ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Grizli žao mi je da se toliko mucis sa stolicom. Vjerojatno je unutarnji hemic/i, tako je i meni bilo, ko da sam kakala žilete kolko je bolilo. Probaj onda sa Faktu cepicima, makar je meni najvise pomogao Laksol prasak, nekak se sve nakon dva-tri dana iznormaliziralo i vise ni h od hemića

  • Avatar Reserved123

    Reserved123

    Broj poruka: 259

    Prijavi adminu

    Petra cestitam ti od srca na strucama. Vidi se da su vec samovoljne kad se nisu stigle dogovorit kak ce da dodu na svijet 🤣🤣
    Netko je pitao za onog medu i mi imamo slicnog. Bas mu je zanimljiv i moze slobodno po pola sata se zabavit s njim. Nemogu vjerovat da smo sluzbeno sve mamice 🥰 cestitam jos jednom svima i zelim puno zdravlja svim bebicama 🥰🥰

    ♀️1997 /AMH 15,63pmol/ TSH2,17 /PRL blago povišen
    2017-dermoid 9,2cm
    2019- 🩵 T
    2021-biokemijska
    ♂️1992/ asthenozoospermia
    Radimo na 👣 od 1/23
    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Noćna smjeno…nije valjda da svi spavate 😜 Mi smo jeli i sad čekam da zaspi al nekako mi se cini da bas i neće…cujem ga kako prducka u kreveticu 🤣 Jučer nije kakao cijeli dan..valjda ce to uspjet danas obaviti.

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Haha Mare ja taman u 5 gledala kako nema nikog, zabrinula sam se 😁
    Moju noćnu je duda odradila, ako je ovaj mir i tišina cijena lošeg hvata, kupit ću električnu i izdajat zauvijek 🙈
    Znači kako joj dam dudu, zaspi za tri minute. Nije pisnula na presvlačenjima + ne znam ako se poklopilo ali svako hranjenje je tako lijepo jela bez zagrcanja i hvatanja zraka šta joj se inače redovito događa.  

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Lorena94

    Lorena94

    Broj poruka: 601

    Prijavi adminu

    PetraB čedtitam, curke dobro nam došle!! 🥰🥰🥰
    Mi se borimo, vani u šetnji odspava po 2-3 h, a kod kuće užas. Meni je jučer bio stresan dan i toliko malo mlijeka sam uspjela izdojiti 😭 mislim da ga ponestaje. Pijem puno vode i onaj čaj od hippa al valjda nije dovoljno. Naš bebač je u mj dana dobio oko 1200 g, a sad mi je toliko težak jer smo uveli 2 bočice ad popodne kad je nervozan da sisu neće uhvatiti. Mamice moje nadam se da ćete se još povremeno javiti 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Sad da se opet ne ureknem, nakon 2 uzasne noci i 2 losa dana (nadam se da je to skok 8 tj a ne da se bebac “pokvario” 🙊) imali smo super noc. Probudio se 2 puta da bi jeo i odma nastavio spavat. Moj jedino po noci kad je ful uspavan i tak jede neda mu se otvorit usta kak spada pa mi sazvace cijelu bradavicu da mi suze idu. A opet ne zelim ga potpuno razbudit jer ko zna dal ce htjet spavat opet. A kad je budan lijepo jede. 
    Meni jucer stigla izdajalica, danas idemo nas 2 do grada na kavu i nes obavit pa cu testirat izdajalicu. Citam sad uputstva za sterilizaciju, kaj fakat samo 100 ml vode ide?
    Lorena nisam skuzila, zasto ste uveli ad ako je dijete u mj dana dobilo 1200g? Pa to je vise nego prosjek. A to sto se nisi uspjela izdojit ne znaci da nemas mlijeka. Beba moze puno bolje povuc nego ti rucno. Meni se isto jednom desilo sva sam se nazivcirala jer nisam mogla izdojit, na kraju sam njega stavila na cicu i on se najeo bez problema..
    Cure zelim vam svima lijep dan , sa sto manje suza 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Kao što je LoSa predložila mogle bi se sad kad smo svečano zatvorile listu 😄 prebaciti na temu BEBE. Ako ste za, mogu ja otvoriti ZIMSKE BEBE 19/20 🖤 pa da se službeno krenemo žaliti na sve bebeće probleme 🥰

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Mrgud možda su upute pisane za sterilizator, u moj ide 70ml samo na dno jer u biti para sve odradi.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Idemo onda na novu temu? 😁 otvaraj pa se selimo

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Mrgud možda su upute pisane za sterilizator, u moj ide 70ml samo na dno jer u biti para sve odradi.


    Ma jesu. Al sam se stiltala. Para odradi da. Nisam razmisljala da onda ne treba puno 🙈😁 kakav smijeh, nekad sam se tak veselila novim cipelama a sad isprobavanju izdajalice 😂😂😂😂

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.