Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • alma199

Broj poruka: 31

Prijavi adminu

Andela zao mi je zbog tebe , ne ulazim cesto imam obaveza. Pokrij ovulaciju ako osjetis sta jer vidim da su trakice pozitivne. Moguce kasna ovulacija zato i kasni inace bi bio anovulacijski ciklus. Ipak ne odustaj! Svu srecu ti zelim kao i ostalim curama ❤️

• Amy_94

Broj poruka: 139

Prijavi adminu

Jutro! Evo i mene.. Ja sam trenutno u samoizolaciji sa dragim a ovaj tj su plodni dani.. E sad me ne što buni jučer mučnina, probadanje u desnom jajniku jel moguće da je ovulacija? A po kalendaru tek u Petak??
    Po trakice ne mogu jer ne smijem izaći do 2.11 🙄🙄🙄

marija3998

Broj poruka: 128

Prijavi adminu

Bok curke, imam jedno pitanje 
    Znači ja i muž od 03/2020 radimo na bebi i u 9 mjesecu imala sam pozitivan test na trudnoću, nažalost ipak se nije ostvarila trudnoća, doktorica je rekla da je bila biokemijska trudnoća, sad me zanima jel imate kakav savjet kako lakše ostati u drugom stanju, jel koristite kakve dodatke prehrani?
    Svi nalazi su mi uredni znači nemam nekih problema ali jednostavno nam ne ide, svaki savijet je dobrodošao ☺️

🙋‍♀️22
    🙋‍♂️26
    Pokusavamo od 03/2020
    Biokemijska 09/2020

valentina_23

Broj poruka: 686

Prijavi adminu

Caaao damee🎀
    Evo mene nazaaad, malo sam se hladila da ne prolupam 😇😅
    Nakon 3 mj, menga je dosla 1.11, trajala je 6 dana, zadnja dva dana je bila pomjesana sa prozirnim iscjetkom🤷🏻‍♀️
    Dobila sam od ginice tablete na biljnoj pazi, za reguliranje menstruacije, ali pomazu i kod pcos i cista, takodjer su dobre i za ostvarenje trudnoce.. uz to sam pocela piti folnu,zeljezo i vitamin c.. pijem ih vec tri tjedna i mogu reci da sam zadnju ovulaciju itkekako osjetila, sto po radu jajnika sto po iscjedku.. 
    Kako ste mi vi? Svim novim/starim trudnicama cestitam od srca 🎀 

👩‍💼22
    🤵27
    28.02.2019. Mateo🧒💙
    👩‍❤️‍👨 2017
    🤵👰 2018
    03.2020. prestala uzimati kontracepcijske pilule
    - ne redoviti ciklusi
    01.11. prvi dan ciklusa (6 dana)

Agnus castus (njem. tab. na biljnoj bazi), folna, zeljezo, vitamin C

Leoni 🌸

Broj poruka: 1112

Prijavi adminu

Zdravo cure, nije me bilo nekog vremena, bas sam se bila izolovala od svega… Necu se cuditi ako ste me zaboravile 🤗🙈
    Zelim prvo da cestitam svim novim plusicima 💪🏻👶🏻🥳🥳💜💜
    A nama koje smo jos na listi cekanja zelim plusic uskoro 🤞🏻🤞🏻🧡🧡🌞

🙋🏻‍♀️ + 🙋🏻‍♂️ - 26 god. Bez dijagnoza oboje.
    3/18 - 1/20 - kontracepcija.
    10 meseci pokusavanja prirodno.
    12/20_Stimulacija (Puregon)-13 js 🧚🏻‍♀️ 3 oplodjene, OHSS 🏨
    ET jedna blastocista 🌞 ➡️ beta negativna
    2 🐧🐧

Leoni 🌸

Broj poruka: 1112

Prijavi adminu

Mi krecemo sledeci mesec u proces oplodnje.💪🏻💪🏻 Do sada su nalazi bili uredni do zadnjeg nalaza spermiograma gde su samo 2% dobrih formi. Pitanje je koliko je validan jer je radjen u drugoj laboratoriji nego proslig puta kada je bio super. No dobro… taj nalaz nam je otvorio vrata IVF, sledeci petak idem pokupiti jos injekcije i idemo u pobede. Jako sam uzbudjena, sa jedne strane srecna jer se nadam da ce uspeti, sa druge strane mi je neverica jer mislim da bi mozda uspelo i prirodno u narednim mesecima…🤷🏻‍♀️

Nekako se brzo desava sad ovo…

🙋🏻‍♀️ + 🙋🏻‍♂️ - 26 god. Bez dijagnoza oboje.
    3/18 - 1/20 - kontracepcija.
    10 meseci pokusavanja prirodno.
    12/20_Stimulacija (Puregon)-13 js 🧚🏻‍♀️ 3 oplodjene, OHSS 🏨
    ET jedna blastocista 🌞 ➡️ beta negativna
    2 🐧🐧

• Maybebaby

Broj poruka: 14

Prijavi adminu

Pozdrav… Trebam pomoc, utjehu…  Dali je netko od vas zene pio femisan a kapsule i dali ste ostale pomocu njih brze trudne… Hvala

Pinki123

Broj poruka: 66

Prijavi adminu

Pozz, pratim vas neko vrijeme, zanima me jel neka od vas imala, da joj treba doć menstruacija, a da nema jos simptoma da treba stic. Meni danas treba doc al nemam grcenja ni slicno, imam osjecaj da ce me dobro zabolit jer sam se jutros probudila malaksala umorna s pritiskom u glavi,u nosu. Imala sam prija vrtoglavice, grudi me prestanu bolit 3 4 dana prija menstruacije, a mene bole i danas, tj teske su, i bole na dodir ispod pazuha. Grcenje maternice imam 2-3 dana prija menstruacije, sad nemam. 😊 Lip vam pozdrav,. I nadam se vasem plusu ❤️

valentina_23

Broj poruka: 686

Prijavi adminu

Cure napravljena je nova tema/grupa.. trk sve u „Tko planira i radi na bebi- cetvrti nastavak“.. 🎀💐🌷🌸

👩‍💼22
    🤵27
    28.02.2019. Mateo🧒💙
    👩‍❤️‍👨 2017
    🤵👰 2018
    03.2020. prestala uzimati kontracepcijske pilule
    - ne redoviti ciklusi
    01.11. prvi dan ciklusa (6 dana)

Agnus castus (njem. tab. na biljnoj bazi), folna, zeljezo, vitamin C

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.