Trudnoća

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • elvedina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav draga E ovako
    Prvi dan zadnje menstruacije mi je bio 19.1 
    18.2 sam uradila test pokazao mi je pozitivno odmah sam 19 otišla privatno kod doktora koji mi je potvrdio trudnoću Al danas oko 10 sati mi se pokazala krv na donjem vesu otišla sam u bolnicu ginekologu koji mi je uradio vaginalni i rekao da nema trudnoće i da nema spontanog ništa mi nije jasno uputio me je privatno dajdem vadit hcg to moram sutra naručena sam 
    Pa me zanima vase mišljenje iako imam bolove u donjem djelu stomaka nekad jace nekad nikako i u krizu šta bi to moglo biti i još nešto da napomene 12 godina pokušavam Ostat trudna sad po prvi put samo se bojim da nebi došlo do spontanog hvala unapred na vašem mišljenju

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Na koji nacin ti je doktor potvrdio trudnoću? Uzv? Beta hcg? Testom za trudnoću? 

    [lilypie.com]

  • elvedina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Izv potvrdio i testom i ja uradila 4 testa sve 4 pokazalo dvije jake crtice znaci pozitivno eto samo ovaj doktor u bolnici rekao da nisam trudna i da izvadim hcg krvi i dođem u srijedu tačno za poludjet 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    elvedina

    Izv potvrdio i testom i ja uradila 4 testa sve 4 pokazalo dvije jake crtice znaci pozitivno eto samo ovaj doktor u bolnici rekao da nisam trudna i da izvadim hcg krvi i dođem u srijedu tačno za poludjet


    Ali ako je rana trudnoca mogao je samo vidjeti zadebljanje endometija… Idi izvadit sutra betu da vidis na čemu si… Ako je ispod 1000 znaci trudna si samo se jos rano da se vidi, i onda za 2 dana ponovis da vidis da li se dupla… Lazno pozitivan test moze po meni biti isključivo ako se uzima nekakva terapije hormonima hcg

    [lilypie.com]

  • elvedina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala ti mila nikakve terapije ne trosim tako da nemislim da je lažna pozitiva na testu a i privatni doktor mi je našao trudnoću samo doktor u bolnici nije pa mi to nije jasno ništa Al obavezno sutra ću da uradim hcg da vidim dali je pozitivna ili nije

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    elvedina

    Hvala ti mila nikakve terapije ne trosim tako da nemislim da je lažna pozitiva na testu a i privatni doktor mi je našao trudnoću samo doktor u bolnici nije pa mi to nije jasno ništa Al obavezno sutra ću da uradim hcg da vidim dali je pozitivna ili nije


    Onda moze biti i do njihove opreme. Kazem ti radi tebe je najbolje izvadit betu da se smiris psihicki… Javi kad dobijes nalaz

    [lilypie.com]

  • elvedina

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav mila uradila hcg Beta mi je 2704 pozitivna u petak naručena kod doktora ❤️

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.