beba ne voli kolica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Moj se nikad nije volio voziti u kolicima, ni dok je ležao ni kasnije kad je sjedio, a kad je prohodao mogla sam zaboraviti na kolica. Takav je jednostavno bio, jedino ak je bio mrtav umoran onda je malo sjeo dok se ne odmori i onda piči dalje. Kavu nisam nijednu s njim popila.  Nadam se da će ovaj drugi biti malo drugačiji. 

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Mom malom je ovo najnoviji štos. Donedavno smo ga vozili u jajetu jer u košaru nije htio. Preko ljeta sam ga htjela prebaciti u sportski dio jer mi se činilo da mu je u jajetu vruće i da mu je sportski dio udobniji… ma kakvi. Neće ni sekunde biti. Sad više neće ni u jajetu… Inače ga puno nosimo u klokanici i to mu je fora. I meni više paše klokanica, ali nekad bi mi dobro došla kolica… I eto sad vraga, malac prosvjeduje. Još ga mogu nositi u klokanici jer ima 7 kg, a klokanica trpi do 9. Kupili smo nedavno i mai tai, ali to mu nije takva fora. I sad ostaje taj problem “iskakanja” iz kolica. Kad ga zavežem, urla. Kad ga ne zavežem - skače van. Mislim da će, kad prohoda, kolica skroz biti out….

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Hahaha, moje manje nestašno dijete je sad kad trči i peenje se svukud, odlučilo da ipak voli i autosjedalicu i kolica :D Oko prve godine je zavoljela vožnju, do tad u kolica je možda i išla nekih 15 min, al u autu je bilo strava, pogotovo kad smo išli doma od nekud

  • nstubur

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Evo sad imamo 3,5 mj.i još uvijek se borimo sa kolicima. Uvijek je u njima“ na prevaru” tj. stavljam ga unutra kad više ne može gledati od umora pa, uz manji prosvjed, ipak zaspe. :D

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    “Prevaru” Sve mi mame, malo varamo kad su djeca u pitanju!

  • nstubur

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

  • ninna

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Moja curka ima mjeswc dana…i od rodenja kad je primi vriska na ruke i gotovo…sad oce zaspat u kolicima ali se “bojim” s njom izaci u setnju, po kuci rijetko kad upali taktika nunanja kolica pa nekako mislim da joj ni voznja mozda nece biti zanimljiva…najrade bi ktisla negdje gdje nema ljudi i u setnju pa da vidim kolko bi i dali bi uopce plakala jer ovo je za izludit :/

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    a kod nas obrnuto, plac i vriska dok se oblacimo za van, a cim ga spustim u kolica bilo as ili kosaru usuti i zaspe za 3 sekunde  i tako se mozemo vozati 2 sata bilo da spava ili je budan. place tek kad ogladni  valjda mu pase drmusanje.. sad smo mjesec i 10 dana

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ninna, ni moj nece u stanu biti u kolicima ni 3 minute, vani mu pase buka i drmusanje .. tako sam se i sama bojala van s njim kad sam isprobavala u stanu  a na kraju vani super! prvi put smo isli sa cca.20 dana

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Evo i nas na ovoj temi… Ispada da ću morati proći sve teme sa našim malim tvrdoglavcem.
    Uglavnom, do prije 10ak dana je bilo sve ok, htio je u kolica, po cijeli dan je u njima po kući ako ja nešt radim, AS isto bez problema… Sad su to takvi protesti da nije za opisati, prvo kenjkanje, pa plač, pa vrištanje da nas cijela ulica čuje… Ne znam više da li mu smeta kapa, kolica, to što ga ne držim… Ma luda sam danas, jer smo već 3x kretali u šetnju, i isprobam po dvorištu i nema šanse. Zamijenit ću mu uskoro košaru sa sportskim dijelom, pa će mu možda u njemu biti bolje, ali sam skroz skeptik. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.