ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    A, gle.. Nismo pohlepni, ne vozimo skup auto i ne razbacujemo se.. Htjeli smo kuću, mislim da to svaka obitelj treba imati. Dom. Nama je bilo važno da bude naše. Da se maknemo iz tudjeg. Nije da je novac važniji od nas, ali on kad dodje iskoristimo vrijeme maximalno i uživamo. 100%je posvećen nama. Da radi ovdje, ionako bi morao raditi cijele dane, dolazio krepan doma, ja bih radila, vjerojatno bi smo se mimoilazili.. Sumnjam da bi smo imali ovoliko volje i želje, čak i novca voditi ih na sva mjesta na koja idemo. One su presretne i obožavaju naše vikende.. Mislim da to ne bi bilo tako da živimo u skučenom stanu, dolazimo crknuti i da one veći dio dana provode s nekim… Ne znam niti kime, jer ih ne bi imao tko čuvati.
    Hahaa, znam to veselje.. Ti čuješ napu.. Naš nas nekad iznenadi pa dodje ranije i samo se ušulja usred noći, cure se probude, on doma.. Ili neki dan je pokupio ih u školama, vristale su od sreće.. Da ga vide svaki dan, ne bi vristale😄😄
    Uglavnom.. Super nam je zasad ovako❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    E cure hvala, pomogla je kasica od kruske i suhe sljive.
    Sutra ocekujem istovar💩🤣

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Damnarexx 😔😔😔😔baš mi je zao😔😔dao Bog da bude što prije bolje srećica mala❤️❤️❤️❤️❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Grizli ja sam vidjela zensku u mekicu da to daje maloj. Isto mislim da to nije bas cisti jogurt, tam sve ima secera. To je ko onaj jogurt sensia ili kak se vec zove koji ima zitarice za pomijesati, a unutra hrpa secera.
    Beba mozda si izmislila tetovaze samo da sakrijes pravi identitet 😂😂😂 nisam ja nis lose mislila, ona je menj inace skroz dobrocudna osoba. Vidis da si skoro bila druga Simona 😂
    Mikio ja svojem pokusavam dati meso, al on samo zvace i pljuje 🤦🏼‍♀️ sve me strah nalaza kad cemo ici vaditi krv
    Petra umirem od smijeha 😂 
    Lavica ja ne znam kaj bi ti rekla. Da bilo tko od nas ode tamo sa svojim djetetom mislim da bi svima nasli nesto. A ovo za slaganje tornja 😳 moj ga zna samo srusiti 😂
    Mala.le nama je isti pomogao Novalac IT. Sad mu je ok stolica, al mislim da je to zato jer je u fazi da sad vise pije Novalaca nego kaj jede pravu hranu.
    Damnarexx bas mi je zao, nadam se da nece trebati u zaraznu. Probaj joj nuditi stalno po malo, tak bi ja na tvom mjestu. Citala sam da im je dosta 500 mL.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Damnarexx sad mi je palo na pamet,ako misliš da bi možda dehidrirala,ima kao sok od Hippa u staklenoj boci od 200ml i zove se ORS napitak  ili tako nešto,to je okus jabuke za nadomjestak elektrolita i slicno.
    Sad kad poraste prodaja f&p tornjeva😂 Kad dođemo u 2.mj na pregled vjerojatno će me pitati  “a još ne trči s preponama? Joj joj mama…”😂😂
    .
    Red točno to ja nekada pomislim..i moj je majstor za srušiti i polizati 😂
    .
    Beba mislila sam i ja po drugo mišljenje. Kaže izrada traje mjesec dana a bebi svaka 3mj  naraste noga za broj🤷‍♀️
    .
    Beba i petra drago mi je da ste si posložiti u glavi da stignete pa ćete uživati.puno ljudi nezna posložiti  u glavi.

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lavice ahahaha onda moja M ima 21 dijagnozu kod tog fizijatra… Ne slaze toranj, ponekad mahne pa pa, ajde bar pljesce, a dize se u iskorak isto vecinom na lijevo stopalo… Neznam sto su ti loncivi jedino. One oblike jos ne ubacuje u prave rupe nego ih grize. Ni bocu sama ne drzi jos 🙊… Al zato rastura znanje voća, zivotinja i krenule ju boje. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Damnarexx uf nadam se da necete morat na zaraznu… 🤞🤞🤞 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Beba nadam se da ne zamjeras na mom postu i iskrenosti 😉
    Grizli imas case koje se slazu jedna u drugu ali kadi ih naopako slazes dobijes toranj ili imas onaj toranj sa kolutovima… Znaci stalak i kolutove od veceg prema manjem pa to nabadaju na taj stalak… Moje nis od tog jos ne znaju… Osim razbacat po cijeloj sobi… Ali… K zna odlicno razmotat usranu pelenu i razmazat govno po laminatu 🙈🤮… Znaci… Jedan dan, igraju se na podlozi i taman ih vidim dok stojim kod stednjaka ili sudopera. U jednom trenu K ode na drugi kraj sobe, ne vidim ju vise. Al nije to nos zabrinjavajuce jer J obicno tu ostavi svoje slape ili bagere, kamione, kockice i sl pa ove koriste priliku. Al, nikak da cujem da nsto lupa… I navirim se lagano a ono nasred sobe razmotana pelena koju sam joj presvukla i zaboravila bacit jbg… I govno po podu a ona sva vesela tracka rukicom po tome 🤮🤮🤮🤮… Sva sreca bio mm doma pa sam njega dozvala da sredjuje pod dok sam ja nju kupala 🙈🙈🙈… Mozda i ona dobije jos koju dijagnozu ak to ispricam. Mama, kako mislite razmotala pelenu, pa zar ju nije pokupila i bacila u smece?! 😅😅😅 Psmtr, sere mi se odmah… Pardon na izrazu
    Damnarexx bemu misa, drzim fige da izbjegnete zaraznu 🤞🏼😘
    A i DeeDee drzim fige za nalaz 🤞🏼🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Evo Grizli to su te case i kolutovi… E sad ne znam na kaj je ta Lavicina fizijatrica tocno mislila. 
    https://bazzar.hr/p/Z4Z9N3-fisher-price-prsteni-za-slaganje [bazzar.hr]
    https://www.jeftinije.hr/Proizvod/9135852/igracke/razvojne-edukativne-igracke/didakticke-igracke/babyono-case-za-slaganje-casa-u-casu [jeftinije.hr]
    Mi imamo ovakav toranj a ovih casa imas raznih… Mi imamo neke iz dm-a koje mogu u vlakic se slozit. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Joj, a drzanje bocice… K hoce, lijepo izme i pine a V 🤦🏼‍♀️… U stanju je vristat do iznemoglosti sireci ruke sto dalje od boce… Onda joj ja uzmem rukice i namjestim i onda sva sretna strpa bocicu u usta… 🙈… Mislim… Al dobro… Nama su sljedeci tjedan zadnji krug vjezbi prije kontrole u 12. mjesecu… One su motoricki bolje nego kaj je J bio u ovoj dobi al garant ce rec da nije to dobro… Ak nis drugo, bit ce “s blagim odstupanjem” 🤦🏼‍♀️
    J bio danas kod kirurga radi njegovog migrirajuceg testisa… Nis to nije zabrinjavajuce joskazu, kontrola za 6 mj… Kozicu prevuci koliko ide prilikom tusiranja, nista na silu. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.