ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Petra, nemam se šta ljutiti. 🥰
    Naravno da sam razmišljala, čak našla posao🤭ali, s obzirom na to da nisam završila fax, posao je prejadno plaćen - što je na neki način i ok.. Jer, zašto bi smo bili jednako plaćeni mi i ljudi sa završenim fakultetom.
    Stvar je u tome da suprug za 4 dana zaradi tu plaću koju bih ja zaradila ovdje. Ali, nije novac problem. Bilo bi meni fora raditi. 
    Bolje bih se osjećala sama sa sobom. 
    Dok sam radila, svaki dan lijepa odjeća, frizure, šminka.. Držala sam do sebe.. Sad rijetko kad to uspijem napraviti, a i uvjerena sam da radim da ne bih bila ovak debela. 
    Problem je što sam ja sama s njih tri. Sve i da dam malu u vrtić, koji je 25km od nas.. U jednom smjeru, a posao bi mi bio u drugom smjeru, meni nju nema tko odvesti i dovesti, cure idu svaka u svoju školu di ne mogu pješice, jer je sat vremena hodanja do školi, takodjer, svaka na drugoj strani. Idu u dvije smjene, moram ih odvesti i dovesti.. Imaju tri izvannastavne, što bih im mogla uskratiti, ali to bi mi bilo strašno jer uživaju u tome. 
    Hoću reći.. Jednostavno mi je neizvedivo raditi uz njih. 
    Suprug je otišao van jer smo htjeli svoju kuću, a da ne vraćamo kredite cijeli život. 

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Mala.le hipp kasica kruska sljiva 💪🏼
    Lavice po tome isoada da je i moja zaostala u razvoju 🙄

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    .. 
    Kuća je gotova, još želimo ograde i garažu, za što nam treba vremena da napravimo.. Radi vani kako bi smo mogli živjeti kvalitetno i biti sretni.. Za tri godine se vraća u Hrvatsku.. Tada ćemo oboje raditi za manje plaće, ali ćemo imati dom, pa nam neće biti potreban toliki novac. Tj. Bit će nam sasvim dovoljno da lijepo živimo. 
    Nije lako, ali prije nego smo se vjenčali smo se družili sa 4 para koji su se konstantno svadjali zbog nekih stvari i uvijek se sve svodilo na manjak novca. 
    Dva para su se rastali, ovi se i dan danas svađaju. Ne želimo takav život. Ovo je neka žrtva koju smo odlučili podnijeti da bi smo s djecom mogli uživati jednog dana. 
    Realno, da smo nastavili oboje raditi ovdje, niti bi smo imali kuću, a vjerojatno niti troje djece, jer u podstanarstvu u Zagrebu nam je bilo teško i s jednim djetetom, tako da to nije bila opcija. 
    Htjeli smo kuću punu djece🥰🤭
    Blizu smo cilju tako da se nismo pokajali još zbog donesenih odluka. Mislim da i nećemo, jer se jako lijepo slažemo i uživamo kad smo skupa.. Sumnjam da bi smo bili ovako sretni da smo ostali u tuđem stanu i bez djece.. 
    Naravno, svatko ima svoje mišljenje i želje, nisu svi isti. 
    Mi imamo planove i držimo ih se.. Zasad je super 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    Lavice, mene je pedica s jednom malom poslala ortopedu kad je imala dvije godine.. Rekla je da djevojčica ima s puštena stopala.. Tad sam još bila u Zg. 
    Kad smo došli ortopedu, smijao mi se u facu i rekao da me samo budala mogla poslati tamo s tako malim djetetom, da se tek sa 4 godine formiraju stopala i da do tada nitko normalan ne bi dao djeci nikakva pomagala. Ona je htjela da mala nosi one ortopedske uloske. 
    E, sad.. Nije ista situacija niti znam da li je taj lik bio u pravu, uglavnom, nije nosila ništa, danas ima 9 godina, nema spustena stopala niti ikakvih problema s kraljeznicom.. Tako da… Možda je znao što priča. 
    Necu ti pametovati, ali ja bih potražila drugo mišljenje 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar beba2019

