Ureaplazma i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Bok cure evo da vas pitam nesto vezano za ovaj topic, inace sam na onome zelim bebu😄naime otkrivena mi je ureaplazma 10 na 4,dobila sam doksiklicin,a muz nista,pa me zanima dali je to u redu i zasto nista njemu nije dao,inace radimo na bebi malo manje od godinu dana.

  • Avatar dubek89

    dubek89

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Cudi me da nije i partner dobio. Prvi put kad sam tokom trudnoce pila sumamed, pio ga je i partner, istu kolicinu. Kad je na ponovljenom brisu opet izolirana urea, ja sam dobila opet sumamed dok je njega ginicka pitala zeli li on na bris ili da mu pripise doksiciklin. Naravno, odabrao je drugo :P pio ga je 8 dana,svakih 12h. Tako da koliko ja znam o urei i njenom lijecenju sto mi je i frend lijecnik potvrdio, sudjeluju oba partnera. 
    I sretno s bebicom 🙏😇

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Riri trebao bi i muz piti jer ti moze opet prenijeti pa je uzalud sto ti pijes…

    [lilypie.com]

  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ok sutra cu mu to uzeti ili treba da mu doktor prepise,mislim kako moze dati meni a njemu ne??i to jos privatnik kojeg skupo placam

  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala cure😘

  • Avatar dubek89

    dubek89

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    U mom slucaju mu je ginekologica moja pripisala pa smo platili antibiotik, ali u principu recept izdaje lijecnik opce prakse. Briga te, pitaj ginica otvoreno ili nek dragi ode lijecniku svom pa da vidite jel mozete tako. 😊

    [lilypie.com]

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ili u ljekarni trazi 2 kutije antibiotika. Ja trazila i dobila

  • riri5

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Evo cure uzela sam muzu antibiotik kao i sebi i to na isti recept,tako da sad pijemo oboje i nadam se da cemo je unistit,samo se od odnosa ne suzdrzajemo jer nezelim da mi ciklus prode bezveze a radimo na bebi.

  • Halilovic

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao,ima li ko da je izlijecio ureaplazmu..ja sam prvo pila eritromicin i ponovo radila nalaz i dalje 10 na 4 e sad sam pila hiramicin i uz to pijem caj od vrkute..Ginic mi rekao da ne smijem da zatrudnim dok se ne izlijecim,a vidim neke zene su trudne a imaju bestiju ..Ne znam vise ssta da radim :(

  • Venea

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Drage mame. Dugo vas čitam i sad se uključujem jer vam želim pomoći i dijeliti svoja iskustva, a posebice slušati vaša. :) Naime, prije mjesec i pol dana pronađena mi je Ureaplasma (10^5). Dakle, imala sam ju u najvećoj koncentraciji. Pila sam Azimed i koristila Dalacin kremu. Danas je stigao nalaz kontrolnoga brisa i IZLIJEČENA SAM! Samo da napomenem da sam kroz svo to vrijeme od pronalaska ureaplasme pila med i propolis (dakle, 1 mjesec). Stoga, ako netko ima ovaj problem, neka pokuša. Meni je sigurno pomoglo. Pomirila sam se s tim da će mi trebati vječnost da ju iskorijenim. Još je u pitanju bila najveća koncentracija. 
    Pokušavamo muž i ja 3 mjeseca napraviti bebitu, ali bezuspješno pa je nalaz brisa obavljen iz toga razloga. Jel neka ostala trudna nakon ureaplasme? Svi ostali nalazi su mi uredni :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.