Anksioznost ili depresija u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dayana

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Hvala puno 

    Mina09

    Dayana

    Mina09 pozdrav

    Mina09

    Dayana kako si ti, jesi živa ? 😂 ja evo guram zadnje Dane pred porod aBd, i jedva čekam, bas mi je dosadilo , i vrućine i nespavanje ufff Kakva si ti ovih dana ?

    Mina09 pozdrav 😉
    Evo bebica i ja smo dobro lijepo napredujemo, guramo u 36.tjedan. Bila sam sasvim ok dok nisam dobila vijest da mi je tata u bolnici sa mozdanim udarom, pa sad koliko toliko pokusavam biti smirena radi curke.
    Bitno da guras pomalo 😘 a sve ostalo ce proci
    Kako si ti ovih sparnih dana?

    A joj, jako mi je zao radi tvog tate , nadam se da će sve biti uredu i da će to prebroditi 💙 puno podrške ti šaljemo . Dobro smo hvala Bogu, i bebica i ja, malo sam , kao za inat, navukla prehladu bas pred porod , pa to liječim prirodnim pripravcima. Nadam se aBd skorom porodu , stvarno je vise dosadilo i nespavanje i žgaravica i oticanje 😩

    Hvala puno nadam se i ja brzom oporavku.
    Ja se nikad znojila nisam,  ovo ljeto uzasno skroz tusiranje presvlacenje mokra mokra lice kosa tijelo ma sve, zeznuti su ti hormoni 😆
    Izdrzi jos malo i bebica stize, ovo su samo slatke “muke” hehe

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Isto vjeruj mi, nekada obična šetnja rezultira da se sva preznojim pa pitam se Sta mi je 😂 Al to su hormoni zasigurno . Nadam se da ti je tata bolje 💙  i ja jedva čekam kraj “slatkim mukama “ 😂😂 dosadilo vise geganje, umor i oticanje 😁

  • Dayana

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Dobila sam samo kilu u trudnoći mogu reći da mi nije teško i nadam se da će tako ostati do kraja.
    Pošto sam hipohondar strah me oticanja i svega 😁
    A tata je ok cekaju se svi ti nalazi pretrage, da saznaju sto je uzrok mozdanom. Bitno da mu je dobro za drugo ce se vidjet

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Nisam ni ja se udebljala , ali od vrućina pretpostavljam da su mi ruke otečene i utrnule 😩 kako ti provodiš posljednje Dane trudnoće ? Kod mene sve spremno, doslovno samo čekam 😂

  • Dayana

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Mina09

    Nisam ni ja se udebljala , ali od vrućina pretpostavljam da su mi ruke otečene i utrnule 😩 kako ti provodiš posljednje Dane trudnoće ? Kod mene sve spremno, doslovno samo čekam 😂


    Spopalo me prvo oticanje zglobova na nogama. Bila sam sad par dana skroz na nogama i skuzim, opa noga teze ulazi u patike 😄
    Nervozno, zivcano ne mogu biti na jednom mjestu duze od 10 minuta skroz negdje hodam.
    Ako ne ulazim ovdje zelim ti sretan porod i brz oporavak i sto lijepse trenutke sa tvojom curkom 😍

  • Mina09

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Dayana

    Mina09

    Nisam ni ja se udebljala , ali od vrućina pretpostavljam da su mi ruke otečene i utrnule 😩 kako ti provodiš posljednje Dane trudnoće ? Kod mene sve spremno, doslovno samo čekam 😂

    Spopalo me prvo oticanje zglobova na nogama. Bila sam sad par dana skroz na nogama i skuzim, opa noga teze ulazi u patike 😄
    Nervozno, zivcano ne mogu biti na jednom mjestu duze od 10 minuta skroz negdje hodam.
    Ako ne ulazim ovdje zelim ti sretan porod i brz oporavak i sto lijepse trenutke sa tvojom curkom 😍


    Isto, još ako se obaveze sloze pa moram čitav dan kući biti, nervozna budem bas, bas, a i hormoni rade svoje pretpostavljam 😩 kako se porod bliži svaki čas aBd još me misli muče kako ću, Sta ću, kako će sve proći ..:ufff jedva čekam da se porodim aBd. Hvala ti, i tebi sve najljepše želim da Svw prodje kako treba, i da se nakon poroda družimo ovdje aBd i jedna drugoj jadikujemo o slatkim bebecim mukama 💙❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.