Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Alexandraaa90

    Alexandraaa90

    Broj poruka: 536

    Prijavi adminu

    Drage moje sutra u 8:30h idemo po prsten.  Drzite nam palceve da sve prodje dobro. 😊 bas me strah... 

    "https://lb1f.lilypie.com/oyF1p1.png"

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Ja se danas odlučila da ću ići sutra na ogtt, zvala sam laboratorij i rekla da sam prehlađena i da ne znam koliko će to utjecat na nalaz pa su mi rekli da nebi trebalo mada ne znam koliko je to istina ali dobro vidjet ćemo, moram nalaz imat u četvrtak jer su mi dali termin u petrovoj u četvrtak 🤷‍♀️ Tako da danas malo štrajkam sa slatkim jer sad tamanim sve šta stignem a inače uopće ne jedem slatko🤦‍♀️

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Sretno svima na pregledima i ako je neka imala danas nadam se da je sve dobro proslo ❤️ opet nisam zapamtila sve po imenu sta je ko pisao pa valjda necu izostaviti koju temu 🤦
    Alexandraaa90 sretno bit ce to ok ❤️🤞🤞
    Autosjedalica/jaje mi jos nemamo ni jedno ni drugo za pocetak sam planirala posuditi jaje pa da poslije kupim autosjedalicu neku rotirajucu, uz kolica nam nije doslo jaje ali sam nabavila adaptere za Maxi cosi carbon jaje samo mi je bezveze sad da vucem prazna kolica u radnju da bi probala da li je zaista ta sjedalica kompatibilna sa Knorr kolicima i ovim adapterima pa cu onda uzeti jaje 😂 komplikovano al eto 😂
    Bolnica i dalje sam najneodgovornija nisam torbu spremila al sam uzela 3 spavacice kratki rukav, 2 su za dojenje jedna obicna koju planiram dan prije nositi, tanki bade mantil i jos cu uzeti 2x donji dio pidjame jer ne mogu golih nogu zaspati 
    Iznosenje bebe planiram spakovati dvije kombinacije jednu br 56 jednu 62 pa zavisi koliko dug mali bude  tu cu reci da mi donesu u bolnicu necu nositi nista za bebu sem mozda vlazne maramice, tetra pelenu i 10ak pelena i mozda ubacim negdje sakrijem izdajalicu al sam cula da ne daju da se nosi
    Simptomi  danas mi je prvi put iscurilo malo mlijeka iz grudi  inace vidim unutra da ga ima al nije do sad ovako curillo.
    Od tezine grudi imam osjecaj kao da mi je oprzen stomak na dijelu ispod grudi bas pece.
    Bebac je dosta aktivan i vec mu je tijesno unutra izaci ce na pupak ako se ovako nastavi gurati 😂😂
    Samo cekam da se porodim da prodje ova kiselina i zgaravica muci me od 3 mj mora da ce decko imati kose  😂😂

    boy 💙🌍

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    *Ispravka 😂 ne dan prije nositi spavacicu vec prije poroda dok su kontrakcije i to i mozda u salu, a poslije poroda ove za dojenje
    i jos sam zaboravila pisale ste o uloscima ja se jos razmisljam chico ili vir jel zna neko koja je razlika sem sto su chico ogromni al opet mozda je lakse ne ustajati i ne mjenjati svako pola h. Ao me neko zna uputiti u velicinu mrezastih gaca 😂 u DM sam vidjela neke To To i ima velicina M i L  mogu li se ove M dovoljno rasiriti i da li su one jednokratne il s peru da znam koliko paketa toga da uzmem 🤔

    boy 💙🌍

  • Avatar Nemamime

    Nemamime

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Cure sretno svima sa koronom, prehladama i pregledima. 💝LadyD upratila sam da si iz Sb, mislis da se opcenito spavacice ne trebaju nositi u bolnicu? Vidim po tjednima da prije saznati sto treba sto ne 🙈

    🧔 30
    🙎‍♀️ 26
    👶 13. 12. 2021. 11.50h 💝

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Pitanje cure koje su u tjednima kao ja, dali nekad imate osjećaj da stalno morate na wc a ne morate, pritisak baš dolje kao na mjehur, imam osjećaj danas da će mi iscurit svaki čas i onda odem na wc i skoro ništa... Istina da me beba lupa nisko nekad imam osjećaj da baš po cerviksu udara pa ne znam jel od toga možda 🤷‍♀️

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • Bumbasor

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Masem sa zemlje. Kratko smo bili. Meni se poseremetilo sve. Skoro sam se izrigala😁
    Letenje ceka do iza poroda.. a poseban je gust kad nas dvoje sami sjednemo malo i malo me provoza🥰
    Evo jedna od danas. Cak mislim da imam samo 3 slike🤣🤣🤣 ostatak sam imala zatvorene oci i bila fokusirana na disanje. 15min smo bili u zraku.https://ibb.co/KyMwJ16

    22.02 2008.👦
    04.09.2009.👩
    14.12.2021.👶
    https://lb1m.lilypie.com/juZep1.png

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Cure, eto me s pregleda i iz vrtića. ?
    Bila sam kod nove doktorice preko HZZO-a, jako je mlada, ali izuzetno ugodna i simpatična. 
    Curka je ok, ima oko 640g, sve mjere su u skladu s tjednima trudnoće, cerviks 45mm, glavicom je prema dolje. Jako je bila aktivna ali uspjele smo je malo vidjeti. 
    Kile su i dalje na +4, ja sam jako zadovoljna s tim. Jedino u mokraći ima nešto proteina, budemo vidjeli dal će se idući tjedan ponoviti.
    Idući pregled je 4.11. kod privatnog i onda 22.11. kod nje kad otvaramo komplikacije 🥳 Bumbasor dakle privatni pilot, može li bolje??
    Jelenko meni je tako zadnjih dana, a danas posebno mi je tolki pritisak na mjehur da jedva hodam. 
    Teeny nadam se da si uspjela dobiti novi termin!
    Alexandra sretno sutra, bit će sve super!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Josipab

    Broj poruka: 782

    Prijavi adminu

    Bumbasor, jaoooo,kakav dejt,pa tebe je dragi odvea do oblaka 😍😍
    Jelenko, ja ti stalno imam taj pritisak na mjehur,i kad trebam i kad ne trebam 😂
    Eto dogodilo mi se da sam se prosli tjedan popiskila u gace 😂😂😂😂 znaci drama,dragi je umira o smija,ja placem,on me tjesi,Gospe koja komedija 😂😂😂😂
    Jelenas, bravo za bebicu slatku i za samo 4 kila,tu ti zavidim! 😍

    🙋🏻‍♀️ 29 godina
    🙋🏻 Mm 30 godina
    Oboje pijemo suplemente,ja vitamin D,Omega 3, Solgar Prenatal, on Cink,Selen,vitamin E,astaxantan
    1.Beta 827, 2.Beta 1960, termin za uzv 10.6.
    6+0 imamo srce ❤️
    Termin 4.2.2022. 🥰
    url=https://lilypie.com]

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    I meni je pritisak na mjehur non stop, imam osjećaj na momente da ga uvati rukama i gnjeci 😂 i non stop idem na wc. Bas me pritišće. I skuzila sam kad me uvati grcit u tom dijelu a nemam osjećaj da moram mokrit, odem u wc i pomokrim se i bol prestane. 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.