ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • LoSa84

Broj poruka: 938

Prijavi adminu

Jutro svima! Evo da se javim da je maleni ok no ja bas nisam najbolje zbog evo nemara lijecnika. No ne bi vas plaslila, jednom cu o tome svemu pisati. No kao sto sam rekla, ja Petrovu vise nikad ne bi izabrala za nikakve ginekoloske probleme. Tu ste samo mutan broj na papiru i nitko ne obraca paznju na vas. Srecom, oedijstri su dobti i dobro se brinu o malom pa me to tijesi :-)

[lilypie.com]

DeeDee

Broj poruka: 916

Prijavi adminu

Jutrooo, dakle školski primjer štrige / vještice / coprnice. Fino sinoć napisala da ja nemam ništa od “trudnickih simptoma” ni svega na što se žalite.. Dakle.. beba me mlatila tako da sam se prepala za sebe i za nju, isijas me ubio, vrtila se cijelu noć, u nekom trenutku zaspala, probudio me takav bolan kašalj da sam pomislila na tuberkulozu 😂😂😂😂 neću se pohvaliti da mi je dobro više nikad 😂
    Btw znam da sam i ja sanjala neš u vezi foruma, al tipa panika jer se Reserved ne javlja ili tako nešto 🙈

[lilypie.com]

DeeDee

Broj poruka: 916

Prijavi adminu

LoSa84

Jutro svima! Evo da se javim da je maleni ok no ja bas nisam najbolje zbog evo nemara lijecnika. No ne bi vas plaslila, jednom cu o tome svemu pisati. No kao sto sam rekla, ja Petrovu vise nikad ne bi izabrala za nikakve ginekoloske probleme. Tu ste samo mutan broj na papiru i nitko ne obraca paznju na vas. Srecom, oedijstri su dobti i dobro se brinu o malom pa me to tijesi :-)

Šaljem najveći hug na svijetu, hormoni me najviše na tebe peru baš te se često sjetim.
    Kad/ako budeš spremna, piši. Svakako bolje da se zna. Pusa tebi i malenom.

[lilypie.com]

Gogaa_V

Broj poruka: 734

Prijavi adminu

Pozdrav  cure, cestitiam  na urednim  pregledima i koliko vidim  još jednoj  curici. Meni forum  ne ucitava  sporo stranice ali ima dana kad ne mogu  uci  sa različitih  preglednika  po cijeli  dan , pa budem u zaostatku i tako i ne pročitam dosta toga. Evo ja ću otvoriti odnosno  nastaviti temu  zimske  bebe 2, pa ako zelite da nastavimo tamo da ucestvujemo  sve i one kojima  se sporo  ucitava  ili nikako. 

[lilypie.com]

C1M4

Broj poruka: 1267

Prijavi adminu

Jutro djevojke😁 
    Losa drago mi je da si se barem javila da znamo da si okej, puno pusa i zagrljaja, drago mi je da malac napreduje🤗🤗😘
    Ja sam isto za otvaranje nove teme jer je ovo bas uzas, sve zivo steka, prvo dok mi se ucita samo tema, a kamoli kad jos i po stranicama citam🙄

[lilypie.com]

ena10

Broj poruka: 262

Prijavi adminu

Losa drago mi je da si se konačno javila.. držimo ti fige, i svi mislimo na tebe da sve prođe do kraja u redu, i da izdržite sve! Jaki ste vi! 🤞🏻💙

[lilypie.com]

ena10

Broj poruka: 262

Prijavi adminu

Losa drago mi je da si se konačno javila.. držimo ti fige, i svi mislimo na tebe da sve prođe do kraja u redu, i da izdržite sve! Jaki ste vi! 🤞🏻💙

[lilypie.com]

Grizli

Broj poruka: 6086

Prijavi adminu

Cima idem naci ona Zimeske broj 2. Pa nadam se da se sve selimo! 

• Zarica

Broj poruka: 93

Prijavi adminu

Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…

[lilypie.com]

MaRe

Broj poruka: 937

Prijavi adminu

Zarica

Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…

https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-2019-2020-2-dio-24945 [miss7mama.24sata.hr]

[lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.