Zimske bebe 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Moze Mihaela…iako ja jos neznam niti datum pregleda al pretpostavka je da ce bit 29.04…tj. trazit cu da bude tada jer se tako mogu izorganizirat i potegnut 2h vožnje

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Snjeska@ri

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Kako vi stojite sa mokrenjem, ja moram stalno, i po danu i po noci. Stalno sam zedna pa se i naljevam vodom i tako u krug
    Kada imam potrebu za mokrenjem tada imam i najace grceve, nakon mokrenja kao da nisam trudna i za 5 min opet, grcevi i mokrenje.

    [lilypie.com]

  • Avatar RosaNerra

    RosaNerra

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Ja sam prva dva tjedna non stop, al non stop trcala na wc. Buduci da smo tek krenuli radit bebu, nije mi palo na pamet da sam trudna. Cak sam si kupila UVIN-H.  Natankevam se vode i kamilice stalno, no mokrenje se smanjilo :)   
    Meni je pregled u subotu. Samo da potvrdim srcanu akciju da me mogu stavit na heparin. To u bolnici. A 28.4. Je kod moje  ginicke. :)

    [lilypie.com]

  • Snjeska@ri

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Super utjeha😉,
    nocas sam psu valjda 3 puta stala na rep, jer imam osjecaj ako ne odem tog trenutka da ce mi pobjec 😲😂😂
    Narucena sam 4.5 kod ginica pa cemo vidjeti sta ce on reci.

    [lilypie.com]

  • MayaLena

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Evo meni su jucer pocele mucnine a jutros prvo povracanje, ali mi je nakon toga bilo odma lakse. Mislim da je jos gore imat mucnine a ne mos povratit. Obzirom da radim jos mi je gore na poslz sve to izdrzat, a niko ne zna. Taman san mislila da ce me mucnine mozda zaobic. Meni je sutra tocno 7. Tjedan. U petak imam pregled. Isto cemo vidit je li srceko kuca i jedva cekam, samo da prodje sve ok💕

  • Avatar RosaNerra

    RosaNerra

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    MayaLena, 

    joj :( nadam se da će brzo proći. <3 7 tjedan wooo hooo :) bit će to sve super! oboruzaj se lizalicama, đumbirom, krekerima. 
    definitivno je bolje povratiti jednom umjesto da imas mučnine cijeli dan.

    [lilypie.com]

  • Avatar RosaNerra

    RosaNerra

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    SnješkaRi, Znači kako sam ti to rekla, tako sam ovu cijelu noć trčala na wc pikiti… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Brin

    Brin

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    cure, ja se danas osjecam uzasno, toliko sam iscrpljena i umorna da jedva oci drzim otvorene, a imam sastanke do 6 navecer, mislim da nikada necu stici do kreveta. jucer sam opet zaspala do 9 i spavala (s pis budjenjima) do 7. A tek je srijeda.

    kljucam da to nije normalno, a ne mogu kavu piti jer mi je od kave jos gore. Puno je lakse kad se povrati od mucnine, ja sam u nedjelju ujuto bila preporodjena, ali meni je vecinom samo muka, cijeli bloody dan, a i po noci zna biti kada se probudim. Valjda sam zato toliko umorna. Pijuckam crni caj, ali mi je to preslabo, a ogranicila sam na jednu filter vrecicu dnevno. Ne znam da li je ok popiti 2 zbog teina i tih fora. Ima netko neke info za dozvoljene kolicine crnog caja?

    Meni je sljedeci pregled za tjedan dana, popodne nakon posla. Nevjerojatno mi je koliko je ovo sve iscrpljujuce, imam osjecaj da cijelo vrijeme radim na 20% baterije i da navecer oko 8 se spustim na 1% i onda spavam, samo nikako da se naspavam natrag na barem iznad 50%, ako me razumijete. Da li se vi budite umorne?

    zijev, a di je 9 navecr kad cu opet ici spavati. Moram priznato da mi sada cuvanje trudnoce zvuci primamljivo (jasno, ne prizivat proleme, i presretna sam da je sve u redu, jer strogo mirovanje uslijed hematoma i ostalih faktora je grozno i stalno si u strahu i lezanje dosadi), ali kako bi mi dobro doslo tjedan dana odmora. nemam toliko godisnjeg, cuvam si ga za ljeto.

  • Avatar RosaNerra

    RosaNerra

    Broj poruka: 194

    Prijavi adminu

    Mislim da crni čaj sadrži tein u sebi i da je u trudnoci dozvoljeno samo 1 salica na dan. 
    :( sretno danas na sastancima! 

    i meni je prosli tjedan bilo tako. mučnine i spavanje i isto sam mislila kao i ti da čuvanje trudnoce ne zvuči loše. tješila sam se da neće svaki dan biti tako i da sam jača od toga. toliko sam krepana kad dođem doma da nisam ništa skuhala vec par dana. :)

    ja se nadam uskoro reći na poslu pa da će me malo poštedit stresa. inače, već sad pod marendom legnem na kauč i igram igrice na mobitelu samo da malo odmorim. sva sreća pa je firma takva da je to normalno :D

    bas nas se treba mazit u ovom periodu :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Iwy25

    Iwy25

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Sa mucninama sam na ti.
    Svaki dan,nije bitno jel jutro,podne,vecer.
    Imam osjecaj da mi sve stoji u grlu,a povracanje 1 na dan mi je vec postalo normalno.

    Sto se hrane tice,kad pazim sta jedem zlo mi je,kad ne pazim sta jedem,opet mi je zlo.
    Skuzila sam da mi lisnato od sira i kokice sa maslacem najbolje odgovaraju.

    Sva sreca pa sam ja od pocetka na cuvanju trudnoce posto je postupak bio stimuliranim ivf-om,tako da sam lisena posla vec skoro 2 mjeseca.
    Inace neznam kak bi izdrzala ovim tempom i mucninama na poslu.

    Jucer bila na vadenju krvi i urina,nalazi su dobri,malo su mi leukociti povecani ali mislim da je to nije nis strasno.
    Kod ginice sam narucena 2.5.
    i jedva cekam da vidim svoju bebicu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.