Zimske bebe 2023./24. 🩶❄️☃️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    Jana25

    Elenicaa20

    Kakve ste s bolovima u stomaku?Ja imam osjecaj sta god da pojedem da mi toliko tesko padne osjecam da me cijeli stomak pocne bolit al cim nesto pojedem
    Ne znam jel umisljam il sta
    Al bas se tesko nekako osjecam u predjelu stomaka

    Isto. S vremenom, kako mi tjedni odmicu lakse mi je, ali jedan period cca 2 tjedna, svaki dan me bolio bez prestanka. I jos uz to nisam mogla na wc 🙄 muka isusova.
    Nemam savjet, nazalost. S vremenom popusti 🤷‍♀️🤣

    Ja odmah pomislim da nesto nije oke…
    Ne znam imam oke probavu idem ujutro uglavnom
    Al bas nekako cudni bolovi u predjelu cijelog stomaka ne znam kako da objasnim
    U srijedu idem privatno pa cu mu spomenut bas
    Jos koristim duphaston on bi bas trebao da smiruje te bolove


    I ja imam takve bolove. Ful cudne, i uopce ih ne znam objasnit. Meni su za to dali spasmex, i kbc i moj gin. Stvarno pomogne. Popijem samo po potrebi. A meni se to dogada ako se stvarno umorim ili predugo sjedim. Danas smo od jutra po institucijama, razno raznim, padam s nogu sad. I danas bas boli. Sve nesto stojim, cekam (citaj. proglasili kraj epidemije 🤣 a svi dokumenti istekli) plus pregled, maloj po novi bike, ludnica od dana. Popila jedan, odmah popustilo.
    I meni rekao dok, da moze bit od probave, premda se u zadnje vrijeme malo ustabilila. 

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Ps. Cestitke svima na super pregledima.. Jejjj, jos jedan mali pisonja u grupi, sustizete curice pomalo. Cestitke od srca 💙
    Miss88 cekam s tobom, javi obavezno ❤️

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Mom2One

    Elenicaa20

    Jana25

    Elenicaa20

    Kakve ste s bolovima u stomaku?Ja imam osjecaj sta god da pojedem da mi toliko tesko padne osjecam da me cijeli stomak pocne bolit al cim nesto pojedem
    Ne znam jel umisljam il sta
    Al bas se tesko nekako osjecam u predjelu stomaka

    Isto. S vremenom, kako mi tjedni odmicu lakse mi je, ali jedan period cca 2 tjedna, svaki dan me bolio bez prestanka. I jos uz to nisam mogla na wc 🙄 muka isusova.
    Nemam savjet, nazalost. S vremenom popusti 🤷‍♀️🤣

    Ja odmah pomislim da nesto nije oke…
    Ne znam imam oke probavu idem ujutro uglavnom
    Al bas nekako cudni bolovi u predjelu cijelog stomaka ne znam kako da objasnim
    U srijedu idem privatno pa cu mu spomenut bas
    Jos koristim duphaston on bi bas trebao da smiruje te bolove

    I ja imam takve bolove. Ful cudne, i uopce ih ne znam objasnit. Meni su za to dali spasmex, i kbc i moj gin. Stvarno pomogne. Popijem samo po potrebi. A meni se to dogada ako se stvarno umorim ili predugo sjedim. Danas smo od jutra po institucijama, razno raznim, padam s nogu sad. I danas bas boli. Sve nesto stojim, cekam (citaj. proglasili kraj epidemije 🤣 a svi dokumenti istekli) plus pregled, maloj po novi bike, ludnica od dana. Popila jedan, odmah popustilo.
    I meni rekao dok, da moze bit od probave, premda se u zadnje vrijeme malo ustabilila.


    Da bas kao sto kazes cudni eto ne znam kako da ih definisem.Ali mene odmah neki strah ulovi mada pijem duphaston i aspirin.Svakako cu u srijedu ga pitat i posavjetovat se mozda magnezij il nesto da mi da 

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Miss88

    Ja baš muku mučim s glavoboljama. Povezano mi je s leđima. Leđa me počnu boliti, ramena pa vrat pa glava.
    Jel netko spominjao petu bolest? Šogoricin mali dobio, hvala bogu nismo bili u kontaktu. Gdje god pročitam zarazno i opasno za trudnice. A njima je pedijatrica rekla da nije zarazno. Ne kužim uopće.


