Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Trenutno sam u irskoj i planiramo nazad u Zagreb u devetom mjesecu. Trebala bih socijalnog ginekologa ako neko ima neku preporuku jer sa svojom nisam nikamo zadovoljna već godinama. Pravila mi je probleme kod operacija koje sam imala odbijala pisat uputnice i slično. Hvala na svakom savjetu i preporuci


    preporučam od srca svoju doktoricu. Snježana Kašljević, Dom zdravlja Novi Zagreb. pedantna, ljubazna, stručna. zadovoljnija sam čak s njom nego što sam bila sa privatnom ginekologicom. osim što, naravno, njena ordinacija nije opremljena kao privatne. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Anamoj savjet ti je prvo koristit jaje koje i dobiješ s kolicima pa služe i za vožnju autom i kolicima i tek onda neku sjedalica od 9-36


    Mi ćemo kolica dobiti. Jedva korištena, nisam pitala kakva su još. Moram se raspitati.  Hvala na savjetu ☺️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Hmm hvala. I ja sam u novom zagrebu. Držim fige i hvala na savjetu. Nazvati ću je. Probat poslat majku da prebaci karton. Nadam se da će razumjeti moju situaciju.

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    SarahZg

    Hmm hvala. I ja sam u novom zagrebu. Držim fige i hvala na savjetu. Nazvati ću je. Probat poslat majku da prebaci karton. Nadam se da će razumjeti moju situaciju.


    ima puno pacijenata, no sestra mi je rekla da su trudnice dužni primiti 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Bruna92

    Bruna92

    Broj poruka: 488

    Prijavi adminu

    Hvala cure za euthyrox, popit cu ga onda nakon vadenja krvi 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar SarahZg

    SarahZg

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    barbiemama

    SarahZg

    Hmm hvala. I ja sam u novom zagrebu. Držim fige i hvala na savjetu. Nazvati ću je. Probat poslat majku da prebaci karton. Nadam se da će razumjeti moju situaciju.

    ima puno pacijenata, no sestra mi je rekla da su trudnice dužni primiti 😊


    Ja sam sve to rekla mami. Pa ćemo vidjet ishod. Hvala ti puno

    [lilypie.com]

  • Avatar Pikica89

    Pikica89

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    barbiemama

    SarahZg

    Trenutno sam u irskoj i planiramo nazad u Zagreb u devetom mjesecu. Trebala bih socijalnog ginekologa ako neko ima neku preporuku jer sa svojom nisam nikamo zadovoljna već godinama. Pravila mi je probleme kod operacija koje sam imala odbijala pisat uputnice i slično. Hvala na svakom savjetu i preporuci

    preporučam od srca svoju doktoricu. Snježana Kašljević, Dom zdravlja Novi Zagreb. pedantna, ljubazna, stručna. zadovoljnija sam čak s njom nego što sam bila sa privatnom ginekologicom. osim što, naravno, njena ordinacija nije opremljena kao privatne.


    Ajme ja sam isto iz Novog Zagreba inace idem kod svog soc ginekologa skroz na zapadni dio zagreba jer sam inace rodom sa te strane pa su mi jos svi doktori na toj strani Zagreba. 
    Također bi se trebala prebaciti kod nekoga ovdje blize i bas mi je drago što imaš nekoga za preporučiti iz N. Zga 😊😊🤗

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    Barbie kolica su super.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Barbie, 
    kolicaaa 😍😍😍😍 Odlicna su :)
    Ptica,
    isto mislim za bolove, daj da jednom sjednemo i popricamo sto me boli xD ili reci, BOLI TE BEZVEZE haha. Mislim vjerujem da su sitnice i kod mene i kod tebe ili preosjetljivost, na pola smo trudnoce tako reci, ali daa, dosadi i pokvari dan :/ Brzo ce nam kontrola, meni za cca 2 sedmice, tebi malo prije, ima da se zadamo :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Salatice bas to, bespotrebno pokvari dan. Ja pokusavam ostat pozitivna jer kako i sama kazes skoro smo na pola i mislim da bi sad sve trebalo bit ok i bez vecih iznenadjenja 😊 sretno nam na pregledima 😍😍 nadam se da nam zapravo nije nista i da smo kako kazes preosjetljive 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.