ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    DeeSB hvala ti. 
    Meni je vec tesko sakrit trudnocu mada ni ne skrivam. Doma sam, izadjem s curama u setnju, do ducana i srecem vecinom znatizeljne susjede a njima bas bas ne zelim nista reci, nek sami nagadjaju 🤪
    Znaaam zlobna sam al da upoznate moje susjede bilo bi vam jasnije 😂
    Uglavnom, znaju oni koji zelim da znaju…pitali ili ne pitali. Ostali nek jos malo misle, dal sam trudna ili sam se malo bolje najela
    😉

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Angie super ti je buša, takve je veličine i moja ali mi, moram priznati ne stoji tako lijepo. ja nisam skoro nikome rekla, a u petak imamo priredbu u školi i nemam što obući a da se u tome trbuh ne kuži. možda to bude prilika da javno obznanim

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Angie1205 baš ti ljepo  stoji  stomacic 😍, i ja jedva čekam da mi se počne malo jasnije  vidjeti, i sada je napuhan  ali pred veče.  

    [lilypie.com]

  • anna3107

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Hvala vam punoo na odgovoruuu ,pricekat cu jos dan-dva pa cu otic ako ne prestane…Da me boli znala bi da ne valja nesto,ovako pritisak samo za poludit :/ Ni sjedit ni hodat ni nis a vrucine ubijaju 🙄

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Evo me napokon. Kad imam slobodan dan, svašta bih htjela obaviti pa si 100 stvari zacrtam. Stigla doma, radim lazanje. Danas mi je čak manje muka.
    Bila na vađenju krvi, to je bilo brzo. Onda na Nifty.
    Objasne oni meni da će prvo doktor samo nasloniti uzv da vide samo da li čuje otkucaje, onda vadimo krv pa poslije toga detaljni uzv. Uđem ja, a doktor super, sve je pregledao, dao mi 10 sličica. UZV neki moderan. Ja sam uvijek išla kod socijalnog ginekologa pa mi je ovo sad svemirsko. Vidio se pišonja definitivno. I po UZV smo 12+3, termin pomaknut na 23.12.
    Sve se super vidjelo, rekao je da je sve ok.
    Nuhalni nabor je rekao 0.8.
    Idem probat sad slikicu vam poslati.
    Baš sam sretna! 😊
    Rezultate niftyja očekujem za tjedan dana.


    Ajjj prekrasno, cestitam na pisonji😄😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Junodaaaa, kinderlada 🤦🏼‍♀️ zaboravila sam skroz da se tak zvala 😂 meni nazalost nije ostala nijedna salica ni zdjelica. Al zato jos imam neke case sa strumfovima i nekim morskim psima, al ne sjecam se od kojeg to namaza bilo. Mozda je to eurokrem 🤔


    To ti je isto od linolade tj. kinderlade. Imam ih puni podrum, štrumfovi, hippo, kravica, Lino……

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Taman htjela da vas pitam cure za NIFTY vidim da svaka skoro radi testove. Na vasu inicijativu ili dr? Ovde u Njemačkoj niko ne salje, niti pita da li neko želi na nifty npr.     Postoje samo redovne kontrole svako 3 ili 4 (nekad i duze) sedmice i to je to. Nikakve panorame ,nifty i ostalo. Izvade ti krv radi krvne grupe, i testova na bolesti, urin radi infekcija i to bi bilo to. Mjere ti tezinu, pijes vitamine i eto to je neko praćenje trudnoće. I sad mi baš sogorica kaze Nifty zahtjevaju samo trudnicama 35+. Mislim da ste vi puno zbrinutije što se tiče pracenja i detalja trudnoće u BiH i Hrvatskoj.


    Ja sam radila nifty kod svojeg ginekologa u privatnon ordinaciji, i to u pon. Sad cekam rezultate.

    [lilypie.com]

  • Avatar deewillow

    deewillow

    Broj poruka: 172

    Prijavi adminu

    Prvo da pohvalim Loriju❣❣❣❣ puno hvala za tablicu, stvarno je super 😀😀
    Sve slicice su super, a Angie svaka cast, prekrasan trbuscic 😍 iskreno, slozila bih se s Ivom4, ja ga isto imam, ali moj izgleda vise kao da sam debela, a ne toliko koliko klasicni trudnicki trbuh 😁

    [lilypie.com]

  • valentina

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    piba7

    Meni je ovo s mojim trbuhom fascinantno.. ujutro se probudim s relativno normalnim trbuhom za koji mi se čini da se samo proširio u struku. Što dan više odmiče trbuh mi je sve veći, a navodno se još ne bi trebao uopće vidjeti.
    Ne znam da li sam toliko napuhana ili što..
    Čekam sutrašnji pregled pa ću i doktora pitati.


    Hihih i moj trbuh ti je takav, ujutro ravan, s prvim obrokom malo veci, s drugim jos malo veci, trecim jos veci, navecer ogroman ko da sam u 5.mj trudnoce🙈😂. Ne pojedem nista puno previse nego i prije trudnoce nego napuhnutost,. Dok mi se u prvoj poceo lagano vidjeti tek u 4.mj, do tad bila potpuno ravna😄
    A cujem i od vise zena da im se u drugoj trudnoci isto tsk vidio puno ranije ko i nama😁

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Curke, trbuscici su vam predivni :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.