Žena ili cura ?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Vjeranahalilovic

Broj poruka: 1

Prijavi adminu

Ćao više puta se pitam šta dođem ja  svome partneru ako sam rodila vabracno dijete neko kaže žena ali mi nije jasno molim vas kao mi možete dati objašnjenje 😊😊

• Kengurica

Broj poruka: 2294

Prijavi adminu

izvanbracni partner.

[lilypie.com]

Omerta

Broj poruka: 607

Prijavi adminu

Ja za svog kazem decko ili partner, on mene isto zove curom (odnosno girlfriend posto je stranac) iako smo skupa evo bit ce 6 godina, imamo curicu od skoro 5 godina, a stize nam jos jedna.. a primjetila sam da svi ostali (kad pricamo na engleskom) nam se obracaju kao muzu i zeni (husband, wife). Ispocetka sam znala nadodati da nismo jos vjencani, al onda sam to tako prihvatila..

Be the change you wish to see in the world..
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

• Kengurica

Broj poruka: 2294

Prijavi adminu

Ja ne znam jel ovo sala pitanje. Ako nije, tocan odgovor je da ga mozes zvati kako god zelis, a da idete na sud bi bio izvanbracni partner.

[lilypie.com]

• Frau_Mund6

Broj poruka: 1559

Prijavi adminu

Mi se zovemo cura i decko i ljubav ili tako nesto. Pocela nas rodbina neko vrijeme proganjat da se vjencamo kako bi se medusobno zvali muzem i zenom. Onda sam ga zvala ocem svog djeteta dok rodbina opet nije popizdila i zamolila me da ga zovem deckom 😂😂😂😂😂 meni je to bilo urnebesno 😁

url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.