ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Bila u Pepcu sad da vidim za bozicne veste. Ima ona jedna preslatka na sobove koji se smiju, al ostalo jos par. Najmanji broj 86. Kud je vec to pokupovano S HMom nisam nesto zadovoljna.
    Nisam dala svojima da mi prckaju po ormarima ni kad smo zivili svi u istoj kuci

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Inace moja svekrva je predobra zenica. Ima nekih iritantnih osobina, ali u sustini je tak plaha da me nekad naljuti cinjenica da ne mogu nista prigovorit jer bi se rastuzila zauvijek valjda. Kad me nazivcira sjetim se da malog voli najvise na svijetu, a i on nju obozava. Sav se razveseli i poblentavi kad ju vidi:) 

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    E, zene, kaj ste ono pricale… Jel potopim proso ili ne? Ako da, na koliko dugo ga potapam? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Petra cure su medene 🥰
    I svi ostali bebaci na instagramu 😊
    Mi smo dobili tu pcelu za glavu na posudbu od frendice, poludio je kad smo mu stavili i htio skinuti s leda 😂 ne znam, moj je kratko vrijeme padao i zabijao se s glavom, sad skoro nikad, uvijek se doceka na guzicu. Vratili smo na kraju pcelicu.
    Danas opet nista od jela, ujutro nije htio zinuti. Nos je puno bolje al da vi vidite kad mu idemo usisavati 🤦🏼‍♀️ Bas mi ga je zao kolko vristi.
    Kaj se tice voznje, ja imam vozacku, al ne vozim. Ja sam se oduvijek osjecala ko da nisam za to i nisam imala neku zelju. Polozila sam jer sam mislila da ce mi pomoci u trazenju posla.
    Svekrve… smijesno mi je, al vjerujem da vama nije. Annika ,tante aus DE umrla sam od smijeha 🤣😂🤣😂
    Lavica zaboravila sam jucer, sretan mjesecdan 🤗

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Moja je sveki kao i od Zarica tako da nisam nista pisala, nemam stvarno tih problema.
    Ali zato sam se ispraksirala u vadjenju raznih predmeta iz usta svog malog🙈
    Nakon folije nedavno je imao jos nekih mrvica, aj to se lako rijesi,al danas je bilo bas napeto.
    Probudio se a ja sam njemu prije nego se rodio sredila sobu i polijepila na zid naljepnice s alija.
    On je sad narastao i moze ustat i odlijepit to,dosli smo do tog stadija.
    I mozda je tako minut bio budan, ja k njemu u sobu i vidim da zvace. Odmah sam znala sta je.
    Al ne da otvorit usta🙈
    A nedavno sam slusala kako su opcenito te ljepljive stvari najopasnije jer se doslovno mogu zalijepiti u dusniku i amen…
    Onda sam ga okrenula na stomak i ja legla na pod da mu budem ispod i cekala da zakaslje, pocelo ga gusit..
    I u pravi tren pincetnim hvatom izvadila naljepnicu. Bila je zaljepljena za nepce, velicine pola njegove sake.
    Ovo cisto ako vam bude nekad potrebno da znate, ja sam vec iskusna🙄
    Naravno da su nakon toga naljepnice dignute, pas mater🤨

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Red fox tak identicno sam i ja polozila vozacki, zbog trazenja posla. 😅 A isto se ne osjecam sigurno u autu pa ne vozim.
    Mala.le ajme!! 😨 E tim malcima svasta padne na pamet. I svaka cast kaj si skulirana u tim trenucima.
    I sad si me zabrinula jer i mi imamo naljepljen cijeli zid s tockicama i ona ih voli dirati. Iako ove su neke kvalitetnije koje se s fenom samo skidaju. Bas cu ih sutra testirati dal su dobro zaljepljene. 
    E stavimo N sad spavat i susjed krene busit nekaj 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ 
    Drago mi je cut da ima i dobrih svekrva da nije samo mit 🤭
    Kaj kuhate sutra sebi i malcima? Ja neznam kaj bi…
    Danas smo jeli krumpir i lignje iz pecnice, a N rizu, spinat, tikvicu i jaje. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Evo moram i ja pohvaliti svoju svekrvu…maloo puno prica, ali to sam naucila ignorirati. Uvijek ce uskociti kad treba sa cuvanjem, ruckom, ako je sefica kod nje na cuvanju pita sta da joj napravi za jesti i tako. Kad je kod nas u stanu kako je ostavim, tako je nadjem. 🤣
    -
    A sto se tice voznje, ja bas volim voziti, voznja me opusta ali sefica je odlucila vristati svaki put tako da zadnje vrijeme nigdje ne idemo same i to mi bas ide na zivce. Mrzim kad moram nekog zvati da dodje po nas da bi otisle negdje. Nisam nikad volila ovisit o nekom i to mi je sad bas problem.
    Moram probati uskoro sama s njom da vidim kakva ce biti, mozda bude bolje. A prije je bas bila dobra i cesto smo bile u autu i onda odjednom nece nikako. 🤦‍♀️

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    I da…i mi imamo naljepnice i pocela sam ih skidati. Nije ih uspjela staviti jos usta ali sto je sigurno, sigurno je.

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mala.le 🤯🤯🤷‍♀️🤷‍♀️ omg…. Svaka cast ne trebalo vise nikad nikome! Al hvala sto nas upozoris i odmah ponudis rijesenja.
    Ljubomorna sam na ove mit svekrve. DeeSB ppcela sam se smijat sama sa sobom na tvoje “kako je ostavim, tako je nadjem”… Vec sam imala sliku lesa zamotanog u tepih. 🙊
    Mikio aaaajme pa ja bi prosvirala… Ok mozda stavrno covjek nema kad nego sad ali da bi mu kroz zid sasula nesto bi sigurno. Sutra nama ne kuham - svadba u điru, a ona ce za dokrucak dobiti zobene, jabuku i cimet, ručak ranije nego inace teleca juha sa povrcem, teletina sitno narezuckana skarama za meso, povrce naribano i kus-kus, a s nama na svadbu ide jogurt i za kasnije pir sa AD i onaj frape bio vocni iz mullera. 🤷‍♀️ Svega pomalo. 
    E vec kad smo kod jogurta jeste probale dat probiotik neki? M nije kakala dan i pol i bas se naprezala. Pa joj dala, i super joj pomogao vrlo brzo. Tako da one dane kad jede hranu koja je zatvara dobi za međuobrok fortiu jogurt. Jedino se malo mucimo za ga popit neznam dal se moze i njega dat na neku bocu 🤔🤔

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Red fox nadam se da ce uskoro biti bolje. Ne mogu ni zamislit kako place za usisavac. Moram priznat da nas za usisavanje nosa dpasava onaj aspirator na baterije… Blazeni izum! 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.