Zimske bebe 2022/23❄🤰☃🤱🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    Lusi

    Ella..

    Lusi

    Ella..

    Lusi

    riba_u_moru

    Lusi

    Još sam vas htjela nešto pitati. Ovisnica sam o spreju za nos. Cula sam da to steti bebi, ne znam kako da se toga riješim

    Zasto koristis sprej za nos? Znam da je karite maslac najbolja prirodna stvar za probleme sa zacepljenim nosom ili kod alergija, nisam nikad probala ali proguglaj malo

    Vec ga 3 god svakodnevno koristim, ne mogu bez njega zaspati. Začepi mi se nos cim legnem

    Lusi , vidim da je i tebi testic bio pozitivan kad i meni, 13.5.
    Koji si tt? Kada imaš pregled?

    Ja sam sada u 5 tj tako mi je doktorica rekla, bila sam vec na prvom pregledu sam u utorak, zasad je sve uredu, ne vidi se bas nista puno ali test je svakako pozitivan. Sljedeći termin im je 30.5

    Aha, ti si već obavila prvi pregled.
    Ja imam u pon pregled, danas sam 5+3

    Ma sve ce to biti dobro, mislim da ce se mozda cak i nesto vidjeti ali ne mora nužno, vidjet ces. Zelim ti puno srece i mirnu i školsku trudnocu ☺️


    Hvala puno, također i tebi želim mirnu i školsku trudnoću 🤗🤗

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    klupko_srece

    Ella..

    klupko_srece

    Ella..

    klupko_srece

    Pozdrav
    Da je javim
    💗 Kuca 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
    Sve je ok, daj Bože da tako ostane
    Termin 1.1. 2023 😁😊💪

    Super, hvala Bogu 🤗
    Koji si tt?

    Dobro sam, radim dokle budem mogla, smjela
    Obožavam kavu, ali sad neide u guzicu 😂
    Drugo sve super… Kak je kod tebe, vidim plusić 13.5. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
    Koji si tjedan?
    Da, da. Kod mene od simptoma samo dojke bolne i bolovi kao pred M, ali ništa strašno. U pon imam prvi pregled pa sam napeta i nestrpljiva🤗

    Danas ravnih 8 tj
    Kod mene samo kava😂
    Imam sina 20 mj još je na prsima, i polako ga moramo odvikavati od toga
    Joj sretno draga moja


    Oho, bome 8 tj, fino 🤗
    Hvala tii 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Pozz cure evo radi vrtoglavice na kraju bila na hitnoj tlak mi je nizak 100/60 i odmah dobila tablete za tlak..
    I slali su me.i na gin da budem i sa te strane pregledana..samo mii je cudno radi jednog tlaka vec mi tablete dali!?

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Avatar FourLeafClover

    FourLeafClover

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ella..

    Koji si tjedan?
    Da, da. Kod mene od simptoma samo dojke bolne i bolovi kao pred M, ali ništa strašno. U pon imam prvi pregled pa sam napeta i nestrpljiva🤗


    Kad je tebi bila ZM? Vidim da ti je sličan OTP kao meni, meni stoji 23.1., a danas sam 4+4. Imam iste simptome kao ti.
    U prošloj trudnoći sam čula srce na 6+1 no sad nisam htjela riskirati, tražila sam pregled sa 7 punih tjedana, jer bi tad već sve trebalo biti jasno i vidjeti se kako treba. 

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    keti91

    Pozz cure evo radi vrtoglavice na kraju bila na hitnoj tlak mi je nizak 100/60 i odmah dobila tablete za tlak..
    I slali su me.i na gin da budem i sa te strane pregledana..samo mii je cudno radi jednog tlaka vec mi tablete dali!?