    beba2019

    Broj poruka: 1203

    Prijavi adminu

    beba2019

    Lavice, mene je pedica s jednom malom poslala ortopedu kad je imala dvije godine.. Rekla je da djevojčica ima s puštena stopala.. Tad sam još bila u Zg.
    Kad smo došli ortopedu, smijao mi se u facu i rekao da me samo budala mogla poslati tamo s tako malim djetetom, da se tek sa 4 godine formiraju stopala i da do tada nitko normalan ne bi dao djeci nikakva pomagala. Ona je htjela da mala nosi one ortopedske uloske.
    E, sad.. Nije ista situacija niti znam da li je taj lik bio u pravu, uglavnom, nije nosila ništa, danas ima 9 godina, nema spustena stopala niti ikakvih problema s kraljeznicom.. Tako da… Možda je znao što priča.
    Necu ti pametovati, ali ja bih potražila drugo mišljenje 😊


    Naravno da se to ne odnosi na djecu koja imaju očite probleme. 
    Samo mi se čini da današnji pedijatri trpaju sve bebe u isti koš i da smatraju da se moraju razvijati sve istim tempom., samo nekakvo pozurivanje😔
    Ti najbolje sama vidiš koliko i kako ti beba napreduje, svakim danom ga gledaš. To oni ne mogu prosuditi u tih par minuta. 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ciiiijeli dan vas lovim al mali je danas luuuud 🙈😁
    Hvala za pocetak za pojvale ali kako sam i predvidjela to “hodamje” je fkt bilo od uzbudenja zbog bake i loptica 😂 danas vise nije pokusavao. Danas ne uspio pljesnut prvi put. Onda je opet zaboravio. Ja mislim da on tak lose spava jer mu se tolko tog dogada i to cijele noci vrti i nema vremena za spavat 🙈
    S obzirom da je bilo tisucu stranica nesto cu sigurno zaboravit 🙊
    Damnarex javi kaj kaze pedi. 🤞 nadam se da ce vam cim prije proc ta glupa temp 😘
    Petra vristim 😂 uopce necu secirat post. Ovo je dosta
    Red tu kremu smo kupili kad je imao crveno celo s mjesec dana al nije nam na kraju preslo u atopijski i sve mu se povuklo. al bome vidis kak ti je super pamcenje 😉. Ja se nadam da nece ni inat, al ja imam povremeno na pregibima pa ima predispoziciju 🙄
    Valkiris izgleda da bas imas super poslozeno, pa onda mozes i uzivat u trudnoci. Bas lijepo 🥰 i jos jednom svaka cast. Ja nebi mogla odma
    Ja radim zato kaj mm ne zaraduje dovoljno da lagodno zivino ako sam ja doma 😂 moram mijenjat muza 🙈 salu na stranu, volim radit. Trenutno ovaj posao koji radim nije ispunjenje mojih snova, ali siguran je, i u ovim uvjetima mi je ok. Nisam sigurna da bih mogla bit doma zauvijek. U jednu ruku mi je vec dosta kuce a u drugu mi se ne ide jos radit 🙈
    Lavice to su bas sve gluposti. Ja bi isto popizdila na tvom mjestu. 🙄 ja kad sam s 9 mj rekla pedijatrici da jos ne mase nije ni trepnula. Kao bude. A ko zna da smo u sustavu mizda bi isli na vjezbe. Iako moj recimo slaze onaj toranj (sori ako zvuci da se hvalim, samo usporedujem,) nekad slozi tocno nekad krivo, kao i posudice, al to su mu najdraze igracke, doslovno zna po pol sata slagat toranj, tisucu puta. A ne zna i dalje ni mahat ni pokazivat prstom. Ni pljeskat. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Cure drago mi je da sam vas nasmijala 🤣 tu sam za vas svaku srijedu u 17:00 stay tuned 😜
    Ma Beba ja sve razumijem sto si navela od razloga. 🤗 Bili podstanari, kupili kucu (nakon mamine smrti kad me brat isplatio tak da smo bez kredita to napravili) no studosi bili oboje, radili kojekakve poslove da opstanemo. Nebi htjela da mislis da ne razumijem sto znaci manjak novaca a puuuno zelja. Kad sam ostala trudna s M samo on radio s placom od 4000 kn, u Zg. Samo auto je odnosio skoro pola place (preporodili se kad je dobio sluzbeni za preko tjedna). Ali te godine uspjeli izgraditi kotlovnicu i napraviti centralno. I dandanas se pitamo kako i otkud nam… Kad sam se zaposlila radila sam za njen vrtic (jedino privatni uspjeli dobiti tada) i auto. Danas imamo puno bolju financijsku situaciju… Tri godine vec renoviramo kucu, daleko smo od zavrsenog. Iako sam po cijele dane sama vec 3,5 godine s klincima, makar usao u kucu u 1 u noci, kad cujem da pali napu da zapali srce mi je na mjestu. M se cesto zna spustit dolje kad ga cuje. Obavezno udje u kucu poljubit klince za laku noc. Ono sto je nas trgnulo iz nekih nasih zelja (bez brige i mi smo imali trenutke razmisljanja o terenskom poslu) je kad smo kod M skuzili da ju boli briga za sobu, krevet, kupaonu, grijanje i ostalo sto je nama “bitno”… Ono sto smo smatrali da radimo zbog njih (naravno da je zbog njih i svih nas ali znas na kaj mislim) njoj ce u sjecanju ostati samo da je tata puno radio… Kakva je bila soba a kakva joj je sad, razlika nebo i zemlja, njoj tak svejedno. Ja svakom kazem, iz ciste dobre namjere, a i bas zbog ovoga zbog cega si zapocela ovakvu temu, zamaramo se glupostima a vrijeme leti. Danas jesi, sutra nisi. (btw jos jedan razlog zbog cega zelim biti samostalna je i to, nikad ne znas kaj se moze desit)
    Lavice u potpunosti te razumijem… Sere mi se od njihovih dijagnoza. M dobila te uloske sa 4 godine… Ne nosi ih vise. Kakvi ulosci kod djeteta mladjeg od godine dana… Drz' se… Potrazi drugo misljenje, meni se cini prerano za tako nesto 🤷🏻‍♀️😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    LoSa

