ZIMSKE BEBE 2020. :) (friske trudnice) 🥳

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    a zakaj smo odvojene?! 
    A da napravimo zajednicku temu??

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pa sta se mene tice moze! Sad sve ovisi kako se cure dogovorite. Nakon uzv ako sve bude dobro ja dolazim na temu ili ovu ili zajednicku 😊 morat cu negdje ispucavat svoje trudnicke size 😁

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Grizli ajd ja sad otvorim zajednicku, bzvz da smo ovak odvojene a termini nam u razmaku par dana 😔
    Ko da smo se posvadile 😱

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-20192020-17589 [miss7mama.24sata.hr]
    Evo cure od sad smo ovdje sve skupa s nasim busicama 😘

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Slažem se s Angie, trebamo bit skupa na temi. Nemamo dvije zime kraj 2019 i početak 2020. Nego jednu zajedničku! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Grizli

    Steta da nemamo zajednicu temu sa curama zima 2019 jer zapravo nama bebe su zima 2019/2020. Pa bi sve bile zajedno! Nasty tebe posebno cekam da se javljas jer ti prednjacis po danima pa molim iskustva tvoja. 😀


    Hvala draga, ja čekam tvoju betu i prvi uzv i ono fakat mislim da je to to😘 Evo imamo zajedničku temu, pa ćemo se družiti, odlično😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Ćao cure  ja sam nova ovde, redovno  sam vas čitala  i dok nisam znala da nas je dvoje. :) 5+4 smo i termin  nam je 24.1 ali cekamo  jos detaljniji  pregled  ginekologice. Beba se smjestila  gdje treba  i samo još da cujem  malo ❤. Imamo termin  u srijedu.

    [lilypie.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Onda idemo na zajednicku zimu 😅😅

    [lilypie.com]

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje zenice,
    Ukratko, trudna sam nekih 7 tjedana, druga trudnoca nakon skoro punih 19 godina 
    Vec sam bila i odustala od drugog djeteta, s obzirom i na okolnosti koje su mi se izdesavale u zivotu…
    Uglavnom, maaalo me iznenadilo sve ovo sad,s obzirom da imam 40 god pa bi mi svaka podrska itekako dobro dosla jer sam jaaako prestrasena dali cu sve to moci
    Ugodan dan vam svima zelim :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Valentina dobrodošla i čestitam! Ja imam 38., prva trudnoća isto sam bila prestravljena. Sad malo manje. Ugl. prebacili smo se na drugu temu pa se tamo možemo dopisivati:
    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-20192020-17589 [miss7mama.24sata.hr]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.