Zahtjevna beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    Mislim da vam zahtjevnost djece nema veze sa porodom, jer eto - ja obje rodila vaginalno pa su obje zahtjevne..
    A najgore mi je kad se vani sa starijom "posvađam" - odn. ja joj nešto nedam pa se ona naduri, pa ode na drugu stranu od mene.. Kod nas ne pali ono "ja idem, bok" - ona odmah na drugu stranu.. Poludim na to - svaki put moram za njom - i znam da ona to koristi, ali jednostavno ju ne mogu pustiti da mi pod auto ne podleti … Ili ak neće negdje ići, ja kad ju primim za ruku, a ona se sam opusti ko krpena lutka pa ispada da ju moram vući… ljudi na cesti valjda misle da sam užasna majka, ali zaista ne znam što drugo da radim… Nositi je više ne mogu (sad je došla do 18 kg), a imam još sad i ovu manju.. Ma užas.. Uz njih zahtjevne, ja još i pesa imam koji ima problema sa kukavičlukom… hahahahahhahahha

    hahahahah nisam imala pojma da je tvoja P moji P hahahahahahhhaah sve isto

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Madrugada



    missha to i mene brine,kak cu  ga ostaviti bakama :-)moram ga nauciti bar u kolicima da spava.a kako ti je bilo nakon god.ipol,pocela je spavati?

    Ja sam tad odlučila ukinut treće spavanje, pa je ajde pomaknula na skoro sat vremena spavanje i s nekih 22 mj sam joj spojila sve skupa u jedno spavanje pa je prvo spavala sat i pol, a sad s 3 i pol godine odspava i po 3 sata :D Da mi je barem spavala tak ko mala :D
    S malom u biti nemam puno problema jer ona je odmah spavala po sat i pol, do 2 u komadu, samo kaj nikom nije htjela zaspat nego meni ili je tom nekom spavala na rukama :D Onda sam ju sad prek ljeta naučila da ide jednom spavat da u jutro nemaju frku s njom nego ide poslje ručka spavat. I to jedino mojoj baki ljepo zaspi, drugima plače :D
    Ja sam nju upisala u dopodnevnu grupu u jaslicama jer je nju nemoguće čuvat doma, njoj je super u jaslicama, za par dana se privikla, kaj niko nije mogel vjerovat, samo je prvi mjesec bio problem s popodnevnim spavanjem jer nije htjela zaspat, valjda se bojala da ću otić. Al i to je savladala i od poslje je super. Samo kaj njoj nesmije bit dosadno jer onda cvili.
    Sad je super, prije se nije voljela ni vozit ni u kolicima ni u autu, to su bile strave kad smo negdje morali ić, a tek mjenjanje okoline… Užas. Ja nisam ni do svojih mogla otić kaj su 50 m od moje kuće…. Tak da sam već ludila. Al ajde i to je prošlo

  • Avatar Jopica2

    Jopica2

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame… Da refresham temu malo… Zanima me jel koja pocela raditi? Ako da kako je proslo odvajanje i sve vezano?

    Takodjer… Je li netko pronasao “recept” za nase zahtjeevne bebace? Ja mogu dodati da nam pomaze pri uspavljivanju “white noise”… Skinula sam s youtube 10 sati tzv bijele buke pa mi se cini da ga to smiri i puno prije uspava nego tisina….

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    I moja je takva, s tim da se nece igrat sama nego joj stalno moram pricat i gledat u nju. Ono sta nama pomaze kod uapavljivanja je pilates lopta i da je okrenuta prema televizoru, i da napomenem ima 3 i pol mjeseca. Imam brige sa njom ko da ih je 3. Jedino je vani u kolicima dobra a vrijeme je u banani :/

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Znam da TV smiruje al nemoj, nemoj, nemoj

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Nije puno. Kad ju uspavljujem na lopti i kad vidi tv zaspi za 2 minute. Inace ako tv nije upaljen pocne vristat :/

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Haha, da znaš da i moja vrišti kad se ugasi tv! A muž mi je tv-ovisnik pa se uvik busam s njime da je gasi. Uspili smo se dogovorit da je tv na mute, pa je velika razlika. I razvila sam svakakve metode obrtanja od TV-a haha

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Haha. Moja ak ne vidi tv gleda odsjaj od tv-a na ormaru :D strasni su ti klinci, snaze se bolje od nas velikih :D

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

  • bodulica

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Mameee, naime imam jako zahtjevnu curicu koja je evo napunila godinu dana.ona je jako vesela, znatizeljna, ali i izuzetno me iscrpi, non stop bi gore dole stepenicama, sve uzima, studira,brblja.Ali Od pocetka uvijek neki festivali sa njom, grcevi, ovo ono, a sto mi je sad najgore to je uspavljivanje.Jednostavno sam na izmalu snaga, pa san se odlucila ovdje jadat jer imam osjecaj da me niko ne razumije sto pricam, a vidim da nisam sama. Znaci, uspavljuvanjd mi traje po dva sata, imam osjecaj da cijeli dan uspavljujem ju, kad napokon zaspi kako je jos dojim, u snu non stop trazi sisat.Moram je i sad oducit od toga posto u 11mj, se vracam radit a ne znam kako bude to islo. Najgore od svega sto sam sama sa njom, bake i djedovi samo koment kako oni ne bi mogli sa njom, tj.ograduju se, tako da nzm sto cu.Evo male pa da Vas pitam jer ne znam kome da se obratim, a da me ne gleda ko da mi je tesko bit mama, vi koji ste prosli i koji prolazite, jeli bude lakse kasnije, sto Vam je pomoglo, prijedlozi, savjeti, hvalaaa i p.s.Sretan Vam majcin dan 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.