to je bilo kad je imala godinu.Tako i starija,jednom imala urinoinfekciju i to je to.
    Drage cure ja sam u Bosni smrzla sam se😂imamdvoje carapa na nogama a sestri u kuci je takva izolacija da mi je mala u ful opremi samo nema skijasko odijelo😂nismo nijednom bili u kratkoj majici😂


    Hhahaha..mogu vas zamislit u kapama i salovima!
    Ni mi ne cijepimo protiv rote..u vrticu su 2 god i nisu nis pokupili..




    [lilypie.com]

  • Avatar sagi

    sagi

    Broj poruka: 1621

    Prijavi adminu

    Maja 3

    https://ibb.co/jLWKCgR [ibb.co]
    Imamo 3 mjeseca!


    Čestitam, preslatka je 🥰

  • Avatar My baby

    My baby

    Broj poruka: 1155

    Prijavi adminu

    Majo skoro pa je tako😂


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.