Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ens

    Ens

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Hvala vam curke na odgovoru ❤️
    Caliopi iskreno nisam nikad imala, ali mislim da ce ti mozda dati neke vaginalete. U svakom slucaju, sigurno nije nista opasno

    👩🏼 31 🧔🏻‍♂️ 35
    5.5.2023 +
    24.5.2023 prvi pregled, imamo ❤️
    Panorama - low risk - stize nam curica 🌸
    Iduci pregled - 5.9.
    OTP 15.01.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinchy09

    Tinchy09

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Ens

    Ej cure, jos jedna stvar koju bi htjela malo s vama prokomentirat 😃
    Znate kako vam uvijek govorim da nemam mucnine i da me to brine…e sad, jucer i danas mi je onako muka u zelucu kao da sam nesto krivo pojela. Nisam sigurna je to sad ta “trudnicka mucnina” ili je to samo nesto sto sam krivo pojela 😂
    Kak se vama javljaju te mucnine, jel se razlikuju nekako od nekih mucnina koje ste imale kad niste bile trudne?


    Mene recimo podsjecaju na osjecaj mamurluka nakon previse loseg alkohola.. 🙈 ali bez glavobolje! Al doslovno takav osjecaj u zelucu. Vecinom se jave svaki dan ali od podneva prema veceri… tak da, sto pojedem ujutro, pojedem.. navecer se natjeram nesto (meni) prihvatljivo staviti u usta al vecinom bude borba sa samom sobom.

    🙋🏻‍♀️ 30
    ➕️ 23.04.'23 🥰🤍🌈
    7+0 kuca ❤️🥰
    OTP 02.01.2024. Curica 🎀 A 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinchy09

    Tinchy09

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Jana25

    Tinchy09

    Jana25

    Mene svrbe bradavice za pop**dit 😳🙄
    Cak se i perutaju 😏
    Mislila sam da mi se to nece dogadat u drugoj trunoci jer su cice vec prosle dojenje i sve sto ide uz to, al eto, niš od tog 🤣

    Takoder i izluduje me 🙈 sto koristis da bar malo ublazi to?

    https://www.dm.hr/babylove-mama-mast-za-bradavice-p4058172920769.html?gclid=CjwKCAjwvdajBhBEEiwAeMh1U-OwLHD–tQyobXj3iaNNJ4t0jRtXNe5IXYBf9purHEtPJ4fYVES3hoCqFUQAvD_BwE [dm.hr]

    🤷‍♀️
    Stvarno je odlicna. Al sad dal pomaze 😅 sigurno ne odmaze. Definitivno mi je gore bez nje i kad sam cijeli dan u grudnjaku 😫


    Hvala na preporuci! 😄👌 
    Ionako se sva grebem zbog alergije, pa makar da me jedan dio tijela manje svrbi, velik korak😂

    🙋🏻‍♀️ 30
    ➕️ 23.04.'23 🥰🤍🌈
    7+0 kuca ❤️🥰
    OTP 02.01.2024. Curica 🎀 A 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ens

    Ens

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Tinchy09

    Ens

    Ej cure, jos jedna stvar koju bi htjela malo s vama prokomentirat 😃
    Znate kako vam uvijek govorim da nemam mucnine i da me to brine…e sad, jucer i danas mi je onako muka u zelucu kao da sam nesto krivo pojela. Nisam sigurna je to sad ta “trudnicka mucnina” ili je to samo nesto sto sam krivo pojela 😂
    Kak se vama javljaju te mucnine, jel se razlikuju nekako od nekih mucnina koje ste imale kad niste bile trudne?

    Mene recimo podsjecaju na osjecaj mamurluka nakon previse loseg alkohola.. 🙈 ali bez glavobolje! Al doslovno takav osjecaj u zelucu. Vecinom se jave svaki dan ali od podneva prema veceri… tak da, sto pojedem ujutro, pojedem.. navecer se natjeram nesto (meni) prihvatljivo staviti u usta al vecinom bude borba sa samom sobom.


    Hahah odličan opis. Tako je nekako i meni trenutno. Vidjet ćemo hoće li potrajati. Onda mogu službeno reći da su mi jučer popodne počele mučnine 

    👩🏼 31 🧔🏻‍♂️ 35
    5.5.2023 +
    24.5.2023 prvi pregled, imamo ❤️
    Panorama - low risk - stize nam curica 🌸
    Iduci pregled - 5.9.
    OTP 15.01.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Bok curke, je li koja danas na pregledu? Ja sam popodne, sanjala sam da sam zakasnila i da je termin za pregled propao 🙈😂🙄

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Kika5

    Hej cure,znam da je bila vec tema o alergijama, ja inace imam alergiju na pelud i ove godine nisam imala nikakvih problema do unazad zadnjih par dana a ove tablete koje sam pila prije trudnoce ne smijem piti. Ima li koja slicnu situaciju i postoji li neka zamjena na biljnoj bazi ili nesto? Kisem ko luda zadnjih dana a bas me zna zaboliti kad kihnem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ uzas


