Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Eni.6

    Eni.6

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Dugo me nije bilo, samo da javim da mi napredujemo i rastemo i da se na tablicu dodate jos jednu curicu 😊

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]
    To get the code: Tap and

  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Tena bas mi je zao.. sta ti je receno na proslom na pregledu? 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Tena jako mi je zao, nije mi jasno od kud pozitivni testovi, mislim da je trudnoca definitivno bila ako su oba testa bila pozitivna.. je li to bio spontani ili? 
    Koliko se sjećam ti nisi nikako bila na pregledu do sada, sjecam se sa druge teme da smo tipkale, nazalost mozda je i taj manjak progesterona a moze biti stotinu uzroka.. svakako ponovi betu pa da znas na cemu si, drzimo fige.

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Tena, 
    bas mi je zao, sutra javljaj betu ❤️ 2016 godine sam imala blago pozitivan test, i poslije par sati sam prokrvarila, i odem da odradim betu, ona negativna - znaci nije bilo trudnoce. Eto, ja sam slucaj lazno pozitivnog kucnog testa. Zato sam ih ovaj put toliko puta uradila da je apotekarka rekla “pa nema potrebe toliko da radite”.
     Kako je isla situacija? Mislim koliko si testova odradila? I da li ti je nekad prije kasnio ciklus? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pa da je bio spontani onda bi bilo krvarenje obilno…neznam drage cure…necu vas vise zamarati…cestitam svima na bebacima ❤❤
    Ja cu cekati sutra jer mi se danas puno toga dogodilo losega i nemogu vise mozgati a bas sam zbunjena..
    Hvala vam svima od srca na brizi i sudjelovanju puno mi to znaci!! Hvaala jos jednom.

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Tena,
    bas mi je zao, sutra javljaj betu ❤️ 2016 godine sam imala blago pozitivan test, i poslije par sati sam prokrvarila, i odem da odradim betu, ona negativna - znaci nije bilo trudnoce. Eto, ja sam slucaj lazno pozitivnog kucnog testa. Zato sam ih ovaj put toliko puta uradila da je apotekarka rekla “pa nema potrebe toliko da radite”.
    Kako je isla situacija? Mislim koliko si testova odradila? I da li ti je nekad prije kasnio ciklus?


    Ma nikad mi nije kasnila a pogotovo ne dva mjeseca kao sada. Napravila sam dva testa u razmaku od tjedan dana ali sam htjela kod privatnika na pregled radi boljeg i kvalitetnijeg pregleda. 

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Tena drži se. Ja sam 2013. ili 2014. imala lažno pozitivni test. Sutra nakon pretraga nam javi, nemoj klonuti duhom.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Tena tko te je od doktora pregledao?

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Da, jeste preveliko kasnjenje i dva testa :/, . Kao sto je neko napisao, sutra ce beta pokazati sta se desava. Drzi se i cekamo rezultate. ❤️❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Tena92

    Tena92

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Strudlica..doktor Čik me sada pregledao.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.