Zimske bebe/mame 2015./2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Joj to i moja radi proteze se i migolji. Gadno je jer se bas jako zna ukociti ali prdirzim joj nekako glavicu. Na kraju mi ipak klone na rame i opusti se.rije nisam dizala ali kad sam cula koliko se ispodriguje mislim da je bolje to nego da se poslje pati sa tim zrakom. Ionak se sva jadna grci i stenje kada treba prduckati.

    Inace cini mi se da si se super snasla i da vam lijepo ide i jako mi je to drago jer vjerujem da se puno bolje osjecas odma nakon onog svega na porodu

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    lady6


    Znaci sve isto ko i moja. A jel uvijek dizes na podrigivanje? Ja imam problem s tim. Zaspi na ciki a kad ju stavim na rame toliko s pocne boriti i meskoljiti i micati glavom da se bojm da joj s nekaj s kraljeznicom ne dogodi

    slobodno okreni bebu prema naprijed, da je tvoje tijelo drži da se ne može izvijat, samo pazi da ti ne sjedi na ruci.. bebe tako isto podriguju

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar lillany

    lillany

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Mene je isto strah tog podrigivanja. Pozelim da imam barem jos jednu ruku kada se krene migoljiti.  Sto je najgore ima neke tihe podrigance tako da nikad nisi siguran koliko je podrignula.

    Mi smo inace imali besanu noc. Svakih 10 minuta su je patili ti grcici i prduckanje. Znam da je to normalno ali svaki puta se i meni place kad je vidim da se muci. Dragi je preuzeo u 3 tako da sam se ja ipak malo naspavala. Ali danas smo zombiji. 

    A jucer je otpao pupak tako da danas cekamo i patronaznu. Nadam se da ce donjeti vagu. Mislim da se necu opustiti dok ne predjemo 4 kg. Trenutno sam nacist po pitanju hranjenja i rasporeda.

    Mrkvica je to je nasa mala cupava. Zezamo se da se rodila spremna za snalice. Nemam pojma od kud joj sva ta kosica.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Moja podriguje ko musko  glasna je da se pitam otkuda dijete to izade 

    Nasa nema grceve ali svaku noc kad se probudi jede, podrigne i taman mislim zaspala je pa krece nervoza.. grci se i stenje i negoduje dok se ne isprdi ili pokaka. I tako ja sjedim po dva sata kraj kinerbeta i vracam joj dudu usta kad joj ispadne jer ju to jedino malo smiri.. uzas a neznam kako joj pomoci 

    Ja muza ne budim jer ustaje u 4 na posao pa mi je zao, nece covjek nista spavati.

    Jel to vasa bas grceve ima ili?

    Meni je patronazna donosila vagu svaki tjedan. Prvi put nije jer je dosla dan nakon sto sam iz rodilista dosla nego svaki put krajem tjedna. Ali moguce da tvoja hoce jer je proslo vec dosta a mislim da u prva dva tjedna od poroda moraju vratiti porodajnu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Nasa kosica polako ispada vec, presmijesna je bit ce jos malo ko fratar 

    [lilypie.com]

  • Avatar lillany

    lillany

    Broj poruka: 309

    Prijavi adminu

    Nisu to pravi grcevi nego isto to. Muke s prduckanjem. 

    Nama je danas dva tjedna ali pomirili smo se s tim da nece vratiti porodjajnu do danas s obzirom na ono nazadovanje na pocetku. A ona je i u rodilistu puno izgubila. Nije mi ni realno da moze dobiti pola kile u deset dana koliko je hranimo adaptiranom. Patronazna je rekla iduci puta donjeti vagu tako da budemo vidjeli onda tocno. Ali i ja sama vidim da joj se obrazi popunjavaju tako da me malo manje strah. 

    Meni su rekli da kada ta prva kosica otpadne samo naraste jos gusca. Pripremamo kosilicu.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    A onda te potpuno razumijem.. evo moja od jutros nije spavala cijelo vrijeme je nervozna i grci se i stenje. Neznam vise sta cu snjom a nemogu joj pomoci. Najgore mi je sto kad ju malo pusti ona zaspi i onda za 5-10min opet. 

    A dobro da pola kile je dosta.. moja je 300grama izgubila i prvi tjedan je to vratila. Sutra cu kod pedice napokon vidjeti koliko je narasla i dobila. Ma biti ce to dobro cim ti vec vidis na njoj da se popunila 

    Umirem na ovo za kosilicu 

    [lilypie.com]

  • buffy

    Broj poruka: 686

    Prijavi adminu

    Evo i nas ovdje… 
    Cure moje moj sin cijeli vikend samo na sisi hoce biti ako ga maknem protest… pokusala sam i s dudom aki i nju je bacio dobro u dalj.   Jos sam sama s njim i bas je tesko. I dalje mu dajem i izdojeno samo sam smanjila kolicinu a i on smanjuje polako tako da mi se cini da je nesto i krenuo vuci.
    Mene je isto podrigivanja strah vrti glavom ko lud 
    Takodjer potpisujem i orduckanje i grcenje dok to ne obavi…
    Grceve jos nemamo 
    Jedte vi sve normalno?
    I da jedva cekam da mi kazu da ga ne trebam biditi svaka 3 sata za jesti jer mislim da je i zbog toga malo nervozan… 
    Moj isto ima puno kosice i ja ne zelim da mu padne bas mi je ovako 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Buffy moja je isto odbijala dudu jer siroce nije znala dudati. Sada ju pljune kada joj je dosta ili kada je gladna.. a tebe je mali ocito zamjenio za dudu   nadam se da ce tako bar nauciti dobro vuci.

    Zasto su ti rekli da ga budis svaka tri sata? 

    Ja jedem sve ali jos nisam jela grah i kiseli kupus. Nisam kuhala a i neznam jel to ima ikakve veze pa radije necu jer se sirota i ovako sva namuci.. 

    Evo ja napokon mir imam u kuci. Napokon je zaspala ali se naravno prije do pupka zakakala 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mrkvica2

    Mrkvica2

    Broj poruka: 1389

    Prijavi adminu

    Jel znate dali postoji vrijeme kada se vise ne moram bojati da bi mogla dobiti grceve?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.