    Kako nije zarazno, ovo ne kuzim. Ako se prenosi s covjeka na covjeka, kapljicno, rukama, zrakom, bliskim kontaktom sa zarazenim. Takoder i s majke na plod, i moze izazvati komplikacije. Nije mi bas jasna ta pedijatrica. Uglavnom, cuvaj se. 

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    Mom2One

    Elenicaa20

    Jana25

    Elenicaa20

    Kakve ste s bolovima u stomaku?Ja imam osjecaj sta god da pojedem da mi toliko tesko padne osjecam da me cijeli stomak pocne bolit al cim nesto pojedem
    Ne znam jel umisljam il sta
    Al bas se tesko nekako osjecam u predjelu stomaka

    Isto. S vremenom, kako mi tjedni odmicu lakse mi je, ali jedan period cca 2 tjedna, svaki dan me bolio bez prestanka. I jos uz to nisam mogla na wc 🙄 muka isusova.
    Nemam savjet, nazalost. S vremenom popusti 🤷‍♀️🤣

    Ja odmah pomislim da nesto nije oke…
    Ne znam imam oke probavu idem ujutro uglavnom
    Al bas nekako cudni bolovi u predjelu cijelog stomaka ne znam kako da objasnim
    U srijedu idem privatno pa cu mu spomenut bas
    Jos koristim duphaston on bi bas trebao da smiruje te bolove

    I ja imam takve bolove. Ful cudne, i uopce ih ne znam objasnit. Meni su za to dali spasmex, i kbc i moj gin. Stvarno pomogne. Popijem samo po potrebi. A meni se to dogada ako se stvarno umorim ili predugo sjedim. Danas smo od jutra po institucijama, razno raznim, padam s nogu sad. I danas bas boli. Sve nesto stojim, cekam (citaj. proglasili kraj epidemije 🤣 a svi dokumenti istekli) plus pregled, maloj po novi bike, ludnica od dana. Popila jedan, odmah popustilo.
    I meni rekao dok, da moze bit od probave, premda se u zadnje vrijeme malo ustabilila.

    Da bas kao sto kazes cudni eto ne znam kako da ih definisem.Ali mene odmah neki strah ulovi mada pijem duphaston i aspirin.Svakako cu u srijedu ga pitat i posavjetovat se mozda magnezij il nesto da mi da


    Ako nisi pila magnezij dosad, pocni, uvelike ce ti olaksat. I naravno, mozes ga piti, svaki dan. Za to ne moras ni pitat dok jer ti je to preporuka od njih.
    A za sto koristis aspirin? Mislim, koja je dijagnoza?

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Vidis nisam znala koji da uzmem?I kako se on pije jel jednom dnevno.Cula sam da je on tako za grceve i to.Pa imala sam povicene trombocite i posto trudnocu vodim i privtno i drzavno radi uputnica ova u drzavnoj nije obazirala se uopste puno na to a moj ginekolog pravi mi je odmah ukljucio aspirin i sad neki dan sam ponovila nalaze i sad su u granici normalne ali i dalje ih nastavljam piti.A duphaston mi je ukljucio kao “cuvar trudnoce”jer sam imala spontani prosle god ali to se desilo odmah na pocetku samo sam bila 4 sedmice nije se cak plod ni vidio.Tako da sam odmah ovu trudnocu odlucila se privatno vodit posto ova nasa u drzavnoj inst.nije zainteresovana njoj je to sve sasvim normalno.Eto za sad ide sve oke a valjda i ostane uz Boziju pomoc.Strah uvijek postoji ali kazem sve je od Boga .I vec nam je odredeno sta i kako.

