Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Bok cure! Evo već je podne i nisam se uspjela javiti! 
    Prvo čestitam svima jučer na super pregledima!
    I naravno sretno danas svima, opet vas je puno!
    Mi smo dobro, malena i ja zasad i dalje bez simptoma, muž i dalje u boravku izoliran, danas nam je 5. dan, polovica :) 
    Nadam se da se u nedjelju misli prije ponoći vratit u naš krevet, mislim da ću ga zaskočit ko nikad 😂
    Nisam vas pratila baš detaljno, ali vidim da smo svi manje više ok pa sam mirna :) 
    Pozdrav svima do malo kasnije! 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Lorena3009

    Broj poruka: 700

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😘 Ja dok sve pročitam zabb ko je sta pisa😵Mi smo danas 25 tjedan❤️❤️ Ja evo ležim, odem na wc, i samo malo po kuci prosetam, straj me svega, imam fobiju više od tog cerviksa i kad vidim da neko ima problem ne bude mi dobro😵😵 Meni je mater tu još do petka😭 Al vratit će se sta prije, jer ja stvarno ne želim riskirat ništa. Bez obzira sta mi je dr rekla da i mogu dosta toga. I da i meni je rekla za skale da ih izbjegajem. 
    Sretno svima na pregledima danas🙏❤️
    Ja sutra imam ogtt, neko je spominja limun da se stavi u tu vodu sa šećerom?! Jel ko zna sta? 

    🙎‍♀️34 neprohodni jajovodi🧔35sve ok
    1.ivf postupak:Poliklinika Škvorc
    11.01.21.stimulirani protokol
    22.01.21.punkcija folikula(5 folikula-6jajnih stanica)
    27.01.21.Et-1 blastocista
    08.02.21. Procurila😥
    2.ivf postupak-Pol. Škvorc
    09.05.21. aspiracija (8 jajnih stanica)
    12.05.21. Et-(2 zametka vracena 8-stanična) Imamo jednu 🐧 blastocistu
    24.5.21. Beta.... 12.dan-437,9
    26.05.21.Beta...14.dan-906,9🙏
    10.06.21. Prvi uzv🙏🙏https://lbdm.lilypie.com/6GtSp2.png

  • Jagodica1988

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Maša - I ja sam kupila takve plahte za krevetac u Ikei, samo roze i bijele. I ove s točkicama su mi top 
    Lorena - Ja sam nedavno radila ogtt - prvi put povratila otopinu glukoze nakon 30-40 minuta pa drugo vađenje krvi nije uspjelo. Tad su mi u laboratoriju rekli da mogu staviti limuna u tu otopinu, da se lakše podnosi. Drugi put sam iscijedila cijeli jedan limun unutra. I tad mi je bilo muka ali uspjela sam suzdržati povraćanje tako da je nalaz uspio pa preporučam da probaš tako odmah, da se ne moraš i ti mučiti u dva navrata to raditi. Sretno! :)

    - MM 33, ja 32
    - rad na bebi od 03/2021., 6.6.2021. imamo plusić :)
    - rizična trudnoća zbog mioma, Duphaston od 6. tt do 20. tt
    termin: 7.2.2022., stiže nam curica <3

  • Jagodica1988

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Cure, imam pitanje što se tiče izdajlica. Namjeravam dojiti ako bude moguće pa pretpostavljam da će mi izdajalica u nekom trenutku dobro doći. Čula sam da ručne nisu baš od velike pomoći nego električne pa s obzirom na ne baš malu cijenu namjeravam loviti popuste. Jučer sam čak naišla na električne izdajalice na Njuškalu, neke navodno nekorištene a neke korištene možda 2-3 puta. Što mislite o tome? Je li to nešto što je ok kupiti rabljeno ili ipak radije novo? Nisam uopće sigurna što sama mislim :D pa molim iskusnije mame za pomoć :) 

    - MM 33, ja 32
    - rad na bebi od 03/2021., 6.6.2021. imamo plusić :)
    - rizična trudnoća zbog mioma, Duphaston od 6. tt do 20. tt
    termin: 7.2.2022., stiže nam curica <3

  • Avatar Miraclebaby28

    Miraclebaby28

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Sretno cure na pregledima danas 🥰
    Mašo,  takve ja imam posteljinice na za u kolica I za next to me krevetic I baš mi se cini prakticno. 
    Danas se još jedna moja kolegica porodila I stalno gledam ajme pa još malo pa sam I ja na redu  I baš me sad neka panika stalno hvata 😕😟 bit će da hormoni rade svoje.. 

