Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar santina

    santina

    Broj poruka: 395

    Prijavi adminu

    snowwhite1410

    santina

    snowwhite1410

    MalaMagla

    snowwhite1410

    Cure se može kupiti u bazenu ?

    Ja radije ne bih u gradske bazene. Svašta tamo ima, svakakvih ljudi i svega. Ne znam kakva je preporuka, ali moje mišljenje je da javni bazeni nisu baš za trudnice. More dapače, ono je zdravo i prirodno.

    Hotelski bazen s slanom vodom gdje nema puno ljudi
    Sve je stvar licnog izbora, ali ja ne bih. Kad god sam otisla na bazen, fasovala sam neku ili infekciju, gljivicu. Uvijek je bio javni, hotelaki, cak i termalni. Navodno bi hlor trebao pobiti svu tu gamad, ali u mom slucaju ne…. ili sam ja ekstra preosjetljiva ili… tako da sam ja za zivota rekla ne bazenima.

    Ja sam bila u toplicama Sveti Martin bilo je krcato ljudi nisam ništa prikupila a i prošle godine sam se kupala u bazenu nije mi bilo nista ako se bazen dobro održava onda je valjda ok iako je more najzdravije i tamo nema šanse dobiti bilo šta odmah gaćice promjenis vidjeti ću kako će biti i šta doktori kažu 😊😊😊😊


    E pa moguce da sam ja ipak preosjetljiva. A moze biti i do odrzavanja bazena. A ako nisi do sad imala problema sa bazenima svakako je veliki plus i razumijem da onda ne vidis problem. A opet u mom slucaju bi bilo suludo da sad idem. 😊

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Lumia26

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Queen_of_North

    Jutro, da se javim s pregleda, sve ok 😁😁
    Tlak 90/50, Fe-20, TSH -2,26, urin isto ok. Sada smo po uzv 12 tjedana i koji dan. Iduci pregled je 24.06. tada cu biti ako bude sve ok 16 tt pa se mozda bude vidjeo i spol :)


    Pozdrav svima! Queen_of_North ja sam 26.5.bila na pregledu, hematom nestao, bebica 52mm, sve u redu. U strahu sam jer sam prije dvije godine (prva trudnoća nakon 6godina pokušavanja) uz hematom imala i spontani u 9.tj. Jučer sam vadila TSH 2,02, ne znam jel to OK.  Idući pregled 23.6., isto ću biti 16tj. i nadam se saznati spol, ne zato što nam je to bitno nego da mogu početi kupovati robicu 🙂

  • Avatar levanati95

    levanati95

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu


    Rose27

    Za betu budemo vidjeli,valjda bude sve dobro💪💪

    Sad imam jos jedno pitanje ako netko zna provijerit cu to jos ali ovako pitam usput..ugl porodiljni sadasnji mi zavrsava 13.06,posto mi je ginekolog reko da se nebi trebala vratit na posao,em zato jer je moja struka u tim rizicnim zanimanjima za trudnice,em sve dijagnoze od prosle trudnoce…znam da bi mi odmah iz porodiljnog na komplikacije naknada bila manja,ali ako bi imala mogucnost iskoristit stari godisnji do sredine 7 mj.,pa novi do sredine 8 mj.,dali bi te platne liste od moje sefice od 3 mjeseca bile doboljne za povecat naknadu?


    Koliko sam ja uspjela po forumima shvatiti, trebaju minimalno 2 platne liste, tako da bi ti to trebalo biti u redu. Iako najbolje provjerit s hzzom, da vidis tocno. I javit ce se cure koje imaju mozda info iz prve ruke, ja kazem samo ono sto sam ja procitala ovdje 😊
    S tim da, pretpostavljam da ce ti biti prosjek tih placa dosta manji, jer ces imati u 6 mjesecu zapravo samo pola plaće, jer ti porodiljni sredinom mjeseca zavrsava. Ista stvar i za 8 mjesec, ako bi od polovice pisala komplikacije. Ali bilo bi svakako vise od onog minimalnog iznosa. Mozda krivo razmisljam, ali nekako sam to tako ja shvatila. 

