ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

DeeDee

Broj poruka: 2481

Prijavi adminu

Jutrooo, dakle školski primjer štrige / vještice / coprnice. Fino sinoć napisala da ja nemam ništa od “trudnickih simptoma” ni svega na što se žalite.. Dakle.. beba me mlatila tako da sam se prepala za sebe i za nju, isijas me ubio, vrtila se cijelu noć, u nekom trenutku zaspala, probudio me takav bolan kašalj da sam pomislila na tuberkulozu 😂😂😂😂 neću se pohvaliti da mi je dobro više nikad 😂
    Btw znam da sam i ja sanjala neš u vezi foruma, al tipa panika jer se Reserved ne javlja ili tako nešto 🙈

[lilypie.com]

DeeDee

Broj poruka: 2481

Prijavi adminu

LoSa84

Jutro svima! Evo da se javim da je maleni ok no ja bas nisam najbolje zbog evo nemara lijecnika. No ne bi vas plaslila, jednom cu o tome svemu pisati. No kao sto sam rekla, ja Petrovu vise nikad ne bi izabrala za nikakve ginekoloske probleme. Tu ste samo mutan broj na papiru i nitko ne obraca paznju na vas. Srecom, oedijstri su dobti i dobro se brinu o malom pa me to tijesi :-)

Šaljem najveći hug na svijetu, hormoni me najviše na tebe peru baš te se često sjetim.
    Kad/ako budeš spremna, piši. Svakako bolje da se zna. Pusa tebi i malenom.

[lilypie.com]

Gogaa_V

Broj poruka: 735

Prijavi adminu

Pozdrav  cure, cestitiam  na urednim  pregledima i koliko vidim  još jednoj  curici. Meni forum  ne ucitava  sporo stranice ali ima dana kad ne mogu  uci  sa različitih  preglednika  po cijeli  dan , pa budem u zaostatku i tako i ne pročitam dosta toga. Evo ja ću otvoriti odnosno  nastaviti temu  zimske  bebe 2, pa ako zelite da nastavimo tamo da ucestvujemo  sve i one kojima  se sporo  ucitava  ili nikako. 

[lilypie.com]

C1M4

Broj poruka: 1281

Prijavi adminu

Jutro djevojke😁 
    Losa drago mi je da si se barem javila da znamo da si okej, puno pusa i zagrljaja, drago mi je da malac napreduje🤗🤗😘
    Ja sam isto za otvaranje nove teme jer je ovo bas uzas, sve zivo steka, prvo dok mi se ucita samo tema, a kamoli kad jos i po stranicama citam🙄

[lilypie.com]

ena10

Broj poruka: 262

Prijavi adminu

Losa drago mi je da si se konačno javila.. držimo ti fige, i svi mislimo na tebe da sve prođe do kraja u redu, i da izdržite sve! Jaki ste vi! 🤞🏻💙

[lilypie.com]

ena10

Broj poruka: 262

Prijavi adminu

Losa drago mi je da si se konačno javila.. držimo ti fige, i svi mislimo na tebe da sve prođe do kraja u redu, i da izdržite sve! Jaki ste vi! 🤞🏻💙

[lilypie.com]

Grizli

Broj poruka: 6968

Prijavi adminu

Cima idem naci ona Zimeske broj 2. Pa nadam se da se sve selimo! 

• Zarica

Broj poruka: 771

Prijavi adminu

Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…

[lilypie.com]

MaRe

Broj poruka: 1458

Prijavi adminu

Zarica

Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…

https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-2019-2020-2-dio-24945 [miss7mama.24sata.hr]

[lilypie.com]

• Kengurica

Broj poruka: 2463

Prijavi adminu

Losa bas mi zao za tvoje iskustvo. Naravno, zanima me sve, ali kad ces biti spremna ces pisati. Sad je najbitnije da se oboje lijepo oporavljate, odnosno beba razvija lijepo.

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.