UZV

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar naca.maca

    naca.maca

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage trudnice i mame, koliko često ste radile UZ u trudnoći, posebno pred kraj? Naime meni je ginekolog u DZ radio u 30. tjednu i od tada više nije. Sada sam u 37. tjednu. Ne znam ništa o dimenzijama bebe i kako napreduje. Danas sam bila i na prvom pregledu u bolnici u kojoj ću rodit i to sam im napomenula. Sestra je rekla da sam trebala raditi u 34. tjednu al ni njihov doktor me nije poslao na UZ. Kad sam ga pitala rekao je da ne treba. Razmišljam da odem privatno na UZ? Šta mi savjetujete?

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    nisam sigurna koliko se cesto radi uzv u visokoj trudnoci, ali recimo ja sam u 18.tj. i zadnji put mi dr.nije radio uzv, samo je poslusao srce stetoskopom. vjerojatno nije dobro raditi previse uzv pa ga rade svaki drugi put ili kako… 
    no da, tebi se blizi termin, i koliko znam u 37.tj.ide se na pregled u bolnicu gdje ti dr.radi uzv. zasto ti nije htio napraviti ako si rekla da ga nisi radila od 30.tj. svasta… no opet, valjda doktori znaju. nisam sigurna sto bi ti dobila time da ides napraviti uzv… osim sto bi se umirila.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja sam jako često išla na Uzv i na kraju od 33. tjedna nisam išla, bila sam naručena u pon. a rodila četvrtak prije :D Tako da ni ja nisam znala ni otprilike kolka bude beba ni ništa :D Ali doktorica napraviuzv kad dođeš u prijemnu. A zašto te tamo doktor nije naručio na uzv?

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Mene su naručivali na UZV svakih 6 tjedana, tako od početka trudnoće. Zadnji mi je bio sa 37 tjedana, sad mi je 40+2 pa mislim da mi više neće raditi, možda jedino kad dođem na porod. Nemam pojma…Al si mislim da bi ti sad negdje svakak trebali raditi jer sad gledaju i položaj djeteta i kilažu, plodnu vodu, posteljicu i sve to… Čudno..,

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    clericova zar si jos u komadu??? tvoj maleni se bas neda van..hehe

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Ne da se, baš je tvrdoglavo muško…:P  Jutros mi je otišel onaj famozni sluzni čep pa se nadam da će uskoro, makar čitam da i nakon toga može još danima ta parada trajati..:S

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    A ne osjecas jos nikakve bolove??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Osim uobičajenih, ništa..:(

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    joj…samo da se ti toga cim prije i bezbolnije rijesis. jel ide muz s tobom na porod??

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Joj, hvala ti…moram priznati da mi je dosta već.. Ide muž, barem je tak izrazio želju..Nadam se da se ipak nebu sve tak brzo odvilo da on ne bi stigao od posla do rodilišta na vrijeme..:/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.