UZV

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • EnaEna

    Broj poruka: 212

    Prijavi adminu

    eni91

    EnaEna

    eni91


    3796 je beta bila jucer,sutra cu ponovo radit nalaz bete


    Danasnja beta je 4174. Doktor kaze nije dobro moram opet za 2dana ponovit. Sta vi misli

    Nikad se ona ne dupla bas za 100%  ali trebala bi biti bar 70-80% povecana
    Da li si vadila u istoj laboratoriji betu?
    Jedino sto mi mozda pada na pamet da nije blizanacka pa da se odrzala samo jedna beba. 
    Moras ispratiti jer nazalost to je bas mali rast bete ☹️.

    [lilypie.com]

  • Lija

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Drage žene, prije dva dana sam bila na prvom ultrazvuku u trudnoći. Doktorica kaže da je sve ok, ali mi je rekla da dođem ponovno za tjedan dana jer je jako rano i ne vidi dobro plod. Sama mi je ugovarala termin i svjesna sam da je to prerano obzirom da sam posljednju mjesečnici imala početkom prosinca, ali nekakav strah me uhvatio da možda ipak nešto nije ok. Jel imala neka od vas sličnu situaciju? Jesam paranoična? 😅

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2854

    Prijavi adminu

    Lija

    Drage žene, prije dva dana sam bila na prvom ultrazvuku u trudnoći. Doktorica kaže da je sve ok, ali mi je rekla da dođem ponovno za tjedan dana jer je jako rano i ne vidi dobro plod. Sama mi je ugovarala termin i svjesna sam da je to prerano obzirom da sam posljednju mjesečnici imala početkom prosinca, ali nekakav strah me uhvatio da možda ipak nešto nije ok. Jel imala neka od vas sličnu situaciju? Jesam paranoična? 😅


    Koji vam je tjedan po uzv? Jeste li culi otkucaje tj

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Lija

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Gestacijska se vidi i EO 5,2 mm, zasad nema KČS

  • Lija

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    Lija

    Drage žene, prije dva dana sam bila na prvom ultrazvuku u trudnoći. Doktorica kaže da je sve ok, ali mi je rekla da dođem ponovno za tjedan dana jer je jako rano i ne vidi dobro plod. Sama mi je ugovarala termin i svjesna sam da je to prerano obzirom da sam posljednju mjesečnici imala početkom prosinca, ali nekakav strah me uhvatio da možda ipak nešto nije ok. Jel imala neka od vas sličnu situaciju? Jesam paranoična? 😅

    Koji vam je tjedan po uzv? Jeste li culi otkucaje tj


    Gestacijska vidljiva, odjek EO 5,2 mm, bez jasnih KČS

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.