Ureaplazma i trudnoca

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Drage, treba mi pomoc tko ima iskustva…. imam ureaplazmu…. u 13 tjednu sam i dobila sam sumamed i dalacin.
    Da li ja taj dalacin smijem stavlkati s aplikatorom. Jel se moze ostetit plod?

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Ja sam istu terapiju koristila u trudnoci. Ne sjecam se tocno koliko sam bila trudna tada, mozda tako negdje kao i ti. Ne mozes aplikatorom ostetiti plod jer bi onda i seks bio zabranjen u trudnoci. Stavis koliko mozes, ne silis nista i da ne osjecas neugodu. 

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ufff… sad mi je malo lakse.
    Bas me strah zbog tog aplikatora…. a i sumameda… toliko ljekova a bebica je mala

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Ja imam ureaplasmu cijelu trudnocu (otkrivena u 18.tjednu) i nisam ju rijesila sumamedom, jos uvijek je tu. Kazu da jedino doksiciklin (koji ne smijes u trudnoci piti) na nju djeluje. Meni nije uzrokovala ni skracivanje cerviksa ni otvaranje hvala Bogu. Popit cu doksiciklin kad rodim sad za par tjedana.

    [lilypie.com]

  • Avatar dubek89

    dubek89

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    I ja sam koristila i sumamed i dalacin kremu zbog ureaplasme i gardnerele, doduse u 20. tjednu cca. Ali pretpostavljam da ti ginekolog ne bi pripisao nesto sto ne smijes :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Belle84

    Belle84

    Broj poruka: 913

    Prijavi adminu

    Dubek jel ti otisla od sumameda? Meni nije

    [lilypie.com]

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ma mene je strah koliko duboko da gurnem taj aplikator da ne ostetim nesto.
    Kaj je moguce da ne ode od sumameda?

  • Avatar dubek89

    dubek89

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Belle, dva puta sam pila sumamed za ureu, prvi put nije otisla, pa sam opet pila, nedavno radila novi bris a sad cemo vidjeti dal se povukla iduci tjd na pregledu kad mi da nalaz. Rekla mi je da ukoliko je i dalje tu, nece ju vise tretirati s antibioticima, vec cu samo na porodu dobiti profilaksu i to je to.  
    Malena, ne brini, neces. :) Samo polako guras to, osjetit ces kad ti je taman, i onda istisnes da kremica izadje. A sto se sumameda tice, cesce je da se ne povuce s njime u trudnoci nego sto se povuce (nije bas najucinkovitiji antibiotik, ali u trudnoci nemres bas birati). Bitno je da se sad zna za nju i da je pod nadzorom, lijecenjem i sve ce biti okej.

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Kolike su vam bile ureoplazme? Meni je doktorica samo prepisala dalacin kremu i sad mi se doktor u TA zgražao zašto samo kremu i ponovio briseve… Meni je bila 10na4.

  • Malena1801

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Meni uopce ne pise koliko je. Samo da je izolirana.
    Koliko si ti trudna?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.