Zimske bebe 2021/22 ❄️💙💜

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Slee ja inače nisam za to da trudnice sudjeluju u selidbi,više puta sam se selila pa znam kako je to i koji je to stres. Probaj maksimalno prebaciti na druge,da je tebi što manji stres

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Slee

    Slee

    Broj poruka: 2410

    Prijavi adminu

    Danchy slazem se, ali ovo nece biti klasicno seljenje jer osim robe i kozmetike ne moramo nista seliti za sada. Tako da bi trebalo biti jednostavno. Robu smo vec pomalo sortirali, i to cemo nositi samo zimsku. Zapravo je osjecaj kao da se pakiram samo za neko putovanje 😂

    👩🏻‍🏫👨🏼‍💻Oboje ‘89.
    🌀1..2020. vanmaternicna - odstranjena oba jajovoda
    🌀5.2020. Beta+ blaga stimulacija ET - biokemijska
    🌀9. 2020. Beta+ 14 folikula, 2 blaste ET - missed ab
    🌀12.2020. Fet - bligted ovum
    🌀Blaga trombofilija
    🌀5.2021. Repromed - 3 blastice, 2❄️❄️, ET jedne - progesteron depo, heparin - imamo srce!
    🪄🌈
    🌊M💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Slee

    Danchy slazem se, ali ovo nece biti klasicno seljenje jer osim robe i kozmetike ne moramo nista seliti za sada. Tako da bi trebalo biti jednostavno. Robu smo vec pomalo sortirali, i to cemo nositi samo zimsku. Zapravo je osjecaj kao da se pakiram samo za neko putovanje 😂


    A to i nije problem, to ni ne nazivam selidbom 🤣. Ja stalno nosim sve stvari sa sobom,sad smo napokon u svojoj kući i ne mrdamo više nikud

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar Beaa

    Beaa

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Dobro jutro mame i bebebice, iza nas je jedna jakooo losa noć, ali i to je dio mamećeg života ☺️.
    Svima koji danas imaju preglede želim lijepe vijesti i nepromijenjen cerviks 🍀🙏
    Slee prvo dijete sam rodila točno na termin 40+0. Ne bih da te plašim, ali pazi se selidbe. Mene je u toj prvoj trudnoći selidba unazadila. Ne moraš ništa nositi dovoljno je uz stube niz stube vise puta i tako dok traje selidba da se cerviks smanji. Tako da pričuvaj se tada posebno 🍀🙏. 
    Mene je jučer pitala pijem li Aspirin 100 i jako se iznenadila kad sam ju upitala: zar bih trebala? Kaže zbog moguće preklamaksije 🤷🏻‍♀️

  • Avatar Lori🍀

    Lori🍀

    Broj poruka: 1270

    Prijavi adminu

    Hej cure
    Baš mi je žao da vas je toliko bolesno, to je valjda sada to vrijeme raznih prehlada i viroza
    Sretno svima danas na pregledu!
    Mi danas idemo na večeru, bit ćemo na terasi jer je toplo u Zg, baš se veselim. Tko zna kad ćemo idući put moći obzirom da kreće zahladnjenje, sigurno nećemo ici po zimi nigdje u zatvorene prostorije. 
    Shinin tu si drži se, baš ti se svašta skupilo. Nadam se da sa sestrom nije tako ozbiljno kao što sumnjaš, javi nam svakako situaciju. I držim naravno fige za malenoga, sa je druga nožica u redu.
    Aurora hvala ti na pojašnjenju za isofix, sad mi je jasno
    Miraclebaby bravo za odličan pregled!
    Bea super za bebu da je sve ok, žao mi je za ove druge tegobe koje su te snasle. Bome taj skraćeni cerviks svaka treća žena ima  o preeklampsiji ne znam puno pa ne znam što bi rekla, najbolje uzeti aspirin kako ti je dr.rekla. bit će sve ok.

    Birdy super za pregled i upijanje sunca
    Bela baš te dugo muči taj pritisak i kontrakcije, možda da odeš na hitnu čisto da te netko pogleda ili privatno kako si rekla, da budeš mirnija. 
    Novasrećica super za pregled 
    Jelena kakva je situacija kod vas, kako su muž I curica? Ti nemaš simptome?

