Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    zoeeuzoee

    Evo i mene, trenutno mi je 4 tjedna i 1 dan 😁 imam 23 godine ovo mi je prva trudnoca i pimalo sam zbunjena tu i tamo folje osjecam lagani pritisak na desni strani kao neke mjehurice neznam kako bi to nazvala, da li je je to okej?? I pojacan mi je iscjedak


    Cestitam, ti si prva trudnica na ovoj temi 🥰 mi ostale smo se samo predbiljezile da dolazimo 🤷🏻‍♀️😂🤭 a ja ti ne znam reci nista jer jos nisam bila nikad trudna 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar 🌈Wonderer🌞

    🌈Wonderer🌞

    Broj poruka: 282

    Prijavi adminu

    Bilježim se sa štovanjem i nadam da ću i ja ovdje 😊🙏🙃! 
    Nek nas bude što više, svim curkama iz svih tema sretno do prelaska u ovu grupu, a onim prvima koje će se uskoro priključiti s plusićima želim od ❤ urednu i mirnu trudnoću! 🤗

    🙋‍♀️35, pokusavamo od 12/20
    Ciklusi uredni (26-28 dana)
    11/20 uzv + papa ✅, 03/21 bris ✅, 03/21 spolni hormini 🤨
    od 12/20 folna ili prenatal
    01/21-06/21; ⏸ …- LH trakice + bbt
    03/21-06/21; ⏸; 08/21- crvena maca
    05/21-07/21; ⏸; 09/21- Ubiquinol 200 mg

    [fertilityfriend.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Evo cure pridružujem se, iako sam tek svježa trudnica: 4+1. Test je jutros baš debelu drugu crtu pokazao, a prvi test sam radila u četvrtak i već tad se vidjela skroz svijetla crtica..
    Nadam se da će sve biti uredu, i da će nas uskoro što više biti ovdje da razmjenjujemo iskustva :D

    Inače, od mojih prvih simptoma: ja sam užasno žedna, stalno pijem i naravno, stalno sam na wc-u  , užasno sam napuhana i vjetrovita, a cice samo što ne eksplodiraju - isto kao i u pms-u obično.

    [tickerfactory.com]

  • Majac

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Bok cure,
    ja sam u 6. tjednu i čekam prvi pregled kod gin za 2 tjedna 
    Prva mi je trudnoća, 33 godine, brzo ostala trudna i sada se samo nadam da će sve biti ok. Jako želimo bebicu. 

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Majac

    Bok cure,
    ja sam u 6. tjednu i čekam prvi pregled kod gin za 2 tjedna
    Prva mi je trudnoća, 33 godine, brzo ostala trudna i sada se samo nadam da će sve biti ok. Jako želimo bebicu.


    Dobrodošla  neka nam je sa srećom i nek sve bude zdravo i dobro 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Buhtlice i Majac slobodno nam se pridruzite na jesenskim bebama ❤️
    Tamo ima dosta cura koje su trudne kao i vi a i bit ce ih jos 🌼

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Pa ja sam se još mislila, onak po due date spadam u jesenske definitivno :D

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Pozdrav zimskim bebama 2021☃️☃️☃️
    (Da malo dignemo temu da ne ode u zaborav. )

    Kada gledamo kalendarski,zimske bebe s terminima počinju 21.12.,što bi značilo da ste zadnju M imale 16.3. na dalje🤭😁😘❄
    A mogu biti i sve bebice čiji termin bude u prosincu od 1. 12.nadalje. pa sve do ožujka i službenog proljeća.❄
    A mogu biti i sve ostale koje se žele priključiti grupi bez obzira jesu li u terminu tik prije 12 mjeseca ili nakon završetka zime i prije početka proljeća. ❄

    Svima neka trudnoće prođu školski i uredno sa što manje sekirancije.  Sretno mame💙☃️❄🌈💜

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim budućim zimskim mamama
    Bella nadam se da se tipkamo ovdje

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ja se veselim skorom punjenju ove teme i nadam se da cu i ja biti medu njima 🤗🤞🏻🍀 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.