  • Avatar Mom2One

    Mom2One

    Broj poruka: 355

    Prijavi adminu

    Elenicaa20

    Vidis nisam znala koji da uzmem?I kako se on pije jel jednom dnevno.Cula sam da je on tako za grceve i to.Pa imala sam povicene trombocite i posto trudnocu vodim i privtno i drzavno radi uputnica ova u drzavnoj nije obazirala se uopste puno na to a moj ginekolog pravi mi je odmah ukljucio aspirin i sad neki dan sam ponovila nalaze i sad su u granici normalne ali i dalje ih nastavljam piti.A duphaston mi je ukljucio kao “cuvar trudnoce”jer sam imala spontani prosle god ali to se desilo odmah na pocetku samo sam bila 4 sedmice nije se cak plod ni vidio.Tako da sam odmah ovu trudnocu odlucila se privatno vodit posto ova nasa u drzavnoj inst.nije zainteresovana njoj je to sve sasvim normalno.Eto za sad ide sve oke a valjda i ostane uz Boziju pomoc.Strah uvijek postoji ali kazem sve je od Boga .I vec nam je odredeno sta i kako.


    Ja uzimam Magnezij 375, jedan na dan. Ali mislim da mozes bilo koji. Ja sam ovaj uzela na preporuku. 
    Aha, aha jasno mi je sad. 
    Ma joj, kad naletis na tako nekog tko nije zainteresiran za vlastiti zivot a kamoli za tudi, najrade bi poludio. Ali zalosno mi je da trebas tolike novce trositi da bi te netko saslusao i pobrinuo se za tebe. Ali dobro, proci ce to sve i bit ce sve ok. 
    U Bozje ruke. ❤️

    ♂️ 34
    ♀️ 31
    K 👱🏼‍♀️💗 11
    + 7.mjesec 2022.
    15. tjedan - abortus in tractu, kiretaža- baby boy 👶🏻😇👣
    +29.3 🌈❤️
    12.12.2023 baby girl 💗🌈
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 631

    Prijavi adminu

    Večer cure, 
    I ja bi se pridružila zimskoj ekipici. ☃️
    Prepoznajem neka imena iz stare grupe Jesenskih beba (Jana, Haru) 👋👋
    Haru jako mi je žao zbog kiretaže, baš me rastužilo kad sam pročitala. Držim fige da nađeš neki način da se s time nosiš i želim ti svu sreću za dalje čim osjetiš da si spremna. 
    .
    Ja sam trudna tek otprilike 5+3, nadam se da će se netko još pridružit i da neću bit zadnja na redu 😁 zvala sam svoju soc ginekologicu preko 100 puta da me naruči za pregled, al poslije sam čula da se javlja na telefon samo prvog u mjesecu (?) tako da ću je valjda uspjeti dobiti u četvrtak. 
    Od simptoma nemam baš ništa osim povremenog osjećaja jake gladi. S prvim malcem su mi mučnine krenule nakon 6.tjedna tako da ih očekujem uskoro. 
    Toliko za početak, pozdrav svima 😊

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    Zara7

    Večer cure,
    I ja bi se pridružila zimskoj ekipici. ☃️
    Prepoznajem neka imena iz stare grupe Jesenskih beba (Jana, Haru) 👋👋
    Haru jako mi je žao zbog kiretaže, baš me rastužilo kad sam pročitala. Držim fige da nađeš neki način da se s time nosiš i želim ti svu sreću za dalje čim osjetiš da si spremna.
    .
    Ja sam trudna tek otprilike 5+3, nadam se da će se netko još pridružit i da neću bit zadnja na redu 😁 zvala sam svoju soc ginekologicu preko 100 puta da me naruči za pregled, al poslije sam čula da se javlja na telefon samo prvog u mjesecu (?) tako da ću je valjda uspjeti dobiti u četvrtak.
    Od simptoma nemam baš ništa osim povremenog osjećaja jake gladi. S prvim malcem su mi mučnine krenule nakon 6.tjedna tako da ih očekujem uskoro.
    Toliko za početak, pozdrav svima 😊


    Zaraa 😍🥰 dobrodošlaaaa, čestitaaam 🥳🥳🥳
    Nadam se da si dobro, i da te Jakov slusa 😁💙
    Isčekujem s tobom simptome i pregled 🫶

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

  • Burica17

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove cure! 
    Moji simptomi uvijek isti, bolne cicke, i nervozaaa, i to nekako uvijek zavrsi da moj dragi jadan ispadne kriv za sve, pa cak i za zrak koji diše🤣

    Došao mi nalaz papa testa, neka upala i dobila vaginalete, idući pregled 20.06….tko ce docekat….
    Želim svima uredne trudnoće!

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.