beba ne voli kolica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ma i ja stavim tanke pa jos termo carapice… ali ocito nije dovoljno, morat cu i ja nabaviti neke papucice, nesto toplo, podstavljeno ili krzneno jer ove tenisice ocito vise nisu od koristi… samo gdje ima tako nesto? mozda h&m :/ hmmm bit ce red sutra otici u shopping 

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ili zamotaj nogice u dekicu ili kupi vreću. Mom malom su bile fest hladne nogice iako sam mu stavila štramplice, termo čarape i cipelice… Kupila sam mu i nekakve kao čizmice, ali padaju mu. Nehodač je, pa je to obuća reda radi…
    Mi smo kupili vreću, fina je topla, podstavljena… To koristim i super je. On sjedi pa gore ima jaknu, a nogice su mu u vreći.

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    I sad njegovi protesti po vani ne nailaze na razumijevanje jer ga nemrem nositi, a zima mu je za nogice. al u principu, malo manje protestira kad smo vani… al samo malo. No i to je dovoljno da po ovoj zimi prošećemo po vani koliko mislimo i odemo nekam na toplo. Onda se naravno protest pojača, pa ga se ipak nosi.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    e vidis da, uz sportski dio sam dobila vrecu za noge pa cu je prebaciti u kosaru za sad! 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    sovica


    ma i ja stavim tanke pa jos termo carapice… ali ocito nije dovoljno, morat cu i ja nabaviti neke papucice, nesto toplo, podstavljeno ili krzneno jer ove tenisice ocito vise nisu od koristi… samo gdje ima tako nesto? mozda h&m :/ hmmm bit ce red sutra otici u shopping 

    mi smo u dichemanu kupili buce…super su..unutra su podstavljene i toooopleeeee…..i ja bi se obula u njih da mi nisu tak jako male…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.