UZV

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja sam imala tokom trudnoce 5 uzv-a.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    pa zar samo meni rade ultrazvuk svakih 5 tjedana???

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …meni radi svakih 4 tjedna….na svakom pregledu…i na svakom radi sve one mjere i svasta nesto…

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Drage trudnice, da li vas je ikad peckalo nešto po stomaku dok vam se radio uzv. Kao neka bol lagana kad se s onim aparatićem duže zadrži na jednom mjestu, možda smješno pitanje , ali meni je sada nedavno na zadnjem uzv baš tako bilo, ali nisam ništa pitala doktoricu od uzbuđenja

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    i ja sam cula od prijateljica lijecnica da nije dobro cesto raditi uzv.. jer se beba zraci i grije… 
    iako bi i sama rado vidjela bebicu svaki put! nadam se da ce mi sljedeci put raditi i vidjeti spol,a poslije onda ne moram do 30.tjedna 

    a sto se tice peckanja, to nisam osjetila, ali su mi zato pregledi prilicno neugodni i pomalo bolni jer je dr.prilicno grub. no nekako to pretrpim s mislju samo da je s bebom sve ok!

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ja sam imala 3 do sada (35. tjedan), zadnji mi je bio sada u 34. tjednu, i baš zbog toga što sam cula da nije baš preporucljivo cesto ici na uzv, zato me malo ovo zabrinulo, jer nisam to prije osjetila , nadam se da je sve ok. Budem pitala svog ginek. da li je to normalno, jer sam to osjetila baš na mjestu gdje je beba bila onako izbocena , ne znam kako da opišem.Strah me, ali ujedno mislim da se bespotrebno brinem, možda samo nije dovoljno onog gela bilo pa me zato tako peklo., meni su također pregledi bolni, uh ali još malo pa će i to proći , samo da je bebać dobro 

  • Avatar blondie2010

    blondie2010

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Ja sam isla svakih 6-8 tjedana, znaci bila sam 4 puta + jednom privatno na molbu moje dokice (jer 4 oka bolje vide nego 2). Iduci je u 34. tt i taj je zadnji. No pretpostavljam da ce mi jos raditi u bolnici, znam da mojoj sogorici jesu. Pregledi mi nisu bolni (imam super doktoricu) i nista me ne pecka pa ne znam za to… Uvijek je najbolje pitati lijecnika kad ima dvojbi… Ja sve pitam :D

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Ja mislim također da ću još jedan imati u bolnici, pogotovo jer je na ovom zadnjem bebac  bio okrenut na zadak, i sada jedva čekam iduci pregled kod gin, (7.5.) pa da pitam za to peckanje, i stvarno je najbolje na licu mjesta sve pitati, ali eto uzbuđenje je prevladalo 

  • Avatar ana86

    ana86

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage moje.Zeljela bi da mi olaksate muke i pomognete , pritom vas molim zanemarite greske u pisanju jer pisem s moba i jedva da uspijem , htjela bi otici na 4 d jer imam sada hematom i mirujem evo od 23.4.pijem terapiju triput dnevno po dvije i umirem od straha, brige, i neznanja.Vi ste mi bolje pomogli nego Merkuru.Ima li tko broj od nekog doktora koji moje preskup?

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja sam u 22. tt i do sad sam bila na 4 ultrazvuka. ovaj mjesec cu vjerojatno ici dvaput jer idem na 4D a moram i kod doktora na pregled pa mozda bude gledao i na uzv, ne znam jer ga mijenjam pa ne znam kako ovaj radi.. sto znaci previse uzv-a? sad ste me malo zabrinule, jel ovo moje u granicama normale? ne zelim nastetiti bebici zbog vlastitog neznanja 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.