Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lana_17

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Trebala sam dobiti mengu još u nedjelju , sinoć nakon wc kad sam se obrisala bilo je kao malo krvi ali više rozo….preko noći ništa a danas kao neki iscjedak svjetlo smeđi…što mislite?

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    lana_17

    Trebala sam dobiti mengu još u nedjelju , sinoć nakon wc kad sam se obrisala bilo je kao malo krvi ali više rozo….preko noći ništa a danas kao neki iscjedak svjetlo smeđi…što mislite?


    Napravi test.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Almedina

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Cao ja i moj decko smo imali prije možda pola sata odnose i on je u mene i ali sve je iscurilo iz mene i osla sam se tusirat. Plodni su mi dani srednje mogućnost trudnoće 

  • Almedina

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Almedina

    Cao ja i moj decko smo imali prije možda pola sata odnose i on je u mene i  sve je iscurilo iz mene i osla sam se tusirat. Plodni su mi dani srednje mogućnost trudnoće


Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.