ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    Zarica

    Cure jel ima neko da nu mali iskljucivo cica? Nemam pojma kak da mu dam dve kapi vitamina D i da budem sigurna da je to pojeo? Kao nes mu na zlicicu dajemo al tog je tolko malo i nemam pojma jel mu udje sta jel on to lizne il kaj se dogodi s tim:) ponekad bas vidim da je mljacnui pa mi se cini da pojede al ponekad ne. Kako vi to?


    Vidila sam da u Americi kapnu sebi na prst pa u usta stave da polize. Mi jos dajemo Babytol, ali isto cu malo izdojit pa kapnit kapi u zlicicu. Inace ovo malo prase voli sve ljekove 🤣

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Petric cestitam ♥️♥️

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Hvala na iskustvima. U bolnici su davali na žlicu i spricu kapi ili na vrh dude kapnuli i dali im dudu.
    DeeSB moja kcer ima tog medu i dan danas ga obozava,melodije su jako lijepe!
    P.s. necu se ureci al ovaj moj tolko spava danas da sam se otusirala (uz dvoje djece), nasminkala, napravila frizuru,popila kavu i opeglala ves. Cudom se cudim. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Petra cestitam!! 
    Starcevic je bio nadsluzba kad sam i ja rodila. Obicno sve blizance stave 24h u inkubator pa ih prebace u trojku ili cetvorku. Osoblje na odjelu nakon carskog nije bas najljubaznije no ignoriraj ih 
    Vitamin D mi stavimo dvije kapljice na dudu a cula sam da neke zene stave na cicu. To mi je premala kolicina za zlicicu. D3 koji je u onoj kombinaciji sa BioGai-om je jako u maloj koncentraciji te mi je doktorica rekla da je to zanemarivo te da uz to dajem i jos dvije kapi D3.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    E i petra curka ti je rođena 20.02.2020 u 0:20 :-) 

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    To je ideja! Da kapnemiz cice na zlicu. Hvala cure:)

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Uf Petra.. Moralo je bit pakleno za kraj pa da zaokruzi zimsku pricu, i za carice i za nas koje smo vaginalno.. 
    Čestitam i najvaznije je da ste sve 3 dobro 🥰🥰🥰😘😘💞💞

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    LoSa84

    E i petra curka ti je rođena 20.02.2020 u 0:20 :-)


    Vidi stvarnoooo…jebate to mi je promaklo 🙈
    Uglavnom, curke su ok. U inkubatoru su samo zbog manje kilaze. Popodne me sestra odvela da ih vidim 😍😍😍

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Petra cestitam od srca 🎉🎉🎉❤️💪 kakva prica. Curke sefice od prvog dana😁. Zelim ti brz oporavak i da sto prije dodu k tebi 😉
    Mikio jel pijes kakve probiotike za probavu? Ja isto cijeli zivot imam ful tvrdu i isla bi svaki 3 dan. Od trudnoce i sad kadnije probava savrsena. Uvela sam tamo od 8.mj trudnoce biokult probiotike. Ne mora uopce bit da je to od toga, mozda bi se i izreguliralo samo id sebe, ali to je jedina promjena koju sam uzela pa eto. Planiram sigurno pit jos neko vrijeme dok je i njemu probava nerazvijena..
    A kile. Ja isla rodit sa +7. U rodilistu ostavila 10. U prvih 10 dana doma izgubila jos 4. Od tad sam na istom. Realno, sad tek vidim kolko sam imala viska prije trudnoce 😂 a mislila sam samo par kilica. A mogla bi na ovo sad skinut jos 3-4 i onda bi bila zadovoljna. S tim da ja sad imam apetit ko nikad u zivotu. Ok jedem kuhano zdravo al zato maznem kutiju keksa il palacinke s nutelom ko od sale 🙈😊
    Mi smo prvi put isli van s 15 dana. To je bio 15.1 u zg i bilo je ledeno. Isli smo na 15 min. I tak svaki dan povecavali. Brzo smo dosli i na sat vremena. Mi danas nismo izasli jer sam nakon ova 2 dana ja strgana. Poslje rucka je opet dramio i onda zaspao ko klada pa sam ja iskoristila i isto ispjela skoro 2 sata odspavat 😊. Mozda odemo gjir kad se probudi i pojede..

    [lilypie.com]

  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Petra ,čestitam 👏👏 želim ti brz oporavak i da se sto prije maziš sa curkama 🥰

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.