Ubod komarca - čime mazati bebu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Fenistil je zakon!

    Nama bas i ne pomaže…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni je pedica rekla da je u redu i domaći jabučni ocat,ja njime inače mažem sebi ubode,nismo ove godine imali puno komaraca,ali su bili odvratni,doslovce dobiješ oteklinu od 3 cm,a svrbi za poluditi,tako da sam kupila Raid tablete za aparatić sa bohačem koji je prirodniji

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Meni je pedica rekla da je u redu i domaći jabučni ocat,ja njime inače mažem sebi ubode,nismo ove godine imali puno komaraca,ali su bili odvratni,doslovce dobiješ oteklinu od 3 cm,a svrbi za poluditi,tako da sam kupila Raid tablete za aparatić sa bohačem koji je prirodniji

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.