    Tako je i kod mene, samo sto je kod mene u pitanju visok tlak, a on je opasan pogotovo u trudnoci. Gin mi je rekla da je nizak i nije neki problem osim sto ti se moze zamantat i onda postoji mogućnost pada pa je tu eto problem da se ne ozljedis. Dok sa visokim tlakom je problem i za mamu i za bebu. Kod velikih razlika u tlaku tj skakanje istog moze dovest do spontanog. Tako da sam bila istraumirana ajme. Dobila odma metildopu za piti.. pijem po pola tablete ujutro i navecer ali mislim da sve mi reci da pijem po cijelu jer mi je danima tlak 135/96.. nije jako visok ali je visok.. 

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Ella..

    Ella..

    Broj poruka: 757

    Prijavi adminu

    FourLeafClover

    Ella..

    Koji si tjedan?
    Da, da. Kod mene od simptoma samo dojke bolne i bolovi kao pred M, ali ništa strašno. U pon imam prvi pregled pa sam napeta i nestrpljiva🤗

    Kad je tebi bila ZM? Vidim da ti je sličan OTP kao meni, meni stoji 23.1., a danas sam 4+4. Imam iste simptome kao ti.
    U prošloj trudnoći sam čula srce na 6+1 no sad nisam htjela riskirati, tražila sam pregled sa 7 punih tjedana, jer bi tad već sve trebalo biti jasno i vidjeti se kako treba.


    12.04. mi je bila ZM.
    App mi pokazuje 5+3 , a vidjet ćemo što će dr reći u pon.
    Kada imaš pregled? 

    🚺 31
    🚹 31

    “Pogledaj unatrag i zahvali Bogu. Gledaj naprijed i vjeruj Bogu.”

    ♡ Baby Girl ♡
    ♡ A ♡ 21.01. ♡

  • Avatar FourLeafClover

    FourLeafClover

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ella..


    12.04. mi je bila ZM.
    App mi pokazuje 5+3 , a vidjet ćemo što će dr reći u pon.
    Kada imaš pregled?


    Aha, sad vidim da su tebi neredoviti ciklusi. 
    Imam pregled 6.6., idem privatno pa sam tražila termin u tom tjednu, nisam htjela ranije. Kod svoje gin imam 23.6.

  • Avatar Magnolija28

    Magnolija28

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    keti91

    Jutro cure.
    Pomoc jedna..jel tko imao problema s tlakom..
    Znaci krenula sam raditi po kuci,uhvatila me.je tolika vrtoglavica da sam mislila da cu upasti..al sad uzasna slabina i u rukama.i nogama uzasno a najgore sto je sama kuci sam..
    Popila sam malo vode s secerom


    Meni ti to bude svako par dana, legnem i pokušam se dignuti i ne mogu moram jedno vrijeme odležati dok ne prođe, bas mi padne tlak.

  • Avatar keti91

    keti91

    Broj poruka: 560

    Prijavi adminu

    Magnolija28

    keti91

    Jutro cure.
    Pomoc jedna..jel tko imao problema s tlakom..
    Znaci krenula sam raditi po kuci,uhvatila me.je tolika vrtoglavica da sam mislila da cu upasti..al sad uzasna slabina i u rukama.i nogama uzasno a najgore sto je sama kuci sam..
    Popila sam malo vode s secerom

    Meni ti to bude svako par dana, legnem i pokušam se dignuti i ne mogu moram jedno vrijeme odležati dok ne prođe, bas mi padne tlak.


    Meni od jutros nije uopce bilo dobro da mi je muz kuci vjerovatno nebih isla,al sam sama ipak pa mi nije svijedno..
    Nisam na nogama mogla stojati kolika je slabost bila i vrtoglavica..

    Termin 12.11.2022 ❤💞👣👨‍👩‍👧👶👶 stize nam curica ❤💕💝
    🧔 37
    👱‍♀️ 31
    U braku od 10/2018
    02.11.22 ❤❤❤❤💓💓❤
    Stize pojacanje Dori 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Cure jel normalno da kad ustanem i hodam zateze trbuh sa svih strana… Posebno ako zaboravim pa naglo ustanem, bas zaboli

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.