Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Kontesa1

    Watson zaboravila si me stavit na listu. Moj dan je trebao bit 16.08,na redu sam da se testiram. . Oprosti što gnjavim. Rekla si da se bunimo ako koju izostaviš😀

    Ne,ne nisam te zaboravila ! Danas sam te izbrisala jer cekamo tvoj testic da nam pokazes plus pa ides azad na listu
    Divna ja bih otisla na tvom mjestu, mozda bas ulovis O…a sjeti se kako je Jagodica ostala trudna a imali su odnose 4 dana prije O,koliko me pamcenje sluzi.
    Cure kada krene novi val plusica onda maknem vec potvrdene trudnice ili kako je to islo do sada? Sanjarka pomagaj


    Sve plusice drzis to dok ne krene novi mjesec 
    Znaci sve plusice iz 8mj brises 1.9.
    Cure koje pisu dole u novom ciklusu, njih sam 14 dana prije ocekivane menge prebacivala u gornji dio cekalica na + 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    watson009

    Evo promijenila sam! Ciao Bella 😂
    Kontesa jesi ti piskila ili cekas jutro ?


    😂😂😂😂😂 Hvalaa😘🥰🥰

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Leoni

    Kona daj molim te vidi moj graf i sliku sa trakicama sto sam stavila. Ja mislim da smo pokrili O


    Ako ti sutra bude rasla temp.i bude 3 dana povišena znaci da si imala O dns. 
    Nije svima isti pik, tj jačina istoga 

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar Kontesa1

    Kontesa1

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    watson009

    Evo promijenila sam! Ciao Bella 😂
    Kontesa jesi ti piskila ili cekas jutro ?

    Aha zato 😊 ok nema problema,kako ti kažeš.   you 're the boss 😀 
    Ne još nisam,sutra ujutro ću. Seka mi uzela clearblue i cyclotest (on je s ružičastim linijama) pa mislim da ću njega iskoristiti 😘 sutra javljam rezultate. Trema će me pojesti. 

    + 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Kontesa1

    watson009

    Evo promijenila sam! Ciao Bella 😂
    Kontesa jesi ti piskila ili cekas jutro ?
    Aha zato 😊 ok nema problema,kako ti kažeš. you 're the boss 😀
    Ne još nisam,sutra ujutro ću. Seka mi uzela clearblue i cyclotest (on je s ružičastim linijama) pa mislim da ću njega iskoristiti 😘 sutra javljam rezultate. Trema će me pojesti.


    Piski sada😍

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    Pozdrav zene..

    Evo nova sam i ako mogu da se ukljucim. Ja i muz ovaj mjesec radimo na drugoj bebi, imamo sina od 6,5 godina. 
    Danas su mi trakice za ovulaciju pokazale dvije jake crte pa smo se bacili u akciju. Pokrili smo i dva dana prije oa se nadam plusu za 14 dana :)
    Jedno pitanje, primijetila sam poslije odnosa malo vrlo malo krvi pomijesano sa spermom pa me interrsuje trebam li se brinuti? Inace do sada nisam imala bekih problema, mjesecnica redovna i ovulacije kao u sat tacne. Jedino nismo imali odnose dugo😊

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • Avatar Sandricak1

    Sandricak1

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    SAYURI

    Pozdrav zene..

    Evo nova sam i ako mogu da se ukljucim. Ja i muz ovaj mjesec radimo na drugoj bebi, imamo sina od 6,5 godina.
    Danas su mi trakice za ovulaciju pokazale dvije jake crte pa smo se bacili u akciju. Pokrili smo i dva dana prije oa se nadam plusu za 14 dana :)
    Jedno pitanje, primijetila sam poslije odnosa malo vrlo malo krvi pomijesano sa spermom pa me interrsuje trebam li se brinuti? Inace do sada nisam imala bekih problema, mjesecnica redovna i ovulacije kao u sat tacne. Jedino nismo imali odnose dugo😊


    Dobroo jutro i dobrodosla. 😆🥰😘 
    Mislim da nema potrebe da se brineš za tu malu količinu krvi.  Moze biti i zbog toga sto odavno niste imali odnose,a i zbog toga ako ti je ovulacija,jer i ja sam bas ovaj mesec imala malo krvi oko ovulacije, vise kao da je neki kapilar pukao ili tako to pomesan sa sekretom,i to se samo jednom pojavilo. Tebi ako se nastavi onda pravac kod ginekologa. 
    Puno sreće ovaj mesec,drzim fige 🤞🤞🤞 😘😇

    [lilypie.com]
    👩-27
    👦-39
    👰🤵-1g 7m
    Pokušavamo - 3/2020

  • Avatar Kontesa1

    Kontesa1

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Cure moje….sad sam piškila i nije dugo trebalo,test je samo potvrdio moje sumnje…..TRUDNA 🤗🤰👶💗
    Sad jedino ne znam postaviti sliku ali linija je jasna 😊

    + 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

  • Avatar Sandricak1

    Sandricak1

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Kontesa1

    Cure moje….sad sam piškila i nije dugo trebalo,test je samo potvrdio moje sumnje…..TRUDNA 🤗🤰👶💗
    Sad jedino ne znam postaviti sliku ali linija je jasna 😊


    Jupiiii. Wooow 🥰🥰
    Idi na ovaj sajt https://imgbb.com/ [imgbb.com]
    Tu ubaci sliku i videces sama posle link koji treba da ubacis ovde. Cestitaam tiiii 🥰🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]
    👩-27
    👦-39
    👰🤵-1g 7m
    Pokušavamo - 3/2020

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Kontesa cestitaaaaam 🤩🤩🤩🤩 ❤️❤️❤️
    Daj nam test, mi volimo testove 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.