    👧🏻33
    Missed ab 7tt 😢
    28.5. ➕❤
    [lilypie.com]

  • Avatar aurora12

    aurora12

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Bea drzim fige da ne bude problema sa cerviksom, sad samo pomalo 🤞
    Novasrecica cestitam na pregledu 💞💞
    Freya, Masa, Slee cestitam na punom tjednu 🥰 Slee tvoj me posebno veseli, jos malo pa ce i krenuti soping i panika 😁
    Svima zelim brzo ozdravljenje, u ovo doba godine svi su nesto smrcavi i u virozama 🙁
    Sretno svim curama danas 🤞🤰

    👷‍♀️👷‍♂️29 g.
    hiper Graves, pcos, trombofilija
    Pokusavamo od 09/2017
    1/2019 Missed ab. (10/6tj.)
    HSG 12/2020
    Prehrana + suplementi 03/2021
    04/2021➕
    💙, sljedeci pregled 23.11.

  • Avatar Jelenko93

    Jelenko93

    Broj poruka: 814

    Prijavi adminu

    Schinin dali bi mi mogla dati svoj mail pa da ti neke upite pošaljem pošto si medicinske struke, ne znam točno što radiš, na kojem odjelu ali znam da bi mi sigurno puno pomogla 🤞

    🙋‍♀️28, epilepsija, Folacin 5mg 🙋‍♂️26
    Dobili zeleno svjetlo od neurologa 5/2021
    Pokušavamo od 5/2021
    + 31.5.2021
    5.7. 9+1 ❤️ kuca, veliki smo 2cm 🤗
    12.7. 12+1 kombinirani probir nizak rizik, veliki smo 5,37 cm, već kažu da sam dečko 🤗💙
    21.9. anomaly scan, po uzv 19+4,300 grama, sve super ali beba se predomislila i curica je 💓🙈
    19.10. 24+2 4D UZV, 518 grama🤗
    25.11. 29+4 UZV 1155 grama🤗

  • nelanr_

    Broj poruka: 204

    Prijavi adminu

    Cestitam svima na dobrim pregledima, prehladjenim curama zelim brz oporavak 💙
    Schinin kod tebe je bas burno, nadam se da ce seka brzo biti ok 
    Taya samo miruj, vec si u sigurnim tjednima bit ce to ok nek bebica izdrzi jos maloo
    Birdy nadam se da ce se to sa plodnom vodom stabilizovati 
    Dosta nas se priblizava 9mj 🥳🥳🥳 jedva cekam 🥳
    Cerviks joj bas mi je zao sto se dosta vas muci s njim 😔 ja stvarno ne znam nista oko toga doktor mi ne pominje pa predpostavljam da je ok, sad vidim da pisete da stepenice mogu dovesti do skracivanja, ja svaki dan se 2-3x penjem na 5 sprat nemam lift.
    Kilaza ja evo vec 1.5mj stojim na 62 kg, nemam vise potrebe da jedem nesto vecu kolicinu hrane al stalno nesto grickam i gledam da imam 2-3 glavna obroka stvarno ne osjecam neku glad previse jedino mandarine i jabuke cesto jedem mozda i previse 😂
    Beba ja zaista samo osjetim da se ovaj moj mali samo gura i da koljenom ili stopalom nisam sigurna gura nekako u struk, ne znam da li je to ok al stvarno me ne udara nesto previse nit se vrti nesto previse stalno je pokretan al vise dupe pomjera i sad se nekad podigne skroz skoro do ispod grudi 😂
    Napokon sam se aktivirala oprala svu robicu, 56-62 danas peglanje i razmisljam u cemu da ga iznesem iz porodilista jer kod nas bude dosta hladno.
    Umor je prosao, ovih dana sam se bas aktivirala i oko kuce i svega al kad vas citam ipak shvatim da trebam usporiti bar do ulaska u 9 mj. 
    Pozdrav za sve, uzivajte u danasnjem danu ❤️

    boy 💙🌍

  • Lilli07

    Broj poruka: 265

    Prijavi adminu

    Nela ljubomorna sam na tvoju kilazu 😂 😂 ja sam toliko imala prije dvije i pol godine pred svadbu. Mislim da nikad nisam bila vise fit, stres učinio svoje 😂 
    Baš me zanima koliko ću sad imati, na prošlom pregledu, prije mjesec dana, sam imala 76 kg, a počela sam sa 77 kg, naravno višak od prve trudnoće, a i u nju sam s viskom ušla 
    Ja evo u čekaonici, trebala bih biti sljedeća na redu 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Slee oh hvala ti, nadam se da smo brzo gotovi i onda jos djecja sobica i to je to spremno za bebuškaru 😂

    Preporuka! Preporuka! Ova mala posteljina sa gumicom iz Ikee mi izgleda bas bas TOP!! Super prakricna stvar da ne stavrljas tetricu pa kad ga dizes ju povuces za sobom i uvijek je namjestas ovako stavis ovu dolnju plahtu i izgleda bas super 😍 jedva cekam ga vidit u ovim kolicima bas sam uzbudena 😍😍😍😍

    [ibb.co]  [ibb.co]

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.