Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Mene svrbe bradavice za pop**dit 😳🙄 
    Cak se i perutaju 😏 
    Mislila sam da mi se to nece dogadat u drugoj trunoci jer su cice vec prosle dojenje i sve sto ide uz to, al eto, niš od tog 🤣

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Trudilica, drži se ♥️
    Koje ste vi pretrage radile, dr mi je rekla da dođem u petak da mi rece za pretrage i knjižicu…

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    PiaBuu

    Trudilica, drži se ♥️
    Koje ste vi pretrage radile, dr mi je rekla da dođem u petak da mi rece za pretrage i knjižicu…


    Kompletna krvna slika, urin, krvna grupa, hepatitis b, sifilis, hiv, toksoplazma i mislim da je to to

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinchy09

    Tinchy09

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Jana25

    Mene svrbe bradavice za pop**dit 😳🙄
    Cak se i perutaju 😏
    Mislila sam da mi se to nece dogadat u drugoj trunoci jer su cice vec prosle dojenje i sve sto ide uz to, al eto, niš od tog 🤣


    Takoder i izluduje me 🙈 sto koristis da bar malo ublazi to? 

    🙋🏻‍♀️ 30
    ➕️ 23.04.'23 🥰🤍🌈
    7+0 kuca ❤️🥰
    OTP 02.01.2024. Curica 🎀 A 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Tinchy09

    Tinchy09

    Broj poruka: 287

    Prijavi adminu

    Trudilica123

    Cure drage, evo mene s hitne.. Uglavnom, kaze doktor da je to 6 tjedana trudnoce od zadnje mjesecnice (glupa aplikacija pokazuje 7🤦‍♀️) i kaze da vidi GV i ŽV ali ne vidi plod pa da je ili rijec o kasnijoj oplodnji ili o patoloskoj trudnoci.. ovo smeđarenje može biti od kakve kapilare ali može biti priprema za pobačaj.. uglavnom nista se tu ne moze, moramo cekati jos tjedan dana da vidimo hoce li se sto razviti ili ce jednostavno tijelo odbaciti trudnocu.. bitno mi je da je trudnoca u maternici, da nije vanmatericna trudnoća.. sada sve u Božje ruke, mirna sam jer znam da nigdje nisam pogrijesila..


    Stvarno se nadam da je samo rijec o kasnijoj oplodnji🤞🤞💜 drzim fige na najjace da bude sve dobro i drzi se 🥰

    🙋🏻‍♀️ 30
    ➕️ 23.04.'23 🥰🤍🌈
    7+0 kuca ❤️🥰
    OTP 02.01.2024. Curica 🎀 A 💕
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Tinchy09

    Jana25

    Mene svrbe bradavice za pop**dit 😳🙄
    Cak se i perutaju 😏
    Mislila sam da mi se to nece dogadat u drugoj trunoci jer su cice vec prosle dojenje i sve sto ide uz to, al eto, niš od tog 🤣

    Takoder i izluduje me 🙈 sto koristis da bar malo ublazi to?


    https://www.dm.hr/babylove-mama-mast-za-bradavice-p4058172920769.html?gclid=CjwKCAjwvdajBhBEEiwAeMh1U-OwLHD–tQyobXj3iaNNJ4t0jRtXNe5IXYBf9purHEtPJ4fYVES3hoCqFUQAvD_BwE [dm.hr]

    🤷‍♀️
    Stvarno je odlicna. Al sad dal pomaze 😅 sigurno ne odmaze. Definitivno mi je gore bez nje i kad sam cijeli dan u grudnjaku 😫

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • bohemian

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    samojed5

    Pozdrav svima,
    Nova sam ovdje :) trenutno trudnica u 12 tjednu :)
    Mozete mi reci ako je koja imala povisen TSH. Naime, meni je TSH 2.9 i na to ginekologica kaze da je to ok i da ne treba nikakva terapija. Jeste li Vi na ovakav TSH primile terapiju? Jer citam po netu kao da je max u trudnoci 2.5. Pa sad ne znam jel se mozda sto promijenilo.

    Hvala svima na odg :)


    Meni je doktor rekao da je do 12tt normalan 2.5,a kasnije do 3. Ja pijem terapiju jer mi je bio puno veći od toga i sad mi je u granicama. Nalaze štitnjače vadiš svako 4-6 tjedana. I ako ti je ispod 3 ne treba ti terapija, a ako krene iznad doktor će odlučiti šta ti treba. Tako je meni rekao endokrinolog. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Trudilica123

    Cure drage, evo mene s hitne.. Uglavnom, kaze doktor da je to 6 tjedana trudnoce od zadnje mjesecnice (glupa aplikacija pokazuje 7🤦‍♀️) i kaze da vidi GV i ŽV ali ne vidi plod pa da je ili rijec o kasnijoj oplodnji ili o patoloskoj trudnoci.. ovo smeđarenje može biti od kakve kapilare ali može biti priprema za pobačaj.. uglavnom nista se tu ne moze, moramo cekati jos tjedan dana da vidimo hoce li se sto razviti ili ce jednostavno tijelo odbaciti trudnocu.. bitno mi je da je trudnoca u maternici, da nije vanmatericna trudnoća.. sada sve u Božje ruke, mirna sam jer znam da nigdje nisam pogrijesila..


    Draga, sretno, drzimo fige za kasniju oplodnju ❤️
    Javi sutra kad zavrsis 😘

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Moje zene, ja vam ne mogu opisat koje ja danas bolove trpim. Hodat nisam uspravno mogla. Tek sad je malo popustilo. Taman sam mislila da se malo sve smirilo ali ocito se ne smijem ni ponadat nicemu. 

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Neyy

    Neyy

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    Mom2One

    Moje zene, ja vam ne mogu opisat koje ja danas bolove trpim. Hodat nisam uspravno mogla. Tek sad je malo popustilo. Taman sam mislila da se malo sve smirilo ali ocito se ne smijem ni ponadat nicemu.


    Vjeruj mi da sam jučer doživjela isto i mislila sam doslovno na najgore. Od samog jutra, do kasno u noć, bolovi u stomaku, jajnicima, niti sam mogla sjediti, ni hodati ni ležati. Nijedan položaj mi nije odgovarao niti je umanjivao bolove. Zaspala sam od užasnog umora i jutros se probudila bez ikakvih bolova. 
    Ja idem raditi prenatalni ove sedmice i nadam se vidjeti na ultrazvuku prije testa da je sve ok. Google ne otvaram jer mi je to dodatni stres, pokušavam se smirivati na sve načine. 
    Zaista užasan osjećaj, ja se dosad sa ovakvim oscilacijama u simptomima ne smijem opustiti ni na sekundu.
    Držim nam fige svima da izguramo do kraja kako treba ❤️

    24.04. ➕
    OTP 28.12.2023.
    Veritas test ✔️
    Z & E 💗💗

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.