Beba slabo napreduje na tezini

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    minci92

    Mameeee pomoooooc….
    U bolnici smo trenutno zbog slabog dobijanja na tezini. Beba je rođena sa 2.700 sada ima mesec dana i ima 2.820 :( jako sam zabrinuta .svaki dan joj rade hrpu nalaza i sva je izbockana sa svih strana ,medjutim odgovora nigdje ,samo nagađanja. Jedino što nije rađeno da li je alergija na laktozu km.
    Trazila sam.i taj nalaz međutim dr odbija kaze da je ranoo😬
    Da li se neko susreo s tim. Samo nam je prikljucena infuzija. Beba jede na svaka 2h ,pravim 60ml.međutim ona pojede 40-50 rjetko kad 60 ml.
    Beba vecinu vremena provede spavajuci dali je to normalno cesto zaspi na bocici ,pa kad krenem da je forsiram da popije i ostatak ma ona ni cuti . Neko iskustva ….jako smo zabrinuti sta ce izaci iz ovog svega !!! 😇😇

    Draga mamice! Suosjećam jer sam osobno bila u sličnoj situaciji, doduše, moje dijete je dobivalo na kilaži na donjoj granici, a kod vas je značajan zaostatak u nabiranju kilaže. 
    Vjerujem da, s obzirom da ste hospitalizirani, ste u dobrim rukama i nadam se da ćete uskoro pretragama saznati u čemu je problem i kako ga riješiti.🤞🤞🤞 Ništa vam drugo ne preostaje nego vjerovati doktorima i odraditi svoj dio posla (hranjenje svaka 2 sata) koji nije lagan (zbog nedostatka sna). 

  • minci92

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evooo da se opet javimoo.
    Poceli smo dobijati na kilazi . Sa 2.615 smo dosli na 3.130 
    Problem nam je Natrij. Sada moramo uz svaki obrok popit po 5ml.soli (so i voda) ruzno jeste ali nam.je pomoglo i nalazi su mnogoooo boljiiii . Natrij postize svoju granicu normale!
    Nego dr kaze da ce beba morati imati zivotnu terapiju zbog toga. Za sad ovako a posle tablete! Ukratko problem su nam ti elektrociti ako sam ispravno napisala. Natrij i kalij. To nam je sprecavalo da jedemo i dobijamo na kilazi. Sad jedemo na 3h po 90ml s tim da nekad popije od 70,80,90ml.
    Beba 40 dana .

  • Dana23

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Odlično!!! Sretno dalje!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.