Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Trudilica123

    Cure, sad sam bila puškizi i kada se obrisem mi na papiru bude onako malo smeđkasto.. sto da radim?


    Jesil se javila doktoru?Sta kaze?

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Drage curke, hvala Vam svima na riječima podrške ♥️
    Jučer nisam isla na pregled nego jutros, imamo srčeko, i jaaaako snažno srce zapravo, točno se mjerim 7+2, imam i hematom šta mi je novost al gin mi govori da je to sve uredu i normalno ☺️

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar PiaBuu

    PiaBuu

    Broj poruka: 834

    Prijavi adminu

    Hvala ti, veli da je sve u savrsenom uredu i da napreduje po tjednima u kojima je… sta se tice terapije samo mi je pojacala utrogestan umjesto jedne vaginalete ujutro i navecer, koristit cu dvije… Na mirovanju nisam, normalno radim i rekla mi je da vidim kako se budem osjecala… tako da sad razmisljam kada cu na poslu reci i kako :D a sta se tice gdje se nalazi ispod posteljice je, al od uzbudenja sta srce kuca nisam ju uspjela vise nista pitat, rekla je samo da dodem u petak da mi upise sve pretrage koje moram obaviti i da mi da trudnicku knjizicu 

    27👩🏻
    33👦🏻
    Mom of 2 angel in heaven
    Spontani 31.07.2021 - 10 tj - emb 6+5👼🏻
    Spontani 08.02.2022 - 9 tj - emb 7+5👼🏻
    -Hashimoto, terapija 75/50 eurotirox
    PAI-1 heterozigot 4g/5g
    God will carry you trough the storm 🍀💪
    Pregled 30.5 imamo ♥️
    27.6.23-11+2 4.7 cm 🍀
    14.7.23-13+5 7.55 cm 🌈
    10.08.23- stiže mamina djevojčica 💜🌈👨‍👩‍👧
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ens

    Ens

    Broj poruka: 178

    Prijavi adminu

    Evo ja sam bas pogledala po Ramzijevoj metodi bi trebala biti curica 😂 sad cemo vidjeti nakon prenatalnog kad dobijem spol je li ova teorija pouzdana

    👩🏼 31 🧔🏻‍♂️ 35
    5.5.2023 +
    24.5.2023 prvi pregled, imamo ❤️
    Panorama - low risk - stize nam curica 🌸
    Iduci pregled - 5.9.
    OTP 15.01.2024
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Miss88

    Caliopi ☘

    Curke koje znate spolove svojih beba koje stižu, jeste po Ramzijevoj teoriji uzv slika pogledale jel vam se poklapa položaj posteljice i ploda? Baš me zanima ako je koja pogledala na slikicu jel joj je pokazalo taj spol koji na kraju i je? 🤭

    Po njegovoj teoriji je curka, i po prstenu je curka. Čekam rezultate svaki dan pa ćemo vidjeti. 🙈🙃


    Kako funkcionira taj Ramzi? 🤣🤣 To sam nesto citala, cisto iz fore ali nikako da skuzim po slikama svog uzv-a. 🧐

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Caliopi ☘

    Mom2One

    Miss88

    Caliopi ☘

    Curke koje znate spolove svojih beba koje stižu, jeste po Ramzijevoj teoriji uzv slika pogledale jel vam se poklapa položaj posteljice i ploda? Baš me zanima ako je koja pogledala na slikicu jel joj je pokazalo taj spol koji na kraju i je? 🤭

    Po njegovoj teoriji je curka, i po prstenu je curka. Čekam rezultate svaki dan pa ćemo vidjeti. 🙈🙃

    Kako funkcionira taj Ramzi? 🤣🤣 To sam nesto citala, cisto iz fore ali nikako da skuzim po slikama svog uzv-a. 🧐

    Ovisno o položaju posteljice i ploda na uzv-u.evo primjer:
    https://ibb.co/ysZVZHh [ibb.co]


    Ma gledala sam to da. Ali bas treba bit slika od 6.tjedna ili moze i sada npr.?
    Ma stavit cu ja vama sliku pa vi proucavajte 🤣. Ja bi po tome rekla da je curica. 

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Rina 39

    Rina 39

    Broj poruka: 326

    Prijavi adminu

    Evo ja gledam sliku prve trudnoce i curica i zaista desno na slici.
    Sad gledam od ove trudnoce i ljevo je a spol cu vam rec za nekih mjesec dana😂

    👩39god
    👨38god
    Amh 0.37ng
    Sve drugo uredno🥰
    2021 rodena Ivf-om 👧🏼
    3mj ivf-3 blaste,1 vracena dvije❄️❄️
    3.4 beta 1420,ultrazvuk 18.4🤩

  • lana202021

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Jel ima koja od vas problema sa prištićima po licu? Nikad do sad nisam imala problema, ali od kad sam ostala trudna lice mi je koma. Što je vama pomagalo?

    Pokušavamo od 11/22
    ➕️19.3 💞
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 628

    Prijavi adminu

    Artig

    Caliopi ☘

    Artig

    Caliopi ☘

    Artig

    Drage, ima koja iskustva s Ureaplasmom? Dobila sam nalaz Ureaplasma spp. izolirana, senzitivna na azitromicin i doksiciklin. Nema nigdje nikakvih vrijednosti da znam o kojoj je koncentraciji riječ 😒. Na pregledu s 10 tjedana je bebica bila super i taman veličine. Sad me malo strah ove beštije. U četvrtak sam na pregledu pa ću sve saznati, ali eto, ako imate iskustva, molim da podijelite. 😊
    Da,ako bude izolirana ide se na terapiju. Za trudnice je to najbolje uzimati sumamed i terapija se zna uzimati malo duže jer je blaža od doksiciklina koji ne zabranjen u trudnoći,ali bitno je da se otkrije i spriječe posljedice koje je napravila. Jesi sigurna da ne piše vrijednost? Svakako će ti doktor dati terapiju da se to smiri i ubije beštija. Ako ga možeš sutra dobiti na telefon da ti pusti terapiju tim bolje

    Ne piše, baš sam gledala. I nije mi jasno zašto jer je koncentracija bitan faktor 😅. Sutra ja zovem odmah za terapiju! Nadam se da nije ostavila nikakve posljedice. 😤
    Još ko za vraga se baš taj uzorak kontaminirao pa sam ponavljala i zato kasnije saznala rezultate…

    Nije koncentracija bitna u trudnoći nikako! Bitna je bez trudnoće i tolerira se bez terapije do 10^3 ali u trudnoći nikakva izolacije ureaplasme nije dozvoljena,barem moj doktor ne tolerira nikakav oblik izoliranosti tih beštija 🤷‍♀️

    Joj, riješit ću se ja nje! Hvala ti na odgovoru. Sutra krećemo u borbu! 😊


    Sretno! 💪💪
    Moram priznat da nije ni meni jasna ta logika, moja dr isto radi briseve tek sa 20 tjedana. 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 628

    Prijavi adminu

    Caliopi ☘

    Curke koje znate spolove svojih beba koje stižu, jeste po Ramzijevoj teoriji uzv slika pogledale jel vam se poklapa položaj posteljice i ploda? Baš me zanima ako je koja pogledala na slikicu jel joj je pokazalo taj spol koji na kraju i je? 🤭


    Meni je u prošloj trudnoći i to i onaj kineski kalendar točno prognozirao. Taj kineski je još 90 posto cura koje znam pogodio 😁

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.