ZIMSKE BEBE 19/20 🖤

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    PetraB

    I K posjela jucer 😎… I kad je na sve cetiri dize rukicu i balansira “tronozno” 🤣


    Bravooo 💪

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    DeeDee moja je isto odusevljena usisavacem, naravno mad je ugasen, kad nos usisavamo trudi se iz snage da pobjegne. I sad ima novu foru da sjedne i rukama se odguruje u rikverc i u krug… 
    Inace u jutro kad god se probudi bude nekih sat, sat i pol max budna i zaspe, odspava 2 sata…i spava jos jednom ili dva puta ali tu nema nekog pravila.
    Napokon je prespavala noc ali je zaspala tek u 11. 
    Ja sam cak mislila budit je u jutro da se vratimo u ritam jer bi zadnje vrijeme zaspala u 8 ali se probudi u 11 i do 1,2 u noci se igra. Onda spava do 10, 11 i sve poremeti. Ali sad kako je prehladjena pustim je….vidjet cu kako ce biti kroz par dana.

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    DeeDee usisavac 😄😄 ajd barem ga se ne boji ko moj
    Petra bravo za K…jel imas plan za sad kad krenu puzati? 🤭
    .
    Moj se probudio isto oko 7,igrao se pa kad mu je dosadilo me “zvao”. Al je vec u 9 tulio ko nespasen…pa jedno 15min je sigurno plakao..i to onaj pravi plac s balcima i suzama…ništa nije palilo…penje se na mene i uzmem ga onda se kida da bi dolje,spustim ga dolje opet se dere i penje gore…jedva nekak sam ga smirila i uspavala. U zadnje vrijeme je postao tak težak za zaspati preko dana…ne moze gledati al se bori sa mnom da ne zaspi..a kad zaspi nema ga min sat vremena.
    .
    Grizli ja bi poludila…nije mi slozeno ko po spagi al je lijepo slozeno i razvrstano. #muckiprovokatori
    To ko moja kad pita malog svaki dan jel jeo 😡😡 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Nisam pisala,al i ja volim prokulice😂
    I moj N jucer navršilo 9 mjeseci,ko da mu se nešto okrenulo u glavi,propuzao na sve 4,diže se non stop na iskorak na noge,a obzirom nemamo ograde zaštitne po stanu porazbacani  su nam stolci iz blagovaone kao prepreke🤣 i po tom non stop ide gore dole. Čak je korak uz namještaj napravio da ne izgubi robota iz vida🤦‍♀️ al je užasno nesretan stvarno ću mu kacigu kupit😏
    .
    Grizli ko kopa po tudjim ormarima🤷‍♀️🤷‍♀️🤔
    Uglavnom kuzim problem s M ali kod nas bude ekstra cendrav cijeli dan bas ako ga probudim,kcer je ista takva. Tako da ne diram lavove dok spavaju🙈🙈 Nisam od pomoći,znam.
    Iiii da mi još bez zubi na vidiku😃😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

     Nije nesretan nego nespretan😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    sad ja ko beba, na rate🤦‍♀️ Bravo petra za K i posjedanje !
    Mala le ja sam imala tu sreću s oboje,ako spavaju zadnje spavanje do 19h svejedno u 20h ko vurica,spremni za nocno spavanje🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Petra bravo K!! 
    Jel rockas od J proso ok? 
    DeeDee moja se boji usisavaca, zabije mi nokte u mene i penje mi se na glavu dok se usisava. Robot kad usisava ga promatra sa sigurne udaljenosti 🙈
    I fena se boji isto. Sad joj je ova gore kosa malo gusca i tesko ju posusim samo rucnikom pa sam isla fenom, naravno polako, na najslabije, oprezno da ju ne uplasim,dala da ga primi prvo i sve, al ona odma u plac, bjezi, penje se na mene panicno. Kak da rijesim taj problem? 

    I N zaspala ko top sad odma nakon kasice. Neznam sta ce to bit jer inace mi u zadnje vrijeme ne zaspe prije 11. Valjda jer je nocas tulumarila. Nemrem ju polovit s tim spavanjem uopce. Bas se osjecam nekad ko #nemajka jer “neznam” uspavat dijete. A nekad zaspe sama od sebe ko danas.
    Grizli i kod mene je slozeno po kategorijama, tocno znam di je kaj i koji broj. Al to da ide kopat po ladicama sama ajme meni. Mislim stvarno… 
    Evo ti prica od moje sveki. Mm i ja se uselili u stan prije 8 godina i namjestili ga i sve super… Dali kljuceve starcima da imaju za svaki slucaj ako nas nema a treba nesto. I tak prode neko vrijeme vec i sretnemo susjedu od svekrve i pohvali nam stan kak smo sredili. Mislim si hvala, al kak ona zna kak je unutra, mozda joj sveki opisala, kaj ja znam. Pita nju mm, a ona veli kak se jedan dan setala i susjedu odvela u nas stan da ga vidi dok smo mi bili na poslu. Onak WTF 🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯
    E tu smo oboje poludili. Neznam kak joj je to palo na pamet da vodi nekog u nas stan bez naseg znanja kad njoj pase i dok nas nema doma. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    volim prokulice sa slaninom- sve je fino sa slaninom
    Lavice meni isto dodje da M neku kacigu stavim. uopće nije za dizanje stabilan dovoljno i čvrst ali ne, uz sve se  hvata i klati, isto imam prepreke po cijelom stanu. i naravno da gospon opet nije htio doručak, dodala jaje i brašno i ispekla neke keksiće. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Hahah lavice on kao V, ništa ništa pa sve u dva dana 💪
    Uzeli si vremena za psihičku pripremu 😂😂😂
    Ne znam više ako sam napisala ali ja je ne budim, nikad 

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ajme Mikio 😱😱😱😱😱
    I ovo od Grizli je za poludit al tvoja je level pro.

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.