Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Kikiriki ufff trajalo je do nekog 12 tjedna sigurno, utjeha je da se pocelo smanjivat tam od 10 tjedna, bilo bi dana kad ne bi uopce imala.. ne brini proci ce, meni nista nije pomoglo. Iako me zivciralo u jednu ruku u drugu sam bila presretna jer je to bio dobar znak i znala sam da je sve u redu. 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Kani07

    Cure za mucninu probajte dumbir i limun ima caj ,meni je pomoglo mada nekad pomoci nije bilo🙄.
    Mene bebac danas cijeli dan tuce,nadam se da mu je dobro ,nevalja kad se ne javi cesto prepadnes se ,prepadne me i lupanje cjeli dan😅


    Ah na zalost ne djeluje mi. 🤢 zaista ne znam vise sto pokusati . Svaki dan pomislim ajde mozda sutra nece biti tolke mucnine i onda opet isto cim se malo razbudim ili otvorim oci 😖🤢🤮🤢

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Ja rijetko pijem cajeve inace. Uvijek cu radije kavu popiti 😁
    Menta moze, za maticnjak ne znam. I meni je dumbir donekle pomagao.
    Uvjerila sam se da mi ne stanu 3 autosjedalice u auto. Ne stanu ni u jedan s 5 sjedala, barem po ovome sto citam, nisam jos na takav naletila. Jer drugi red mora imati 3 odvojena sjedala a ne 2 i onaj prijelaz izmedu kakav ima vecina. Valjda racunaju da s troje djece automatski kupujes minibus 😓🔫

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Kikiriki ufff trajalo je do nekog 12 tjedna sigurno, utjeha je da se pocelo smanjivat tam od 10 tjedna, bilo bi dana kad ne bi uopce imala.. ne brini proci ce, meni nista nije pomoglo. Iako me zivciralo u jednu ruku u drugu sam bila presretna jer je to bio dobar znak i znala sam da je sve u redu. 😊


    Uh,ok onda pocinjem odbrojavati do 12.tjedna. Jedino mi to preostaje. Da, tako se i ja tjesim da je to u biti dobar znak ali jedva cekam da prestane i krene mozda koji ugodniji znak da je sve ok 🤣. 

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Miranda

    Ja rijetko pijem cajeve inace. Uvijek cu radije kavu popiti 😁
    Menta moze, za maticnjak ne znam. I meni je dumbir donekle pomagao.
    Uvjerila sam se da mi ne stanu 3 autosjedalice u auto. Ne stanu ni u jedan s 5 sjedala, barem po ovome sto citam, nisam jos na takav naletila. Jer drugi red mora imati 3 odvojena sjedala a ne 2 i onaj prijelaz izmedu kakav ima vecina. Valjda racunaju da s troje djece automatski kupujes minibus 😓🔫


    Ajmeee 😲😲 koja glupost, i koje je rjesenje onda? 
    Koja katastrofa, ne mogu vjerovat da ne stanu 3 sjedalice 🙄 bas te fino tjeraju na jako veliki trosak kupovanja novog auta ili cete svugdje ic sa 2 😤😟

    [lilypie.com]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Kikiriki

    Kani07

    Cure za mucninu probajte dumbir i limun ima caj ,meni je pomoglo mada nekad pomoci nije bilo🙄.
    Mene bebac danas cijeli dan tuce,nadam se da mu je dobro ,nevalja kad se ne javi cesto prepadnes se ,prepadne me i lupanje cjeli dan😅

    Ah na zalost ne djeluje mi. 🤢 zaista ne znam vise sto pokusati . Svaki dan pomislim ajde mozda sutra nece biti tolke mucnine i onda opet isto cim se malo razbudim ili otvorim oci 😖🤢🤮🤢


    Drzi se ,negdje oko12,13 tjedna su stale😊💪💪💪

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Kikiriki

    Kikiriki

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Drzi se ,negdje oko12,13 tjedna su stale😊💪💪💪


    Hvalaa! Ah budem,nemam druge.😘❤

    Daddy's girl and mommy's world! ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Ajmeee 😲😲 koja glupost, i koje je rjesenje onda?
    Koja katastrofa, ne mogu vjerovat da ne stanu 3 sjedalice 🙄 bas te fino tjeraju na jako veliki trosak kupovanja novog auta ili cete svugdje ic sa 2 😤😟


    Stanu sve u muzev auto, on ima 3 sjedala otraga pa za zajednicke relacije i putovanja nece biti problem. A za svakodnevno mimoilazenje po gradu cemo se ocito morati pametno unaprijed dogovarati, kad, tko i s kim ide. Ali ne mogu vjerovat da bas ni u jedan klasicni auto  ne stanu 3 autosjedalice, stvarno suludo. 😠

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Blaza26

    Blaza26

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Miranda od mog muza brat isto naprijed vozi trece dijete. Iskljuci zracni jastuk i tako.. A mama sjedi nazad izmedu ovih dvoje 😅
    Zalosno ali tako je. 
    Znate sta me zanima,do kada se beba vozi u suprotnom smijeru voznje? Gledam kumovi neku vecer malog od mjesec i nesto samo onako ubace da se vozi u smijeru voznje 😱😱
    A jecam se i tetka je svoje stavljala u smijeru voznje,tako da sam bas zbunjena,neki voze tako,neki tako😵😵

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Ana89

    Pepe koliko si čekala?


    joj ne znam, evo na pismu pise 4.7 pa vjerovatno 2 tj

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.