Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Pupa

Broj poruka: 398

Prijavi adminu

valentina_23

Pupa drzim ti fige da je sve u redu🤞 nemoj se previse sekirati da nebi to utjecalo na ponovno vadjenje bete

Hvala ti. Pokušat ću biti smirena, ali je teško od tolike želje. 😉😘

🙎‍♀️ 28 god. 🙎‍♂️ 36 god.
    MM - Fertil up
    Ja - probiotici, elenatal
    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    Pokušavamo od 2018.

valentina_23

Broj poruka: 682

Prijavi adminu

Pupa vjerujem ti 🥰

👩‍💼22
    🤵27
    28.02.2019. Mateo🧒💙
    👩‍❤️‍👨 2017
    🤵👰 2018
    03.2020. prestala uzimati kontracepcijske pilule
    - ne redoviti ciklusi
    01.11. prvi dan ciklusa (6 dana)

Agnus castus (njem. tab. na biljnoj bazi), folna, zeljezo, vitamin C

Leoni 🌸

Broj poruka: 865

Prijavi adminu

Zdravo cure 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️ da se javim ako me se secate i dalje 🙈
    Prvo zelim da cestitam novim plusicima i buducim mamama. 🥳🥳🧡🧡 Pupa cestitke 💜 
    Valentina sta je sa tobom? Secam se da smo trebale da dobijemo u slicnim danima i da su ti bili negativni testovi. 
    Ja sam bila totalno izolovana sa foruma, nisam vas citala, tako da ce trebati vremena da prodjem sve poruke. 
    Meni juce bila O, kao i svaki mesec radila trakice, pratila sekret, i danas skok temp. 
    Radili smo onaj test sto sam pricala, u redu je sve. Rekli su nam da pustimo svojim tokom i ako ne bude za 6 meseci da se javimo u klinici opet. Tako da od sledeceg meseca nema testica i temperature 😅 cak planiram i ovaj mesec da bacim toplomer, cekam samo jos 3 dana da ostane povisena i onda cu bataliti. 

🙋🏻‍♀️ - 26 god. 🙋🏻‍♂️ - 26 god. 👩‍❤️‍💋‍👨 - 8 god. 👰🏻🤵🏻- 4 god.
    15. Januar - zadnja pilula kontracepcije (uzimala dve godine). 25. 11. zadnja M

Od 27.11. Puregon Pen 150IE, Lovenox 0,4ml, Prednisolon 7,5mg.
    ICSI - Punkcija 9.12. 🤞🏻🤞🏻🧡🧡🌞🌞

Broj poruka: 258

Prijavi adminu

Valentina super mi se cini graf, samo neka temperaturica ostane takva
    Pupa mozda je jos rano, sacekaj do petka i utuvi si u glavu da je sve ok i bit ce do petka su samo jos 2 dana, uspjet ces se strpiti

valentina_23

Prijavi adminu

Leoni heeej,pa kud si nam ti pobjegla? 🙂🌺
    Oo draga nista pametno😂 imala sam jedan dan rozi iscjedak (kao neki vodeni rozi iscjedak) i dosta ga je bilo taj dan,drugi dan dvije tockice krvi (mislila sam da je implantacija ali nije bila) pa to prepisujem kao nekoj M jer je trebala tako nekako u tom periodu doci,mada mi se i poklapa tako nekako, to ajd da kazem bezazleno krvarenje je bilo 26 i 27.8,a O 9.9 🤷🏻‍♀️ Citala sam i po netu dosta o tome i pisu da je poslije pilula to normalno 😅 sad ako ne dode menga za 7,8 dana icu opet kod ginekologa 😊 pocela sam mjeriti i temp,samo sto se ja ne razumijen puno u nju pa mi cure sa teme kazu kako stoje stvari😊🤗
     odlicno,najbitnije je da je sve u redu, a sada samo pozitivno🤗

👩‍💼22
    🤵27
    28.02.2019. Mateo🧒💙
    👩‍❤️‍👨 2017
    🤵👰 2018
    - ne redoviti ciklusi

valentina_23

Prijavi adminu

anci00

Pupa mozda je jos rano, sacekaj do petka i utuvi si u glavu da je sve ok i bit ce do petka su samo jos 2 dana, uspjet ces se strpiti

A zasto je jucer bio onaj blagi pad? 😒

👩‍💼22
    🤵27
    28.02.2019. Mateo🧒💙
    👩‍❤️‍👨 2017
    🤵👰 2018
    - ne redoviti ciklusi

Leoni 🌸

Broj poruka: 865

Prijavi adminu

valentina_23

Leoni heeej,pa kud si nam ti pobjegla? 🙂🌺
    Oo draga nista pametno😂 imala sam jedan dan rozi iscjedak (kao neki vodeni rozi iscjedak) i dosta ga je bilo taj dan,drugi dan dvije tockice krvi (mislila sam da je implantacija ali nije bila) pa to prepisujem kao nekoj M jer je trebala tako nekako u tom periodu doci,mada mi se i poklapa tako nekako, to ajd da kazem bezazleno krvarenje je bilo 26 i 27.8,a O 9.9 🤷🏻‍♀️ Citala sam i po netu dosta o tome i pisu da je poslije pilula to normalno 😅 sad ako ne dode menga za 7,8 dana icu opet kod ginekologa 😊 pocela sam mjeriti i temp,samo sto se ja ne razumijen puno u nju pa mi cure sa teme kazu kako stoje stvari😊🤗
    odlicno,najbitnije je da je sve u redu, a sada samo pozitivno🤗

Kada sam dobila htela sam da pustim mozak od svega pa sam se izolovala. Meni je M trajala 1 dan ovaj mesec, i onda 3 dana smedji neki malo kolicinski iscedci. 🤷🏻‍♀️ Gin mi je rekla da je od vrcune tako, mozda je i kod tebe to bio uzrok. Posle kakve pilule? Izvini, nisam u toku 🤦🏻‍♀️
    Eto meni kao i prosli mesec O na 16dc.

🙋🏻‍♀️ - 26 god. 🙋🏻‍♂️ - 26 god. 👩‍❤️‍💋‍👨 - 8 god. 👰🏻🤵🏻- 4 god.
    15. Januar - zadnja pilula kontracepcije (uzimala dve godine). 25. 11. zadnja M

Od 27.11. Puregon Pen 150IE, Lovenox 0,4ml, Prednisolon 7,5mg.
    ICSI - Punkcija 9.12. 🤞🏻🤞🏻🧡🧡🌞🌞

Prijavi adminu

valentina_23

anci00

A zasto je jucer bio onaj blagi pad? 😒

ma nazivcirala sam se jer se sve razlilo i jer sam uopce ga uzela i testirala se al danas sam bolje volje :D borim se da ne narum prek neta testice hihihi

valentina_23

Prijavi adminu

Leoni moguce je, svasta je moguce u danasnje vrijeme 🤷🏻‍♀️
    Do 3/4mj (ne sjecam se sad vise do kojeg tocno mjeseca,ili 3. ili 4og) ove godine sam pila antibaby pilule pa mi se sve poremetilo😬

👩‍💼22
    🤵27
    28.02.2019. Mateo🧒💙
    👩‍❤️‍👨 2017
    🤵👰 2018
    - ne redoviti ciklusi

Prijavi adminu

joj u krivu sam poruku odgovorila, jel nije da nakon O padne pa se digne il nekako tako
    cure sa LH trakice znaju odlicno sve, i Sanjarka ti moze najbolje objasniti ali nje nema danas nesto

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.