Beba pokušava sjediti

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • xiy

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nama je tako pedijatar rekao i još naglasio. vidiš da on sam može puno. vrlo brzo će ti se posjesti. jao kako rastu ko gljive.   ja znam da je meni još par cura reklo da je i njima tako savjetovano. e sad znamo da svaki ima svoju politiku. ja osobno vjerujem svom pedijatru tako da sam poslušala i T radi sve sam.

  • lanakiki

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav eto i moj je sa 2 mjeseca poceo sa dizanjem i plakanjem kad god je skroz na ravnome.Sad ima 4 mjeseca okrece se kao zvrk na sve strane vise se ni ne trudim ga sprjecavati u njegovom naumu.Sjediti jos ne moze ali zato je neumoran u pokusajima ;) i drago mi je da je takav cijeli dan aktivan zato spava cijelu noc ..sto manje ga ogranicavati pogotovo kad nesto zeli napraviti..Nisam za to da ga se sjeda i da ga se namjesta u taj polozaj ali zato kad se uhvati za stranice od kolica i sav se zacrveni u licu dok pokusava sjesti i uspije pa se pusti i smije mislim da je jedino problem u memoriji mobitela dok se smijes i pokusavas uhvatiti cijeli pothvat na videu :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.