    Ja pijem Nixar tablete po potrebi, njih sam pila i prije trudnoce i ginekologica mi je rekla da mogu nastaviti, isto tako i Ventolin uzimam jer imam napadaje astme koji se nazalost nisu poboljsali u trudnoci kako nekima zna…
    Ali svakako se posavjetuj sa svojim ginekologom ili doktorom opce prakse sto ti je najbolje, alergija je hrpetinu i bitno je znati sto te tocno muci da bi se najbolje lijecilo…

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕
    [tickerfactory.com]

  • Elia

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Kika5

    Hej cure,znam da je bila vec tema o alergijama, ja inace imam alergiju na pelud i ove godine nisam imala nikakvih problema do unazad zadnjih par dana a ove tablete koje sam pila prije trudnoce ne smijem piti. Ima li koja slicnu situaciju i postoji li neka zamjena na biljnoj bazi ili nesto? Kisem ko luda zadnjih dana a bas me zna zaboliti kad kihnem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ uzas


    Ja sam upravo zavrsila sa Claritinom, ubijala me alergija nisam mogla disat nit gledat, rekli su mi da  Claritin mogu pit

    [tickerfactory.com]

  • Elia

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Ana_Maria

    Kika5

    Hej cure,znam da je bila vec tema o alergijama, ja inace imam alergiju na pelud i ove godine nisam imala nikakvih problema do unazad zadnjih par dana a ove tablete koje sam pila prije trudnoce ne smijem piti. Ima li koja slicnu situaciju i postoji li neka zamjena na biljnoj bazi ili nesto? Kisem ko luda zadnjih dana a bas me zna zaboliti kad kihnem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ uzas

    Ja pijem Nixar tablete po potrebi, njih sam pila i prije trudnoce i ginekologica mi je rekla da mogu nastaviti, isto tako i Ventolin uzimam jer imam napadaje astme koji se nazalost nisu poboljsali u trudnoci kako nekima zna…
    Ali svakako se posavjetuj sa svojim ginekologom ili doktorom opce prakse sto ti je najbolje, alergija je hrpetinu i bitno je znati sto te tocno muci da bi se najbolje lijecilo…


    A meni su rekli da nesmijem Nixar🤷‍♀️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ana_Maria

    Ana_Maria

    Broj poruka: 302

    Prijavi adminu

    Elia

    Ana_Maria

    Kika5

    Hej cure,znam da je bila vec tema o alergijama, ja inace imam alergiju na pelud i ove godine nisam imala nikakvih problema do unazad zadnjih par dana a ove tablete koje sam pila prije trudnoce ne smijem piti. Ima li koja slicnu situaciju i postoji li neka zamjena na biljnoj bazi ili nesto? Kisem ko luda zadnjih dana a bas me zna zaboliti kad kihnem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ uzas

    Ja pijem Nixar tablete po potrebi, njih sam pila i prije trudnoce i ginekologica mi je rekla da mogu nastaviti, isto tako i Ventolin uzimam jer imam napadaje astme koji se nazalost nisu poboljsali u trudnoci kako nekima zna…
    Ali svakako se posavjetuj sa svojim ginekologom ili doktorom opce prakse sto ti je najbolje, alergija je hrpetinu i bitno je znati sto te tocno muci da bi se najbolje lijecilo…

    A meni su rekli da nesmijem Nixar🤷‍♀️


    Eto vidis, zato kazem najbolje provjeriti sa svojim doktorima jer em sto su oni razliciti, razlicite smo i mi sa svim svojim anamnezama i terapijama! Drzim fige Kika da nadjes nesto da ti bude bolje, alergije su grooozne 😔

    37🧔‍♂️🩷👩29
    29.11.2023. 👶🏻🎀💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 640

    Prijavi adminu

    Ens

    Tinchy09

    Ens

    Ej cure, jos jedna stvar koju bi htjela malo s vama prokomentirat 😃
    Znate kako vam uvijek govorim da nemam mucnine i da me to brine…e sad, jucer i danas mi je onako muka u zelucu kao da sam nesto krivo pojela. Nisam sigurna je to sad ta “trudnicka mucnina” ili je to samo nesto sto sam krivo pojela 😂
    Kak se vama javljaju te mucnine, jel se razlikuju nekako od nekih mucnina koje ste imale kad niste bile trudne?

    Mene recimo podsjecaju na osjecaj mamurluka nakon previse loseg alkohola.. 🙈 ali bez glavobolje! Al doslovno takav osjecaj u zelucu. Vecinom se jave svaki dan ali od podneva prema veceri… tak da, sto pojedem ujutro, pojedem.. navecer se natjeram nesto (meni) prihvatljivo staviti u usta al vecinom bude borba sa samom sobom.

    Hahah odličan opis. Tako je nekako i meni trenutno. Vidjet ćemo hoće li potrajati. Onda mogu službeno reći da su mi jučer popodne počele mučnine


    Čestitam na mučninama (valjda) 😂
    Ja još nemam klasične mučnine, ali imam osjećaj u želudcu kao da nisam jela danima, znači tako neki šuplji osjećaj, nemam bolju riječ 😁 
    Prošlu trudnoću sam imala mučnine, ali bez povraćanja iako bi nekad radije da sam mogla povratiti. I u obje trudnoće sam osjetljiva jako na mirise i to mi najviše i izazove mučnine. 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.