Zimske bebe i mame 2018/2019

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    _svjesna

    A kape vise ne stavljate bebicama kad idu van? Ni one tanke pamucne?


    Nop, ako zaspi a spusti se mrak u jos smou parku pokrijem ga tetrom🙈🙈

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu

    Žene, zna li netko ako prekidam rodiljni
     dopust (drugih 6 mjeseci) zbog korištenja starog GO da mi ne propadne, mijenja li mi se naknada koju ću dobivati kad ponovno otvorim rodiljni? Nešto čitam na netu da ne ako je prekid kraći od 30 dana, ali ako ima netko svježije iskustvo možda?

    [tickerfactory.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Moja beba se vec tjedan dana po noci budi svakih 40tak min, odspava prvu turu po 3-4h u komadu iako tesko zaspi navecer i onda nakon hranjenja do jutra stalno se budi u placu nakon 40-60min
    Premorena sam ima li netko neki savjet, iskustvo

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Petra05

    Moja beba se vec tjedan dana po noci budi svakih 40tak min, odspava prvu turu po 3-4h u komadu iako tesko zaspi navecer i onda nakon hranjenja do jutra stalno se budi u placu nakon 40-60min
    Premorena sam ima li netko neki savjet, iskustvo


    Nemam savjet ali dijelimo problem, s time da mi spavamo cijelu noc ali po danu haos, nece spavati uopce, oci joj budu crvene jadnoj, neznam vise sta, dudu nece nego samo zvace cicu, i tako spava, cim se maknem budenje. 
    Negdje se pisalo da im po danu treba stvoriti nocni ugodaj, naravno da nece.
    S obzirom da ti beba ima 3mj mozda je skok.

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    I ja bi rekla skok, nama je taj sa 3mj najvece promjene donio i njegovu razvoju

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Hvala vam na misljenju 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Ja evo upravo razmisljam o necemu, da li je moguce da niko nije upoznat sa tim da se bebi rukice ne diraju i ne ljube? Ne mogu da shvatim da cak ni obrazovani mladi ljudi to ne kapiraju, na rubu sam da se posvadjam sa pola okoline, da budem bezobrazna i drska, pa neka kazu i da pretjerujem, a dobila sam vec par takvih komentara. Nedavno su nam bili u posjetu muzevi roditelji, i njegov tata je poljubio malog u zadnji dio vrata na sta sam fino rekla da ne dopustam da se mala beba ljubi, da ga ljube u nozice i slicno, da bi opet jucer taj isti moj svekar ljubio malog u ruke i to se bas uzivio. Eto to sam presutjela zbog nekog mira i da ne kazu da sam ostrokondza ali vise mi je pun kufer samo hodati za malim i brisati mu ruke kao ludaca. Inace, kako se vi nosite sa ovim?
    Htjela sam vas jos pitati ima li jos baka i deka da su toliko odlijepili za unukom da hoce da dolaze i da idemo svakih 15 dana, ja to vise ne mogu da izdrzim, od muza roditelji su nepodnosljivi. 😏

    [lilypie.com]

  • Petra05

    Broj poruka: 497

    Prijavi adminu

    Takoder ludim na to i govorim stalno i opet nitko ne slusa i isto mene proglasili panicarom 
    Moji dolaze tjedno 2-3 puta, zive blizu nas 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Hahaha i moji zive blizu i navrate cesce, ali to je maksimalno po pola sata, vide ga i idu dalje, medjutim njegovi zive 80km dalje, pa kad dodju, to se najavi prije na par dana, to se rucak mora spremiti i nece kuci po 6,7 sati. Da ne spominjem kako mi je svekrva pricalica i dosadi mi slusati, redovno sam ranije morala uzimati nesto za glavu kad bi dolazili 🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    E da, zaboravila sam da su jucer zvali da se najave za sutra (??) pa koga briga da li ja od male bebe mogu stici bilo sta pospremiti i nesto skuhati. Poludim na muza da ne bih njima nesto rekla jer ipak zelim zadrzati fine odnose zbog njega, jer je i on prema mojima korektan ali na rubu sam zaista.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.