ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Sića240895

    Drage mojee, došao je i moj sin na svijet 🙈
    Oduševljena sam doktorom, babicama, sestrama pa cak i praktikanticama u Petrovoj!!
    Sve je prošlo brzo i u najboljem redu..🥰🥰


    Čestitam od srca, i nama Petrova bila super🥰 

    [lilypie.com]

  • Avatar Daisy30

    Daisy30

    Broj poruka: 148

    Prijavi adminu

    Sića240895

    Drage mojee, došao je i moj sin na svijet 🙈
    Oduševljena sam doktorom, babicama, sestrama pa cak i praktikanticama u Petrovoj!!
    Sve je prošlo brzo i u najboljem redu..🥰🥰


    Cestitke!!! ❤️
    Ja sam inace s proljetno-ljetnih beba i trebam rodit sincica pocetkom svibnja (moguce da cu i ranije s obzirom da sam na strogom mirovanju) pa me samo zanima jesi li smijela imati pratnju na porodu, s obzirom na trenutnu situaciju s koronavirusom?
    Ili ako bilo koja od vas ostalih cura zna kakvo je stanje u bolnicama po tom pitanju… hvala!

    [lilypie.com]

  • Avatar LaLuna

    LaLuna

    Broj poruka: 131

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Danas u 17 i 15 se rodio nas djecak 3360 i 51. Pisem sve kad nadodemo.💙♥️


    Točkice, čestitam na bebici, sa zaostatkom, pratim ovaj forum iako sam na proljetnima… naime, ja sam isto rodila 11.2. ali termin mi
    je bio 26.2. ili 23.2. a po sjećanju je tako bio i tebi, zar ne? Ili blizu… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Cure, otvorena im je nova tema. Ovdje više ne pišu pa ne budu vidjele vaše poruke. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-19-20-31662 [miss7mama.24sata.hr] Tu su preselile. 

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Beatta

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Zarica

    Mi opet u problemima. Napokon su prestali grcevi kod kakanja al sada mu se mlijeko pocelo dizat iz zeluca. Tocno cujem kad se bucka i dize. Pece ga to valjda pa stalno vristi. Samo uspravan polozaj pomaze jer inace povrati cijeli obrok. Nekada i tipa sat vremena nakon hranjenjaUnazad dva puna dana se borimo. Ne znam od kud je to sada doslo, bas sam tuzna. Bila mi mama danas i gleda ga i kaze niko od njenih sedmero djece se nije toliko mucio i plakaoNadam se stvarno da je prolazno. Jel imala koja takvih problema?

    Ako mislis da ima reflux vidi s pedijatricom. Mom su zbog jednog povracanja rekli da ima reflux i morala sam kupiti Gaviscon infant koji se daje iza mog mlijeka ili AD-a, funkcionira na principu Reflustata za odrasle,radi kao “film”da se ne vraca hrana.


    Pozdrav, mome deckicu su prepisali Gaviscon infant. Zanima je gdje ga mogu kupiti.

  • Beatta

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame, zanima me gdje mogu kupiti Gaviscon infant malenome treba jer ima reflux. 

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Beatta

    Pozdrav mame, zanima me gdje mogu kupiti Gaviscon infant malenome treba jer ima reflux.


    Preselile smo temu ovdje https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-19-20-31662 [miss7mama.24sata.hr] pa pitaj tamo mozda koja zna :)

    [lilypie.com]

  • dan99

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Zarica

    Mi opet u problemima. Napokon su prestali grcevi kod kakanja al sada mu se mlijeko pocelo dizat iz zeluca. Tocno cujem kad se bucka i dize. Pece ga to valjda pa stalno vristi. Samo uspravan polozaj pomaze jer inace povrati cijeli obrok. Nekada i tipa sat vremena nakon hranjenjaUnazad dva puna dana se borimo. Ne znam od kud je to sada doslo, bas sam tuzna. Bila mi mama danas i gleda ga i kaze niko od njenih sedmero djece se nije toliko mucio i plakaoNadam se stvarno da je prolazno. Jel imala koja takvih problema?

    Ako mislis da ima reflux vidi s pedijatricom. Mom su zbog jednog povracanja rekli da ima reflux i morala sam kupiti Gaviscon infant koji se daje iza mog mlijeka ili AD-a, funkcionira na principu Reflustata za odrasle,radi kao “film”da se ne vraca hrana.


    @Lavica27, gdje si kupila Gaviscon infant? Hvala na odgovoru

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.