ZIMSKE BEBE 2020. :) (friske trudnice) 🥳

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Evo otvorila sam ovu temu za nas koje cemo postati mame u drugoj godini.
    Meni je termin 15.01. 💋💋💋😁❤❤❤💙💙💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tinika lijepo da si nam otvorila temu i nadam se da uskoro nakon uzv stizem tu na druzenja… Al sam se nasmijala posteno na ovo friske trudnice! Sada jesmo al za koji mjesec bit cemo friske ko i riba na ribarnici za vrijeme juga. 😂

    [tickerfactory.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli posto uopce nisam pratila temu….trudna si??????????

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    nemasekirancije

    Grizli posto uopce nisam pratila temu….trudna si??????????


    Da da, nisam još betu vadila, tek u srijedu jer na kbc rijeka imamo onu 21 dan od transfera al crtice su tu vec od 5dnt tako da cekam prvi uzv da bi se pridruzila na ovakvu temu. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Tinika,moj termin je negdje tjedan prije tebe ali čekam da doktorica potvrdi :)

    [lilypie.com]

  • nemasekirancije

    Broj poruka: 523

    Prijavi adminu

    Grizli

    nemasekirancije

    Grizli posto uopce nisam pratila temu….trudna si??????????

    Da da, nisam još betu vadila, tek u srijedu jer na kbc rijeka imamo onu 21 dan od transfera al crtice su tu vec od 5dnt tako da cekam prvi uzv da bi se pridruzila na ovakvu temu.


    Aaaaaaaaaa napokon!!!!!!! Cestitam ti draga 😍😍😍😍😍😍😍😍

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    O super…ajde nadajmo se da cemo rodit 01.01.
    Hahah
    Meni je gin izracunala 15.01.
    Grizli ma crtice su tu sta brines,cestitkee jos jednom od ❤
    A ovo friske , pa ajde da sam bar nekog nasmijala 😍😍

    [lilypie.com]

  • Mangomum

    Broj poruka: 186

    Prijavi adminu

    Tinika nadam se da ces i mene uskoro zapisat. Nisam jos obavila prvi pregled jer mi ke danas po zadnjoj M 4tj al otici cu krajem tjedna cisto da mi vidi jel se bebolina smistila na pravo misto. 👶👶

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Pozdrav ženice drage! Meni je termin 26.12., 5 dana do 2020.god. Ne treba me zapisat. Svraćat ću na druženja jer mi ovdje stižu cure sa MPO teme 🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Steta da nemamo zajednicu temu sa curama zima 2019 jer zapravo nama bebe su zima 2019/2020.  Pa bi sve bile zajedno! Nasty tebe posebno cekam da se javljas jer ti prednjacis po danima pa molim iskustva tvoja. 😀

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.