Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Caaao damee🎀
    Evo mene nazaaad, malo sam se hladila da ne prolupam 😇😅
    Nakon 3 mj, menga je dosla 1.11, trajala je 6 dana, zadnja dva dana je bila pomjesana sa prozirnim iscjetkom🤷🏻‍♀️
    Dobila sam od ginice tablete na biljnoj pazi, za reguliranje menstruacije, ali pomazu i kod pcos i cista, takodjer su dobre i za ostvarenje trudnoce.. uz to sam pocela piti folnu,zeljezo i vitamin c.. pijem ih vec tri tjedna i mogu reci da sam zadnju ovulaciju itkekako osjetila, sto po radu jajnika sto po iscjedku.. 
    Kako ste mi vi? Svim novim/starim trudnicama cestitam od srca 🎀 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Maybebaby

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav… Trebam pomoc, utjehu…  Dali je netko od vas zene pio femisan a kapsule i dali ste ostale pomocu njih brze trudne… Hvala

  • Avatar Pinki123

    Pinki123

    Broj poruka: 66

    Prijavi adminu

    Pozz, pratim vas neko vrijeme, zanima me jel neka od vas imala, da joj treba doć menstruacija, a da nema jos simptoma da treba stic. Meni danas treba doc al nemam grcenja ni slicno, imam osjecaj da ce me dobro zabolit jer sam se jutros probudila malaksala umorna s pritiskom u glavi,u nosu. Imala sam prija vrtoglavice, grudi me prestanu bolit 3 4 dana prija menstruacije, a mene bole i danas, tj teske su, i bole na dodir ispod pazuha. Grcenje maternice imam 2-3 dana prija menstruacije, sad nemam. 😊 Lip vam pozdrav,. I nadam se vasem plusu ❤️

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Cure napravljena je nova tema/grupa.. trk sve u „Tko planira i radi na bebi- cetvrti nastavak“.. 🎀💐🌷🌸

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.