    Grizli nije to ovo na sto sam mislilaJa sam malom dala jednom Jogobellu… na 100g ima 11 g secera…
    Lavice potpuno te razumijem. Mi imamo 20-og kontrolu kod fizijatra i vec mi je sad muka. Svaki puta nesto ne valja. No sve sto radi iznad svoje korekcijske dobi je zanemarivo. Prosli puta je mene njegova fizijatrica htijela uvjeriti da meni jedno oko bjezi. Ono wtf… pa nije normalna. Mozda sam se krivo nasminkala no sigurna sam da meni oko nikud ne bjezi. Skoro sam i ja dobila dijagnozu


    🤣🤣🤣🤣… Isuse i boze… Oni su bolesni… Ko na drogama jbt, apstinencijska kriza ako bar neku dijagnozu nedaju… Ne treba bebi, moze i mami 🤣🤦🏼‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    U jbt, ja te zdjelice koje se slazu u toranj jos nisam izvadila, mislila sam da je jos premala😁 dat cu joj neka proucava, mozda nesto i uspije.
    Beba drago mi je da vam je sve poslozeno, i da ste svi zadovoljni sa planom🙃 vjerujem da cete max uzivati za tri god kad ti se muz vrati.
    Petra 😂😂😂😂😂
    A kom na iduci post: i meni je u sjecanju da je tata radio po cijele dane i dolazio doma oko 20h i tako svaki dan, a u ned bi nas svih negdje ‘izveo’. U takvoj je struci i to je to.. defjnitivno je bolje to nego da ga uopce nije bilo. Mada ni ovo nije bilo bajno, bile smo ga bas zeljne.
    Lavice sta da ti kazem😏 nekad imam feeling da nesto iskopaju cisto da ti kazu razlog za iducu kontrolu. Vjerujem da je mali Lavic super u svemu sto na umi💪 a ostatak ce doci s vremenom.
    .
    Mi smo bile opet vaditi krv, i nalazi kazu virusna infekcija. Rekla nam je ped da se sutra ujutro javimo i ako ne bude bolje popodne Zarazna😔 bas sam tuzna. Najvise mi je krivo sto ne papa kako treba. Sve smo probali sprica, boca, zlica..nista. Osim kad potrefim neko vrijeme pa uvalim bocu ajde onda popije 90mL-120mL(inace pije 210).

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Zaboravih pohvaliti bebu Mrguda i bebu od Bebe😁 za par koraka! 👏👏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.