    🧔34
    👩28
    👶💙 N 24.12.2021
    👶 15.02.2024
    Before we had you, we had each other,and now you are here we have EVERYTHING 💙 NOEL💙

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Evo djevojke ja završila s pregledom, vraćam se kući 
    Sve je super, doktorica vise ne vidi kontrakcije, a ni ja ih ne osjećam toliko često tako da mi je isključila duphaston. Beban super napreduje hvala Bogu, ima oko 880 grama, doktorica je zadovoljna, a i ja. Jedino što mi je nizak pritisak 90/55, rekla mi jedino tečnosti da puno pijem i kad osjetim da mi je nizak da uzmem slanu supu. Što se tiče kilaze došla sam na 77 s kojim sam počela, znači dankom mame vaga ne valja hahah ili je zaista razlika između kilaze prije i poslije jela 2.5 kg


  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Cestitke svima na dobrim pregledima 💗
     Sretno danas na pregledima 💗
     Ja imam u 15h pa se javim poslje 😉
     Bas ste se raspisale... bolesne mamice zelim vam brz oporavak i vasim bliznjima. 
     Schirin nadam se da ce sa sekom biti sve ok i da ce biti lazna uzbuna al bolje sto prije nego kasnije otkriti i kad je najgore u pitanju. Saljem hug 💗
     .... zaboravila sam sta sam jos htjela vaznao al cerviks mame usporite i odmarajte kad god je to moguce i zelim vam poboljsanje  u sto kracem roku💗
     Eto da samo javim da sam jutros bila u Bipi i pokupovala par sitnica... slike ucitam poslje 😉

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Jagodica ja mislim da je skroz ok nabaviti polovnu izdajalicu, samo nabavi uz nju svoje bočice i posudice i super. Ja sam svoju električnu avent posudila kumi, frendici i drugoj kumi i sad se vraća meni. Dakle nas 4 je koristilo istu, svaka je imala svoje bočice i one posudice (Aventove se mogu kupiti posebno). Dakle jedino dio koji ide na dojku smo “dijelile” no to se opere i sterilizira tako da zaista nema problema. 
    Ja ti preporučam da pratiš akcije, ja sam svoju uzela u Babycentru za 860kn prije 3 godine i evo zaista se isplatila svake kune. A ako ne naletiš, rabljena će isto poslužiti!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jagodica uzela sam MEDELA rucnu izdajalicu za sada jer kazu mame da je dovoljno ako ti treba samo povremeno za ostavit bocicu ili za potaknut , a onda ako mi bude trebala vise cu kupit elektricnu :) 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g 12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

  • mamasita05

    Broj poruka: 253

    Prijavi adminu

    Jagodica1988

    Cure, imam pitanje što se tiče izdajlica. Namjeravam dojiti ako bude moguće pa pretpostavljam da će mi izdajalica u nekom trenutku dobro doći. Čula sam da ručne nisu baš od velike pomoći nego električne pa s obzirom na ne baš malu cijenu namjeravam loviti popuste. Jučer sam čak naišla na električne izdajalice na Njuškalu, neke navodno nekorištene a neke korištene možda 2-3 puta. Što mislite o tome? Je li to nešto što je ok kupiti rabljeno ili ipak radije novo? Nisam uopće sigurna što sama mislim :D pa molim iskusnije mame za pomoć :)

    To ti je sve individualno. Ja sam od sestre imala avent rucnu i bila mi je super. Bradavice su mi bile uvucene i izdajalicom sam ih uspjela izvuci u par dana, do tada sam malom na casicu davala izdojeno mlijeko, a izdajala sam se svaka 2h. Nakon 15ak dana je poceo samo dojiti i od tada mi je izdajalica sluzila samo za otpustiti mlijeko kad bih osjecala da su mi sise prepune. Nekad je to bilo 3-4 puta u danu, nekada jednom i to bi trajalo jako kratko. Ispocetka malo ruke bole, al se naviknes. Osobno ne znam ima li smisla davati za elektricnu izdajalicu 1000+ kuna, ako namjeravas bas dojiti. 
    Ako kupis rabljenu, iskuhas je koji put i dobro, iako je meni to malo gadljivo. Koristila sam jedino tu sestrinu jer znam cija je. 😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.