    17.03. ➕
    01.04. UZV, imamo srčeko ❤
    OTP 19.11 🥰
    29.09. - 32tj+1 - stigao nam Karlo 💙

  • Avatar Magnolija28

    Magnolija28

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Rose27

    Za betu budemo vidjeli,valjda bude sve dobro💪💪

    Sad imam jos jedno pitanje ako netko zna provijerit cu to jos ali ovako pitam usput..ugl porodiljni sadasnji mi zavrsava 13.06,posto mi je ginekolog reko da se nebi trebala vratit na posao,em zato jer je moja struka u tim rizicnim zanimanjima za trudnice,em sve dijagnoze od prosle trudnoce…znam da bi mi odmah iz porodiljnog na komplikacije naknada bila manja,ali ako bi imala mogucnost iskoristit stari godisnji do sredine 7 mj.,pa novi do sredine 8 mj.,dali bi te platne liste od moje sefice od 3 mjeseca bile doboljne za povecat naknadu?


    E ja sam ti zvala neki dan HZZO i meni su rekli da mi treba od poslodavca potvrda o prosjeku plaće od posljednjih 6 mjeseci, i još su mi naglasili ne 3 mjeseca nego 6 ( jer sam išla pitati jel 3 mjeseca), tako da ti nazovi HZZO da provjeriš.

  • Avatar Pipin

    Pipin

    Broj poruka: 876

    Prijavi adminu

    Trebalo bi biti dovoljno imati 3 platne liste - tako je meni receno

    [lilypie.com]

  • Avatar Baćo

    Baćo

    Broj poruka: 152

    Prijavi adminu

    Na pregledu 9+6 beba velika 40mm. Kaze gin.da dosta velika, veca za tjedan dana, te napisala da je 10+2… sve je u redu. Bas su se i lijepo formirana stopala i rukice vidile :)
    Inace, ja sam od onih sta se odma zabrinu ako se nista ne desava: nema povracanja, nema mucnina i slicnih simptoma pa pomislim desava li se ista? Ali etoo beba dobro napreduje :)

    24.12.2022. 💙

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2854

    Prijavi adminu

    Jutro cure s obzirom da sam neki dan slala dokumentaciju šaljem Vam mail iz Hzzo šta vam sve treba za komplikacije i sve se može poslat putem maila.
    https://i.postimg.cc/BbTyLFv4/Screenshot-20220529-110215-Gmail.jpg [i.postimg.cc]

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2854

    Prijavi adminu

    A što se tiče s porodiljnog na komplikacije mislim da su 3 plaće zbog prosjeka  jedino ako se nešto nije promjenilo 

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ugodnu nedjelju zelim ☺️
    Baćo eto i mene sretnice bez simptoma. Iako bih rado barem nesto samo da znam da je sve ok 😁
    Kako ste ? Ja sam zadnja 3 dana toliko ljuta i nervozna na cijeli svijet, nista mi se ne smije rec, samu sebe zivciram 🙄 sad me vani malo i propuhalo kako sam setala pa me glava boli i stvara jos vecu nervozu. Za izludit 🙈

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Baćo

    Na pregledu 9+6 beba velika 40mm. Kaze gin.da dosta velika, veca za tjedan dana, te napisala da je 10+2… sve je u redu. Bas su se i lijepo formirana stopala i rukice vidile :)
    Inace, ja sam od onih sta se odma zabrinu ako se nista ne desava: nema povracanja, nema mucnina i slicnih simptoma pa pomislim desava li se ista? Ali etoo beba dobro napreduje :)

    Draga ok je to sve ☺️ moja prva trudnoća je prošla ko da nisam ni trudna… Sve ok bez mučnina, oticanja, problema…… Tako da super je to😍😍😍😍😍
    Žene šta se tiče platnih lista. Treba ih 6 i to 100% ipak sam nedavno prekinula Porodiljni i 6 je sigurno….. ☺️☺️☺️☺️☺️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.